Перейти до вмісту

Біржа KuCoin (КуКоін) – реєстрація, огляд офіційного сайту та відгуки

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 07.05.2022

  KuCoin біржа криптовалют

  Однією з самих популярних криптовалютних бірж, що найбільш активно та стабільно розвиваються, є криптобіржа KuCoin. В цьому огляді дізнаємось основні переваги біржі КуКоін, як нею користуватися (пройти реєстрацію та верифікацію, поповнювати рахунок та виводити кошти, торгувати криптовалютою та заробляти), розглянемо токени від цієї біржі – KuCoin Shares, а також реальні відгуки про KuCoin від користувачів з України та інших країн по всьому світу.

  Що таке – KuCoin? Огляд криптовалютної біржі

  KuCoin (КуКоін, офіційний сайт https://www.kucoin.com) – це гонконгська криптовалютна біржа, заснована у 2017 року, що за декілька років стала однією з найкращих бірж для покупки та продажу криптовалют у світі.

  Серед важливих переваг біржі KuCoin можна виділити: надійну репутацію серед користувачів по всьому світу, високу ліквідність та зручний у роботі сайт та мобільний додаток, можливість торгівлі криптовалютою на спотовому та ф’ючерсному ринку, активний розвиток спільноти біржі по всьому світу (у тому числі і країнах Східної Європи), а також наявність безлічі «додаткових інструментів» для пасивного заробітку на криптовалюті.

  На крипто біржі КуКоін можна купити та продати такі криптовалюти (неповний список найбільш відомих криптовалют, з більш ніж 600 доступних): Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Tether (USDT), KuCoin Shares (KCS), NEO (NEO), Bitcoin Cash (BCH), Gas (GAS), Ethereum Classic (ETC), Litecoin (LTC), PowerLedger (POWR), VeChain (VEN), Walton (WTC), Ambrosus (AMB), Dash (DASH), DigiByte (DGB), Solaris (XLR), Aion (AION), Nuls (NULS), Qtum (QTUM), Stox (STX), Terra (LUNA), Binance Coin (BNB), Fantom (FTM) та інші.

  Реєстрація на біржі KuCoin

  Реєстрація акаунту на біржі КуКоін мало чим відрізняється від реєстрації на інших криптобіржах (можна зареєструватися по E-mail та номеру мобільного телефону):

  • Переходимо за посиланням на офіційний сайт біржі: https://www.kucoin.com
  • У правому верхньому кутку вибираємо англійську чи російську мову (української поки що немає), після чого там же натискаємо кнопку «Зареєструватися».

  Як зареєструватися на KuCoin

  • На сторінці, що відкрилася, вибираємо реєстрація по електронній пошті (зручніше), вводимо свій E-mail та натискаємо поруч кнопку «Відправити код» (відкриваємо свою електронну пошту, копіюємо код з листа від KuCoin і вставляємо його в реєстраційній формі). Далі задаємо надійний пароль до облікового запису та вказуємо цей реферальний код KuCoin: QBSSS8JT (дає максимальну знижку 20% на торгівельні комісії біржі).

  Реєстрація на KuCoin

  • Натискаємо кнопку «Зареєструватися» та завершуємо реєстрацію, після чого одразу входимо в особистий кабінет біржі KuCoin.

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: одразу ж після реєстрації рекомендується підключити в налаштуваннях 2FA авторизацію через Google Authenticator (допоможе захистити Ваш обліковий запис від злому).

  Чи потрібна верифікація на біржі KuCoin?

  Верифікація облікового запису (процедура KYC) на біржі KuCoin – НЕ обов’язкова процедура.

  Без верифікації можна практично повноцінно користуватися біржею та мати лише обмеження на виведення криптовалюти = 2 BTC на добу, а також можливість торгувати лише криптовалютою (без пар з фіатом).

  На біржі КуКоін є 2 етапи проходження верифікації:

  • KYC1 (заповнюється проста форма, де вказується країна проживання, ім’я та прізвище, а також номер документа, що підтверджує особу: паспорт, закордонний паспорт або посвідчення водія). Після проходження KYC1 на KuCoin збільшується максимальне плече для торгівлі ф’ючерсами до 100x та добовий ліміт на торгівлю фіатними валютами до 1400 USDT.
  • KYC2 (другий етап верифікації, при якому потрібно вказати більше особистих даних та завантажити фото документів та селфі). Після проходження KYC2 збільшується ліміт на виведення до 100 BTC на день, а також ліміт на торгівлю фіатними валютами до 70 000 USDT на добу.

  KuCoin верифікація KYC

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: верифікацію можна пройти через особистий кабінет біржі KuCoin, обравши в меню «Перевірка KYC».

  Як користуватися біржею KuCoin

  Як поповнити рахунок

  Поповнити рахунок на біржі KuCoin можна декількома способами і кожен може вибрати для себе найбільш прийнятний:

  • Фіатом (з банківської картки через розділ меню «Купити криптовалюту» – «Кредитна/Дебетова картка»). Поповнення відбувається через платіжні шлюзи партнерів біржі. Операції з фіатними грошима (долар, гривня, євро та іншими) доступні після верифікації.
  • Криптовалютою (поповнити рахунок на біржі можна будь-який з доступних на ній криптовалют, при цьому поповнення проходить без комісії).

  Оскільки багато користувачів частіше використовують саме поповнення криптовалютою на біржі КуКоін, розглянемо цей процес покроково:

  • В особистому кабінеті криптобіржі KuCoin переходимо в меню у розділ «Баланс» – «Основний».
  • Зі списку доступних на біржі криптовалют знаходимо потрібну (можна використовувати пошук над таблицею). Наприклад, знаходимо Bitcoin (BTC) та натискаємо в рядку з ним «Депозит».

  KuCoin поповнення рахунку

  • Копіюємо адресу Bitcoin гаманця та відправляємо на нього криптовалюту Bitcoin.

  Поповнення BTC на KuCoin

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: деякі криптовалюти можна вводити на біржу у різних мережах (наприклад: USDT через ERC-20 та TRC20), не варто забувати про це (копіюємо номер гаманця тільки в потрібній мережі, щоб зробити переказ на біржу).

  Як торгувати криптовалютою

  Торгівля на KuCoin

  Перед початком торгівлі на KuCoin необхідно перейти до розділу меню «Баланс» – «Торговий», знайти потрібну криптовалюту (в якій поповнювали баланс на біржі) та натиснути напроти неї «Перевести» (та підтвердити переведення з основного балансу на біржі на торговий).

  Після поповнення торгового баланс можна перейти до торгівлі криптовалютою на біржі (розглянемо приклад торгів на спотовому ринку без кредитного плеча):

  • У меню біржі вибираємо “Торгівля” – “Спотова торгівля”.
  • Відкривається сторінка торгового терміналу, на якій доступні: вибір торгової пари, деталізований графік зміни вартості в реальному часі, книга ордерів, інформація по ордерам та меню входу в угоду (купівля або продаж за лімітом, маркетом або зі стоп-лімітом).
  • Для здійснення угоди з обраної торгової пари необхідно просто розмістити ордер на купівлю або продаж, виходячи з аналізу та прогнозу зміни вартості обраних криптовалют.

  Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: перед початком торгівлі усім новачкам рекомендується уважно вивчити інформаційний розділ та блог біржі KuCoin, де можна дізнатися багато корисної інформації щодо використання біржі та торгівлі криптовалютою.

  Як вивести кошти з біржі

  Виводити кошти з біржі KuCoin зручніше у криптовалюті (як і при поповненні балансу). Для цього потрібно:

  • У меню біржі перейти до «Баланс» – «Основний».
  • Знайти у списку потрібну криптовалюту та вибрати навпроти неї «Вивід».

  Вивід коштів з KuCoin

  • Заповнити форму для виведення (вказуємо адресу гаманця від вибраної криптовалюти та суму виводу). На цій же сторінці відображається розмір комісії за виведення.

  Виведення BTC з KuCoin

  • Підтверждуємо заявку на вивід коштів та очікуємо на її підтвердження підтримкою біржі (в середньому протягом години підтверджують, після чого криптовалюта відправляється на вказаний гаманець).

  Порада від ProBitcoin.com.ua: при оформленні виводу криптовалюти з біржі слід звертати увагу на мінімальну суму для виведення (вказується для кожної криптовалюти під формою подання заявки на виведення коштів із біржі).

