Перейти до вмісту

ByBit (БайБіт) – реєстрація, огляд офіційного сайту, демо-рахунок, бонуси та відгуки про біржу

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 01.04.2022

  Біржа Bybit БайБіт

  Зацікавлені в торгівлі кріптовалютними деривативами на одній з самих надійних і найбільших кріптовалютних бірж у світі? Саме час дізнатися про біржіу ByBit. У цьому огляді розглянемо процес реєстрації і використання біржі, дізнаємося всі ключові переваги кріптобіржі БайБіт, де і як на ній навчиться торгувати і як отримувати бонуси за свою активність, а також звернемо увагу на реальні відгуки про ByBit від постійних користувачів біржі (трейдерів та партнерів).

  Що таке – ByBit? Огляд криптовалютної біржі

  ByBit (БайБіт, офіційний сайт біржі https://www.bybit.com) – це популярна сінгапурська криптовалютна біржа (торгова платформа) для торгів кріптовалютними деривативами (ф’ючерсами). Біржа заснована у 2018 році колишніми банкірами та працівниками зі сфери фінансових і банківських послуг. СЕО ByBit – Бен Джоу.

  Біржа ByBit займає 3 місце в світі за обсягом торгів кріптовалютними деривативами (на першому місці – Binance).

  Для торгів безстроковими деривативами на біржі ByBit доступні такі торгівельні пари: BTC/USD, EOS/USD, BTC/USDT, LTC/USDT, ETH/USDT, OMG/USDT, ETH/USD, XRP/USD, UNI/USDT, AAVE/USDT, XTZ/USDT, LINK/USDT, DYDX/USDT, BIT/USDT, ATOM/USDT, SUSHI/USDT, FIL/USDT, NEAR/USDT, ALGO/USDT, COMP/USDT, SRM/USDT, BIT/USD, GALA/USDT, LRC/USDT, ENS/USDT, IOTX/USDT, KEEP/USDT, THETA/USDT, CHZ/USDT, KSM/USDT, IOST/USDT, DASH/USDT, CHR/USDT, TLM/USDT, STORJ/USDT, EGLD/USDT, YGG/USDT, CRO/USDT, CTK/USDT, STX/USDT, BICO/USDT, C CVC/USDT, GRT/USDT, RSR/USDT, REQ/USDT, 1INCH/USDT,  MASK/USDT, WAVES/USDT, CELO/USDT, RVN/USDT, SC/USDT, OTI/USDT, RNDR/USDT.

  Важлива інформація: з 15 липня 2021 року на біржі ByBit доступна спотова торгівля криптовалютами (розділ меню «Спот» в особистому кабінеті біржі).

  Для торгівлі на спотовому ринку на біржі доступні такі пари: BTC/USDT, ETH/USDT, AXS/USDT, XLM/USDT, COMP/USDT, DYDX/USDT, DOT/USDT, XRP/USDT, LTC/USDT, DOGE/USDT, ICP/USDT, SUSHI/USDT, KLAY/USDT, FIL/USDT, PERP/USDT, AAVE/USDT, ADA/USDT, SOL/USDT, XTZ/USDT, AGLD/USDT, CWAR/USDT, AVAX/USDT, ATOM/USDT, ALGO/USDT, ENJ/USDT, FTT/USDT, AVA/USDT, BICO/USDT, FTM/USDT, XYM/USDT, CAKE/USDT, PTU/USDT, GALA/USDT,  BOBA/USDT, SHILL/USDT, RNDR/USDT, JASMY/USDT, C98/USDT,  SHIB/USDT, LFW/USDT, SHIB/USDT, BICO/USDT, WEMIX/USDT, SIS/USDT, KRL/USDT, LRC/USDT, REN/USDT, HOT/USDT, AMP/USDT, 1INCH/USDT, SNX/USDT, LDO/USDT, BTG/USDT, ICX/USDT, DFL/USDT, XDC/USDT, HNT/USDT, KASTA/USDT, TEL/USDT, BNT/USDT, CEL/USDT, UMA/USDT, KMA /USDT, GGM/USDT, LOOKS/USDT, BTT/USDT, TRX/USDT, SUN/USDT, JST/USDT, NEXO/USDT, IME/USDT, STG/USDT, RACA/USDT, LMR/USDT, CAPS/USDT  та т.п.

