Перейти до вмісту

Альтсезон – що це таке у криптовалюті?

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 16.12.2021

  Альтсезон

  Вчасно «увійти» в альтсезон мріють багато фанати криптовалют, але що таке альтсезон знає не багато, особливо новачки, тому в статті розберемося, що це за сезон альтів, чому його всі люблять і як визначати, коли початок альтсезону (використовуючи індикатор AltSeason Index та інші важливі ознаки на ринку криптовалют).

  Що таке – Альтсезон?

  Альтсезон (сезон альтів, англійською – AltSeason) – це частина циклу криптовалютного ринку (певний період часу), під час якого більшість альткоїнів активно зростають у ціні («летять на місяць»), по відношенню до фіатних валют (долар, євро тощо) та до Біткоіна.

  Яскравий приклад альтсезону: грудень 2017 – січень 2018 року.

  Альткоїни – це все криптовалюти, за винятком Bitcoin. Іншими словами, всі крипто монети, крім Біткоіна, називають “альтернативними” монетами (коїнами) або альткоїнами.

  Альтсезон є «золотою» часом для багатьох трейдерів та інвесторів, під час якого можна збільшити свій депозит у десятки, сотні і навіть тисячі разів, але насправді переважна більшість трейдерів «заграються», ловлять FOMO і не встигають зафіксувати прибуток, після чого отримують великі втрати після різкого обвалу вартості на багато токенів після завершення альтсезону. При такій ситуації не потрібно діяти імпульсивно, краще морально підготується заздалегідь і зайняти позицію, що чекає, до наступного сезону альткоїнів (стратегія HODL допоможе).

  Підготується до альтсезону, можна зареєструвавши акаунти на найкращих криптовалютних біржах, використовуючи реферальні посилання криптобірж від нашого сайту (дають безліч бонусів та знижки на торгові комісії).

  Коли починається альтсезон і скільки триває?

  Коли настає альтсезон, альткоїни, як правило, випереджають Біткоїн та долар.

  Якщо ви шукаєте ранні ознаки наступу альт-сезону, зверніть увагу на:

  • Динаміку зміни ціни провідних альткоїнів, наприклад: Etherereum (ETH).
  • Слідкуйте за домінуванням Біткоїна на ринку (якщо домінація BTC падає, багато альтів починають «вистрілювати»).
  • Звертайте увагу на те, коли ринкова вартість всіх альткоїнів швидко випереджає загальну ринкову вартість усіх криптовалют, включаючи Bitcoin.
  • Слідкуємо за AltSeason Index.

  Незважаючи на велику кількість різних ознак, альтсезон, як завжди, приходить несподівано і блискавично. Головне не втрачати голову та заробляти на ньому акуратно.

  Де можна подивитсь індекс Альтсезону – Altcoin Season Index?

  AltSeason Index (Альтсезон Індекс) – це індикатор, що вказує на прихід альтсезону на ринок криптовалют.

  Переглянути AltSeason Index можна за посиланням: https://www.blockchaincenter.net/altcoin-season-index/

  Індекс формується так: якщо 75% з 50 найбільших по капіталізації криптовалют показали кращі результати зростання вартості, ніж Біткоїн за останній сезон (90 днів) – це сезон альткоїнів.

  При складанні індексу з ТОП-50 виключають стейблкоіни (Tether USDT та інші) та токени, забезпечені активами (наприклад: WBTC).

  На замітку від ProBitcoin.com.ua: альтсезон може тривати тиждень, місяць і навіть кілька місяців (зазвичай це не дуже довгий проміжок часу, після якого одразу приходить сильний спад на ринку альткоїнів).

  Підготуватись до альтсезону практично неможливо, тому що він завжди приходить непередбачувано і може бути досить коротким. Головне встигати вчасно продавати алькоїни, фіксувати прибуток і запасатися фіатними грошима або стейблкоінами до приходу наступного альтсезону або для покупки Біткоїна.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  1 коментар до “Альтсезон – що це таке у криптовалюті?”

  1. Нажаль цього року вже альтснзону не побачимо…. Дуже сподіваюся, що навесні 2022 року будемо підкорювати нові висоти.
   Кто, які монети тримає в очікуванні альтсезону?

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок