Перейти до вмісту

Реферальний код Kucoin (Referral Code) – що це таке, де взяти і як використовувати для отримання знижки при торгівлі на біржі

Реферальний код біржі Kucoin

Знадобилося вказати реферальний код при реєстрації на криптовалютній біржі Kucoin і не знаєте – що це таке і що потрібно ввести? У цьому огляді розглянемо, що таке – реферальний код на Kucoin і як з ним отримати знижку при торгівлі на біржі, дізнаємося, як отримати саму максимальну знижку при торгівлі і що для цього буде потрібно зробити за правилами реферальной програми біржі.

Реферальний код Kucoin – що це таке і де взяти?

Реферальний код на Kucoin (Referral Code) – це унікальний код (видається всім користувачам біржі, які беруть участь у реферальній або партнерській програмі біржі), який призначений для обміну існуючих партнерів біржі з новими користувачами, які бажають пройти реєстрацію на біржі.

Реферальний код дає безліч переваг, як було запропоновано новому користувачеві (отримує знижку на торговельні комісії біржі), так і для того, хто запрошує (виходить відсоток від торгової комісії біржі з усіх запрошених рефералів).

Щоб отримати знижку на біржі після створення аккаунта, при реєстрації усі зареєстровані облікові записи повинні вказувати тільки активні (робочі) коди, найвигідніші з яких (з максимальними знижками при торгівлі) представлені нижче в цьому огляді.

Важлива порада від Probitcoin.com.ua: при реєстрації на біржі Kucoin реферальний код може бути виставлений автоматично, якщо перейти до реєстрації на KuCoin за нашим посиланням, якщо код не проставлено (або зазначений інший), потрібно вписати вручну цей: QBSSS8JT

Рекомендуємо також огляд біржі KuCoin.

Реферальний код Kucoin (для реєстрації на біржі) і отримання знижки

Реферальний код Kucoin (знижка 20% на торговельну комісію): QBSSS8JT

Для гарантованого отримання знижки на комісії біржі під час реєстрації на Kucoin потрібно створити новий обліковий запис на біржі і виконати такі дії:

  • Перейти на офіційний сайт біржі за посиланням: https://www.kucoin.com
  • В меню вибрати російську або англійську мову (україньскої немає) і клікнути в меню по кнопці «Зареєструватися».
  • У реєстраційній формі на біржі вказуємо свій E-mail (або номер мобільного телефону, є перемикач між реєстрацією по електронній пошті і мобільному телефону) і придумуємо складний пароль до свого аккаунту, а в полі «Реферальний код (необов’язково)» вказуємо: QBSSS8JT (обов’язково перевіряємо правильно чи введений код).

Реферальний код Kucoin при реєстрації

  • Завершуємо реєстрацію аккаунта і підтверджуємо свій E-mail (просто переходимо за посиланням в електронному листі від біржі).

Корисна порада від Probitcoin.com.ua: додатково економити на комісіях біржі Kucoin можна за рахунок активації збору комісії в токенах біржі KuCoin Shares (KCS), при цьому за зберігання токенів на біржі ще можна отримувати пасивний дохід від діяльності самої біржі (бонуси нараховуються щодня і доступні до збору в розділі меню «Бонуси» в особистому кабінеті біржі КуКоін).

Що робити, якщо вже пройдена реєстрація без реферального коду на біржі KuCoin?

Якщо Ви вже створили аккаунт на біржі КуКоін з порожнім полем «Реферальний код», або там був вставлений інший код, єдиний варіант виправити дану ситуацію – створити новий обліковий запис (на інший E-mail).

Для багатьох це не буде проблемою, так як верифікація на біржі не обов’язкова і їй можна користуватися практично без обмежень відразу після реєстрації (а з нашим реферальним кодом ще й отримувати додаткові знижки).

Також Ви маєте змогу отримати знижку на біржі Binance, читаэмо про це в статті: реферальний код Binance.

Як висновок, відмітимо, що використовувати «Реферальний код» на KuCoin – відмінний варіант для всіх нових користувачів, які хочуть постійно економити на комісіях і безкоштовно отримувати додаткові бонуси. Якщо у Вас виникли додаткові питання або зауваження по темі, що таке реферальний код КуКоін і навіщо він потрібен, пишемо відгуки в коментарях нижче.

Зберегти в соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
Ок