  Серед ключових переваг біржі БайБіт можна вказати: високу швидкість (ядро біржі може обробляти більше 100 тисяч транзакцій в секунду) і якість роботи, надійність (кошти користувачів зберігаються тільки в холодних гаманцях), багатомовна підтримка, зручний і зрозумілий в роботі сайт, повністю анонімна торгівля без верифікації і одні з найвищих торгових обсягів по ключовим торговим парам на ринку криптовалют.

  Реєстрація на ByBit та перший вхід в особистий кабінет на біржі

  Реєстрація на біржі дуже проста, щоб створити особистий обліковий запис потрібно:

  • Відкрити офіційний сайт біржі: https://www.bybit.com
  • Справа в верхньому меню вибираємо російську мову сайту «RU» (або на англійському, як зручніше, бо української версії сайту немає).
  • На головній сторінці біржі в меню вибираємо «Реєстрація».

  ByBit реєстрація на біржі

  • Заповнюємо просту реєстраційну форму (можна проходити реєстрацію по E-mail або за номером мобільного телефону). В графі реф. код вказуємо код: 15391 (за введення цього коду при реєстрації можна отримати бонус 20 USDT на свій рахунок, якщо немає при реєстрації поля “Реф. код”, значить він вже виставлений автоматично). Детальніше про бонуси при реєстрації аккаунта можна дізнатися в огляді про реферальний код ByBit.

  Реєстраційна форма ByBit

  • Заповнивши реєстраційну форму, ставимо галочку на згоду з правилами платформи і натискаємо кнопку «Реєстрація».
  • Якщо реєстрація була по E-mail, відкриваємо свою електронну поштову скриньку та вводимо числовий код підтвердження.
  • На цьому реєстрація закінчена і відразу Ви будете перенаправлені в особистий кабінет свого аккаунта на біржі ByBit.

  Порада від ProBitcoin.com.ua: після першого входу в особистий кабінет біржі рекомендуємо зайти в налаштування і виставити додатковий захист аккаунта 2FA (через Google Authenticator або по SMS).

  Чи потрібна верифікація на ByBit?

  На кріптобіржі ByBit обов’язкової верифікації особистості немає, можна одразу поповнювати рахунок і торгувати без обмежень відразу ж після реєстрації. Діють лише обмеження на операції с фіатом, та діє ліміт 2 BTC на вивід (за добу).

  На сьогоднішній день, біржа ByBit – одна з небагатьох, хто цінує анонімність своїх користувачів і не вимагає яких-небудь особистих даних від них.

  Як користуватися біржею ByBit

  Огляд головного меню та особистого кабінету біржі

  Меню біржі ByBit

  Ознайомитися з особистим кабінетом, налаштуваннями та меню біржі БайБіт буде корисно кожному новому користувачеві біржі:

  • Купити криптовалюту. Розділ покупки криптовалюти з банківської карти на біржі через сервіси партнерів біржі (Mercuryo, Simplex, Paxful).
  • Ринки. Огляд всіх торгових пар на біржі.
  • Спот. Перехід до торгівлі на спотовій платформі на біржі.
  • Деривативи (Інверсний Безстроковий, Безстроковий USDT, Інверсні Ф’ючерси). Розділ для переходу до торгівлі кріптовалютними деривативами.
  • ByFi Центр (розділ для заробітку на криптовалюта шляхом інвестування в DeFi і хмарний майнінг криптовалют).
  • Академія (Довідковий Центр, Все про крипто). Інформаційний розділ про криптовалюту і про те, як правильно користуватися біржею (детальні інструкції).
  • Детальніше (Компанія, Блог, Бонусний Центр, Реферальна Програма, Партнерська Програма, Старт). Розділ з підрозділами з інформацією про біржу, посиланням на блог і бонусний центр, а також на сторінки реферальної та партнерської програми біржі.
  • Активи (біржовий гаманець – перегляд балансу, операції поповнення і виведення коштів з біржі).
  • Ордери (сторінка з оглядом усіх ордерів – відритих і виконаних у Вашому акаунті на біржі).
  • Іконка користувача (UID, Аккаунт і Безпека, Бонусний Центр, Реферальна програма, API, Вийти).
  • Іконка дзвіночка (повідомлення про оновлення та новини біржі).
  • Іконка мобільного телефону (QR-код і посилання на скачування офіційного мобільного додатку біржі).
  • Перемикач мови сайту.

  Після вивчення меню біржі і налаштування свого облікового запису можна переходити до поповнення балансу на біржі та торгівлі криптовалютами.

  Як поповнити рахунок на біржі

  Поповнити баланс аккаунта на біржі ByBit можна декількома способами:

  • Криптовалютою. Для поповнення рахунку криптовалютою досить перейти в меню в розділ «Активи», вибрати потрібну криптовалюта в таблиці і навпроти неї натиснути «Депозит», скопіювати унікальну адресу гаманця і зробити на нього переклад необхідної кількості обраної криптовалюти.

  Поповнення ByBit криптовалютою

  • Фіатом (звичайними грошима з банківської карти). Прямо в своєму акаунті на ByBit можна купити криптовалюту за фіат. Для цього в меню потрібно вибрати «Купити криптовалюту», вибрати потрібну криптовалюту для покупки, вказати валюту (наприклад, гривню – UAH) і суму, перейти до покупки і підтвердити оплату. Протягом декількох хвилин після покупки, криптовалюта надійде на баланс вашого облікового запису.

  Поповнення ByBit з банківської карти

  Купувати криптовалюту з карти краще на інших біржах, які працюють з фіатом, ніж через посередників біржі ByBit, багато залежить від суми і терміновості операції.

  Як торгувати на ByBit (Ф’ючерси та Спотовий ринок)

  Торгівля криптовалютою на ByBit

  Щоб почати торгувати на ByBit, рекомендується уважно вивчити теоретичну частину з торгівлі безстроковими контрактами.

  Детальна інформація доступна прямо на біржі ByBit (розділ «ByBit Академія», довідковий центр і деталі контрактів, в яких описані правила торгівлі безстроковими контрактами і безстроковими інверсними).

  Після ознайомлення з теорією можна перейти до торгівлі на демо-рахунку, щоб не ризикувати своїми активами і відпрацювати свої торгові стратегії.

  Тільки набравшись досвіду і знань вже можна переходити до реальної торгівлі в розділі «Деривативи» для торгівлі фьчерсними контрактами або в розділ “Спот” для торгівлі на спотовому ринку. Торговий термінал ByBit небагато чим відрізняється від торгових терміналів інших популярних бірж, тому розібратися в ньому можна досить швидко.

  Демо-рахунок ByBit (Testnet)

  Демо-рахунок (Testnet) ByBit – приваблива можливість для новачків і недосвідчених трейдерів навчиться торгувати криптовалютними ф’ючерсними контрактами не ризикуючи своїми коштами.

  Щоб почати торгувати в тестовому режимі на демо-рахунку необхідно:

  • Перейти за посиланням: https://testnet.bybit.com
  • В меню реєстрації праворуч знизу вибрати «Торгуйте в тест режимі ByBit».
  • Далі вибираємо реєстрація Testnet аккаунта і проходимо швидку реєстрацію.
  • Після реєстрації тестового аккаунта, в особистому кабінеті потрібно перейти в розділ «Активи», вибрати відповідний актив (наприклад, Bitcoin), натиснути в рядку з ним «Депозит» і внизу спливаючій форми вибрати «Отримати тестові монети» (за один раз можна отримати до 0,01 BTC).

  Після відправлення запиту на тестові монети, вони надійдуть на баланс протягом декількох хвилин, після чого можна перейти в Testnet термінал і почати торгувати на своєму демо-рахунку.

  Перейти в ByBit

  Як вивести кошти з біржі БайБіт

  Виведення криптовалюти з ByBit

  Виведення коштів з біржі ByBit небагато чим відрізняється від поповнення рахунку в криптовалюті, для цього потрібно:

  • В особистому кабінеті перейти в розділ «Активи».
  • Вибрати потрібну криптовалюту в списку і навпроти неї вибрати «Вивести».
  • Далі вказуємо гаманець для виведення і суму виведення, після чого підтверджуємо операцію і очікуємо завершення операції виведення з біржі на вказаний гаманець.

  Комісія за вивід індивідуальна для кожної криптовалюти і вказується на сторінці замовлення виплати.

  Ліміти та торгівельні комісії ByBit

  Комісії та ліміти на введення і виведення криптовалюти з біржі зазначаються на сторінці поповнення і виведення (при поповненні комісії немає).

  Торгова комісія на БайБіт різна для мейкерів та тейкерів.

  При торгівлі ф’ючерсами:

  • Для мейкерів = – 0,025% (негативна, трейдер отримує винагороду від платформи).
  • Для тейкерів = 0,075%.

  При торгівлі криптовалютою на спот ринку:

  • Для мейкерів = 0,1%.
  • Для тейкерів = 0,1%.

  Бонуси ByBit для трейдерів

  ByBit бонуси

  ByBit регулярно роздають приємні бонуси, як новим, так і діючим користувачам біржі.

  Всі актуальні акції з роздачею бонусів вказані в розділі «Докладніше» – «Бонусний центр». На цій же сторінці можна активувати промокод і подарункові ваучери (якщо такі є).

  Усі бонуси ByBit можна розділити на 2 основні категорії:

  • Для нових користувачів біржі. Можна в подарунок отримати 5 USD в BTC за депозит в BTC, а також 50 USD в BTC за перший депозит на суму понад 0,1 BTC.
  • Тимчасові акції для всіх користувачів біржі. Можна отримувати купони з грошима за виконання простих завдань (щоденна торгівля, поповнення балансу на біржі, за виставляння стоп-лосс і тейк-профіт при торгівлі, покупку страховки і т.д.).

  Важливо: усі отримані бонуси вивести з біржі не можна, але можна використовувати для оплати комісії при торгівлі на біржі.

  ByBit Майнінг (ByFi Центр)

  ByBit ByFi центр

  ByFi Центр – розділ для заробітку на стейкінгі, хмарному і DeFi майнінгу криптовалют на біржі ByBit, через який всі користувачі біржі можуть почати отримувати пасивний дохід (дохід високий, але не гарантований, особливо у DeFi майнінг).

  У ByFi Центр є 4 основні підрозділи для заробітку:

  • Пул. Розділ для заробітку на стейкінгі криптовалют (аналог депозитів в криптовалюті).
  • Дуал-Майнінг. Розділ для заробітку на дуал-майнінгу криптовалют (необхідно вносити кілька криптовалют) через Uniswap V3 з підвищеною прибутковістю.
  • Майнінг DeFi. Розділ для заробітку на майнінгу DeFi токенов.
  • Хмарний Майнінг. Розділ для заробітку на хмарному майнінгу Ethereum (ETH).

  Probitcoin.com.ua рекомендує: регулярно відвідувати розділ ByFi Центр на біржі БайБіт, щоб не пропустити найвигідніші пропозиції для пасивного заробітку на криптовалюті від біржі.

  ByBit Launchpad – сучасна платформа для покупки нових токенів

  ByBit Launchpad

  ByBit Launchpad (БайБіт Лаунчпад) – це платформа для запуску нових криптовалютних проектів на біржі ByBit, за допомогою якої нові крипто стартапи можуть отримати фінансування, а користувачі біржі взяти участь в попередньому розміщенні токенів цих проектів (купити і продати в подальшому дорожче).