  Торгові комісії біржі

  Комісії KuCoin

  Всього на біржі KuCoin діє 12 рівнів торгової комісії (комісія знижується при великому обсязі торгів або за зберігання на своєму балансі токенів біржі KCS, а також за оплату комісії токенами KCS).

  Залежно від виду ринку торгівельна комісія така:

  • Спот: для Maker/Taker від 0.1%/0.1% до -0.005%/0.025%, при сплаті комісії токенами KCS для Maker/Taker від 0.08%/0.08% до -0.005%/0.02%.
  • Ф’ючерси: для Maker/Taker від 0.02%/0.06% до -0.015%/0.03%.

  Активувати сплату комісії токенами KCS можна у розділі «Профіль користувача». Приклад на скріншоті нижче:

  Оплата комісії у KCS на KuCoin

  Як заробляти на на KuCoin та отримувати пасивний дохід

  Як заробляти на Kucoin

  Криптовалютна біржа KuCoin, крім класичного трейдингу, криптовалютою надає користувачам широкий вибір варіантів для додаткового заробітку:

  • Криптокредитування. Заробіток на видачі короткострокових кредитів у криптовалюті іншим користувачам біржі (які торгую із кредитним плечем). Біржа KuCoin є гарантом проведення угод, при цьому при видачі кредиту кредитори нічим не ризикують.
  • KuCoin Earn. Депозити у криптовалюті з фіксованою ставкою (стейкінг криптовалют) на заздалегідь вибраний період часу.
  • Бонус KCS. Пасивний дохід для користувачів біржі, які зберігають на своєму гаманці біржовому KuCoin Token (KCS). Дохід формується із доходу самої біржі в токенах KCS.
  • Spotlight. Платформа для запуску нових токенів на біржі KuCoin (можна купувати нові токени до іх виходу на біржі, та заробляти на цьому).

  Користувачі біржі самостійно можуть обрати, на чому саме їм вигідніше заробляти із запропонованих варіантів або використовувати їх всі одночасно для збільшення свого прибутку.

  Що таке – KuCoin Shares (KCS) та які перспективи у токену біржі KuCoin?

  KuCoin Shares KCS

  KuCoin Shares (KCS) – це нативні токени біржі КуКоін, які може купувати кожен зареєстрований користувач біржі та отримувати від цього пасивний прибуток.

  Токени KuCoin Shares створені на блокчейні Ethereum (ERC-20 токени), тому їх можна зберігати не тільки на біржі, але і на своєму Ethereum гаманці.

  Головною перевагою токенів KuCoin Shares (KCS) є можливість отримувати пасивний дохід від біржі KuCoin, оскільки половину свого доходу від комісій з торгівлі всіх користувачів біржа розподіляє між утримувачами токенів KCS на біржі.

  Мобільний додаток біржі КуКоін

  Мобільний додаток KuCoin App

  Трейдери біржі KuCoin активно використовують не тільки офіційний сайт біржі, але й проводять операції з криптовалютою через зручний офіційний додаток для мобільних телефонів, який можна завантажити для таких операційних систем:

  • Android.
  • iOS.

  Посилання для завантаження мобільного додатка доступні на офіційному сайті біржі KuCoin.

  Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: рекомендується завантажувати додатки біржі KuCoin тільки через офіційний сайт біржі.

  Служба підтримки KuCoin – як зв’язатися?

  Зв’язатися зі службою підтримки користувачів крипто біржі KuCoin можна через форму зворотнього зв’язку на сайті біржі. Для цього потрібно:

  • В особистому кабінеті біржі в меню вибираємо “Більше” – “Підтримка”.
  • Далі на сторінці довідкового центру KuCoin зверху знаходимо «Надіслати запит».
  • Вибираємо тему запиту та заповнюємо форму (докладно описуємо, яка у Вас виникла проблема) та надсилаємо запит.
  • Відповідь від служби підтримки надходить на Ваш E-mail (зазначений під час реєстрації).

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: по можливості у службу пітримки краще писати англійською (можна використовувати звичайні онлайн перекладачі на англійську).

  FAQ з використання біржі KuCoin

  • Як зареєструватися на біржі KuCoin? Зареєструватися на KuCoin можна на офіційному сайті або в офіційному мобільному додатку, просто вказавши свій E-mail або номер мобільного телефону та складний пароль до облікового запису. Детальна інструкція щодо створення облікового запису є на початку нашої статті.
  • Як купити криптовалюту на KuCoin? Купити криптовалюту на біржі можна безпосередньо з банківської картки, через P2P-платформу KuCoin або за фіатні гроші при спотовій торгівлі на біржі.
  • Як вивести гроші з KuCoin на банківську картку? Виводити гроші з біржі КуКоїн на банківську картку можна тільки через P2P-платформу біржі, прямого виведення фіатних валют (української гривні) немає.
  • Чи можливе виведення криптовалюти з KuCoin без верифікації? Так, з біржі можна вивести криптовалюту без верифікації (для здійснення виведення фіатних грошей буде потрібно верифікація).
  • Що таке торговий бот KuCoin (Trading Bot)? Торгівельний бот біржі КуКоін – це унікальна можливість для пасивного заробітку на автоматичній торгівлі на біржі. Користувачі можуть створити одного або кілька торгових ботів у розділі «Торгівля» – «Торговий бот» з індивідуальними налаштуваннями, інвестувати в них свої кошти та отримувати дохід від їхньої торгівлі (можливий і збиток при неправильному налаштуванні бота).

  Переваги та недоліки біржі KuCoin

  Переваги

  • Надійна криптобіржа, якою користуються мільйони трейдерів по всьому світу.
  • Кошти трейдерів надійно збережені (використовується багаторівневе шифрування, депозити зберігаються на рахунку в надійному банку).
  • Широкий вибір криптовалют для торгівлі, при цьому цей список постійно зростає та оновлюється.
  • Немає обов’язкової верифікації.
  • На біржі KuCoin є офіційні мобільні додатки під iOS та Android, через які можна торгувати зі свого смартфона.
  • На біржі є внутрішні токени KuCoin Shares (KCS), власники яких отримують пасивний дохід від біржі, а також низку інших бонусів (наприклад, знижку 50% на комісії біржі при торгівлі), при цьому раз на квартал біржа викуповує частину токенів KuCoin Shares, через що вони ще швидше зростають у ціні.
  • Якісна цілодобова підтримка користувачів.
  • Кожен зареєстрований на біржі KuCoin користувач може отримувати додатковий дохід, беручи участь у партнерській чи реферальній програмі та одержуючи пасивний дохід до 40% від комісії, заробленої біржею на торгових операціях, залучених трейдерами.

  Недоліки

  • Для роботи з фіатом потрібна верифікація.
  • Сайт та додаток не перекладено на українську мову.

  Перейти на KuCoin

  Висновок щодо огляду та відгуки про KuCoin

  Криптовалютна біржа KuCoin дуже швидко стала однією з найкращих криптобіржі, так як вона досить зручна та надійна у роботі, має низькі торгові комісії та досить активно розвивається у багатьох країнах.

  Для досвідчених трейдерів та новачків КуКоін – це не тільки зручна платформа для торгівлі криптовалютою, але й надійний партнер для пасивного заробітку на криптовалюті (на відміну від аналогів та конкурентів, на біржі KuCoin є великий вибір можливостей для інвесторів та звичайних користувачів, які бажають примножити свої криптовалютні активи).

  Якщо Ви маєте досвід використання цієї біржі, або у Вас є додаткові питання, пишемо відгуки про KuCoin (КуКоїн) в Україні під цим оглядом.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  2 коментарі до “Біржа KuCoin (КуКоін) – реєстрація, огляд офіційного сайту та відгуки”

  1. Для мене ця біржа – відкриття року, ось чому:
   – швидка реєстрація, можна не верифікувати акаунт (я верифікувати, щоб торгувати з фіатом та брати участь у продажах нових монет).
   – висока ставка по кредитам та депозитам в юсдт, заробляю більше з кожним днем.
   – можна продати багато заробленої на еірдропах крипти, нові монети додають майже щодня.
   Ще й конкурси у твіттері біржі кукоїн реально круті, на цій неділі вже раз був переможцем)))

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок