Перейти до вмісту

Капіталізація Shiba Inu перевищила $50 млрд

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 07.05.2022

  Капіталізація Shiba Inu більше 50 млрд доларів

  За тиждень курс криптовалюти Shiba Inu зріс на 200%, а за останні 24 години зростання становило понад 50%. Ціна Шіба Іну досягла $0.000089, а капіталізація перевищила $50 млрд.

  Пізніше капіталізація Shiba Inu (SHIB) знизилася до $44 млрд, а її курс – до $0.000078. Однак це не завадило їй займати 8 рядок у рейтингу CoinMarketCap, що на три пункти вище за першу «собачу монету» Dogecoin.

  Вигідно купити Shiba Inu можна на криптобіржах Binance та KuCoin (при реєстрації використовуємо реферальний код KuCoin для отримання знижки). Більш детально читаємо в статті: як купити криптовалюту Shiba Inu (SHIB).

  Аналітики пов’язують зростання SHIB із лістингом монети на платформі Coinbase у вересні, а також можливим лістингом у популярному додатку Robinhood. На цьому фоні інвестори скуповують криптовалюту, сподіваючись на подальше зростання.

  Помітну увагу до SHIB привернув і Віталік Бутерін, який продав частину своїх «собачих монет» та спрямував гроші на благодійність. Він передав 50 трлн SHIB до індійського фонду боротьби з пандемією коронавірусу India COVID-Crypto Relief. Однак виявилося, що через обмежену ліквідність SHIB монету не так просто продати.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.