  Платформа ByBit Launchpad відкрита в кінці вересня 2021 року і першим проектом на платформа стала BitDAO (BIT) – одна з найбільших автономних децентралізованих організацій в світі.

  Читаємо такое огляд: як брати участь у ByBit Launchpad.

  Мобільний додаток біржі БайБіт

  Мобільний додаток ByBit

  Кожен користувач біржі ByBit може завантажити на офіційному сайті біржі офіційний мобільний додаток, який доступний під ОС:

  • iOS.
  • Android.

  Додаток дуже зручний у використанні, має практично всі функції повної версії сайту біржі і регулярно оновлюється (додається новий функціонал).

  Служба підтримки ByBit

  Написати в підтримку ByBit можна за контактною адресою електронної пошти: support@bybit.com

  Також на офіційному сайті біржі є сторінка відгуків, на якій можна написати побажання щодо поліпшення біржі і за це можна виграти цінні призи від біржі.

  Переваги та недоліки криптовалютної біржі ByBit

  Переваги

  • Одна з найбільших і надійних криптовалютних бірж (входить в ТОП-3 кращих в своїй категорії).
  • Ліквідність біржі понад 50 млн доларів.
  • Анонімна біржа (можна торгувати без обмежень після простої реєстрації, верифікації на біржі немає).
  • Трейдерам доступно кредитне плече до 100x.
  • Для трейдерів доступний демо-рахунок для відпрацювання навичок торгівлі деривативами.
  • Для всіх трейдерів доступний широкий вибір бонусів (за реєстрацію, торгівлю, поповнення рахунку і т.д.).
  • Можна безкоштовно отримувати на свій баланс біржі до декількох сотень доларів за виконання простих завдань в «Центрі нагород» на біржі.
  • Баланс можна поповнювати не тільки криптовалютою, але і в фіаті.
  • Є власна P2P платформа: Bybit P2P.
  • Є спотова торгівля криптовалютою.
  • Користувачі біржі можуть заробляти на покупці токенів нових крипто проектів через платформу ByBit Launchpad.
  • На біржі доступний розділ високого пасивного заробітку на криптовалюті (ByFi Майнінг).
  • Для бажаючих отримувати додатковий дохід на БайБіт є реферальна та партнерська програма.
  • Для зручності торгівлі трейдерів є офіційні мобільні додатки під iOS і Android.

  Недоліки

  • Поки ще невеликий вибір торгових пар.
  • Немає виведення коштів в фіаті на банківську карту.

  Перейти в ByBit

  Висновок щодо огляду та відгуки про ByBit.com

  Після активного тестування можливостей ByBit (Бай Біт) і вивчення відгуків про біржі на різноманітних сайтах, можна зробити висновок, що завдяки своїй бездоганній репутації і надійності, а також високій якості роботи платформи, ByBit заслужено стала одним з лідерів серед криптовалютних платформ для торгівлі деривативами.

  Якщо Ви вже маєте досвід використання біржі або у Вас залишилися питання, залишаємо свої відгуки про ByBit.com (БайБіт ком) в коментарях нижче.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  2 коментарі до “ByBit (БайБіт) – реєстрація, огляд офіційного сайту, демо-рахунок, бонуси та відгуки про біржу”

  1. На біржі Bybit запустили Bybit Education українською мовою.

   Вже доступно 4 відео, подивившись які, ви зможете дізнатися про те, що таке біткоін і криптовалюта, як виглядає головний екран Bybit, як визначати тренд та найпопулярніші патерни, які існують на ринку криптовалют.

  2. Дуже дякую за реферальний код, вже пройшо реєстрацію і другий день торгую криптою. Перший бонус отримав, думаю до кінця місяця зможу ще декілька отримати (по-перше за торгівлю щодня).
   Біржа якісна, звик до бінанс та був приємно здивований, яким стала байбіт!

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок