Перейти до вмісту

Реферальний ID Binance (Реферальний код) – що це таке, де взяти і як використовувати для отримання знижки при торгівлі на біржі

Binance referral ID Україна

Зустріли при реєстрації на Binance Referral ID (реферальний айді) і не розумієте – що це таке і що вказувати в цьому полі? Нижче в нашому огляді Ви дізнаєтесь, що таке – реферальний ID Binance і як з ним отримати знижку при торгівлі на біржі (на спотовому та ф’ючерсному ринку), розглянемо, як отримати максимальну знижку і що для цього буде потрібно за правилами реферальної програми біржі.

Реферальний ID Binance – що це таке і де взяти?

Referral ID (реферальний ID) на біржі Binance – це унікальний реферальний код, яким можуть ділиться всі користувачі біржі з іншими користувачами (друзями, знайомими і просто новими користувачами біржі).

Реферальний ID подвійна вигода для кожного – запрошений користувач отримує знижку на торговельні комісії біржі, а той, хто запрошує – бонуси від біржі у вигляді реферальной комісії (за рахунок коштів біржі).

Важливою умовою для отримання знижки для кожного нового користувача є використання «правильного» реферального ID (в якому виставлена ​​знижка на біржі). Всі робочі коди з максимальними знижками представлені нижче у відповідному підрозділі.

Важливо: при реєстрації на офіційному сайті біржі Binance (Binance Spot) реферальний код не потрібно вписувати, якщо перейти на сайт біржі по цьому реферальному посиланню (код з’явиться автоматично при реєстрації в полі реферальний ID: R0R0Z5ZF).

Реферальний код Binance для реєстрації на біржі і отримання знижки 20%

Реферальний ID Binance (максимальна знижка 20% на торгівельну комісію (спот) та привітальний бонус до 50 USD для всіх нових користувачів): R0R0Z5ZF

Щоб отримати бонус у вигляді знижки на торговельні комісії біржі Бінанс, необхідно створити новий обліковий запис на біржі і виконати такі дії:

 • Перейти за посиланням на офіційний сайт біржі: https://www.binance.com
 • В меню відразу вибрати українську мову і клікнути на кнопку «Реєстрація».
 • У реєстраційній формі вказуємо свій Email і придумуємо складний пароль до аккаунту, а в полі «Реферальний ID (необов’язково)» вказуємо: R0R0Z5ZF (якщо перейшли на сайт біржі за посиланням вище, код повинен виставиться автоматично, але важливо це перевірити, нижче на скріншоті вказано старий код, новий дає вдвічі більше знижку).

Referral ID Binance при регістрації

 • Завершуємо реєстрацію і підтверджуємо свій Email (переходимо по посиланню в електронному листі від біржі).

Окрім максимально можливої ​​знижки у розмірі 20% на комісійні збори за реєстрацію, Ви маєте можливість отримати привітальний бонус (Welcome Bonus) на суму до 50 USD.

Для отримання привітального бонусу необхідно:

 • Зареєструватись за реферальним посиланням або використовувати наш реферальний код (зазначено вище).
 • Після реєстрації в особистому кабінеті біржі Binance переходимо в меню у розділ «Центр завдань» (додаткове меню під іконкою користувачам в особистому кабінеті), протягом 7 днів після реєстрації виконуємо прості завдання (проходження верифікації KYC, поповнення балансу на біржі, торгівля криптовалютою, досягнення певного торгового обсягу тощо) і отримуємо за це кешбек ваучери (знайти їх можна в розділі «Центр нагород») різного номіналу у доларах (виконавши всі завдання можна отримати ваучерів на загальну суму до 50 USD).

Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: надалі розмір знижки може бути збільшений до 20% за рахунок збільшення BNB балансу блогу при зниженні вартості даної крипто монети. Також знизити ще торгову комісію (на 25%) можна за рахунок активації в налаштуваннях свого аккаунта на біржі оплати комісії в Binance Coin (BNB), які заздалегідь можна купити.

Реферальний код Binance Futures (Бінанс Ф’ючерсів)

Реферальний код Binance Futures (знижка 10% на торговельну комісію): lucky10bonus

Реферальний код (промокод) дає максимальну знижку на торговельні комісії в розмірі 10% на 30 днів з моменту реєстрації аккаунта (при торгівлі кріптовалютнимі ф’ючерсами на Binance Futures).

Реферальний код вказується при реєстрації аккаунта на Binance Futures, як і при реєстрації спотового аккаунта на біржі:

Binance Futures реферальний ID

Важливо: якщо Ви вже створили акаунт на біржі Бінанс, використовуючи реферальний ID, зазначений вище в огляді, то у ф’ючерсному акаунті знижка 10% активується автоматично.

Що робити, якщо вже пройдена реєстрація на біржі без «Referral ID»?

Якщо раніше була пройдена реєстрація на Бінанс по іншому реферальному посиланню (з іншим реферальним ID або взагалі без зазначення ID), то нажаль вирішити цю проблему не можна (бо створювати декілька акаунтів на одну особу на біржі не можна).

Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: якщо Бінанс не дає ввести реферальний код (при реєстрації аккаунта вже вказано сторонній ID), вирішити проблему можна очищенням файлів «Cookies» в браузері або зміною браузера при реєстрації (потрібно відкрити інший браузер, яким рідко користуєтеся і в ньому раніше не переходили раніше за чужим реферальним посиланнях біржі Binance).

Як працює реферальная програма Бінанс і що дає реферальне посилання?

Партнерскі коміссії Binance

Умови реферальной програми Binance максимально прості і зрозумілі для всіх користувачів біржі, відсоток винагороди запрошуючих користувачів залежить від їх балансу токенов біржі Binance Coin (BNB) та від виставленого Кешбек своїм рефералам (користувачам, які вказали їх унікальний реферальний ID при реєстрації або проходили реєстрацію по реферальному посиланню людини, якаФ запрошує):

Середньодобовий біржевий баланс менше 500 BNB

 • Спотовий ринок: Реферальная винагороду 20% від комісії біржі, отриманої на рефералах (можна виставити Кешбек рефералам 0%, 5%, 10% з отриманих 20%).
 • Ф’ючерсний ринок: Реферальная винагороду 20% від комісії біржі, отриманої торгівлі рефералів ф’ючерсами (можна виставити Кешбек рефералам 10% – половину з отриманих 20%).

Середньодобовий біржевий баланс більше 500 BNB

 • Спотовий ринок: Реферальная винагороду 40% від комісії біржі, отриманої на рефералах (можна виставити Кешбек рефералам 0%, 5%, 10%, 15% і 20% з отриманих 40%).
 • Ф’ючерсний ринок: Реферальная винагороду 30% від комісії біржі, отриманої торгівлі рефералів ф’ючерсами (можна виставити Кешбек рефералам 10% з отриманих 30%).

Важливо: на Бінанс також є партнерська програма для лідерів, по якій реферального винагороду може бути збільшено до 41% -50%.

Детальніше про біржу читаемо тут: біржа Бінанс.

Відповіді на поширені запитання про реферальний ID Binance

 • Що дає реєстрація на Binance за реферальним посиланням? Залежить від реферального посилання (можна отримати багато бонусів або нічого не отримати). Реєстрація на Бінанс за реферальним посиланням з цього огляду дає знижку 20% на торгові комісії (спот торгівля), 10% на торгові комісії ф’ючерс та бонус до 50 USD у вигляді кешбек ваучера на оплату комісій біржі (перший час можна торгувати без комісії на Binance).
 • Binance ID користувача та реферальний ID – це одне й те ж саме? Стандартний реферальний ID на Binance після створення особистого облікового запису такий же, як і ID користувача (UID) та складається з цифр (унікальний номер облікового запису кожного користувача на біржі), але в особистому кабінеті біржі в розділі «Реферальна програма» можна створити додаткові реферальні коди (зовні вони відрізнятимуться і складатимуться з латинських літер та цифр).
 • Де знайти реферальний QR-код для запрошення друзів на Бінанс? На сайті або в додатку Binance у розділі «Реферальна програма» кожен користувач може знайти свій QR-код, в який додане його реферальне посилання (можна ділиться QR-код зі своїми близькими та друзями, відсканувавши Ваш код, вони відразу перейдуть на сторінку реєстрації за Вашим реферальним посиланням).
 • Чи є на біржі Binance привітальний бонус для нових користувачів? Так, до 50 USD, якщо пройти реєстрацію за реферальним посиланням з цього огляду (або використовувати реферальний код). Як тільки будуть виконані умови для отримання бонусу, Ви отримаєте кешбек ваучер у розділі «Центр нагород» в особистому кабінеті біржі (ваучер можна активувати та використовувати для оплати торгових комісій та торгувати з комісією 0%).
 • Referral ID (optional) – що це таке на біржі Binance? При реєстрації на англомовній версії сайту Binance у реєстраційній формі вказується Referral ID (optional), що в перекладі означає – «Реферальний ID (необов’язково)» – там вказують реферальний код, використовуючи який можна після реєстрації отримати знижки на торгові комісії та інші бонуси для новачків.

Якщо узагальнити, навіщо потрібен реферальний ID на Binance при реєстрації – він потрібен для отримання відчутної знижки на торговельні комісії біржі (при регулярній торгівлі можна істотно економити), головне використовувати найвигідніші реферальні айді при створенні аккаунта. Якщо у Вас залишилися якись питання або є корисні поради, як заробляти на реферальній програмі біржі, а також економити на комісії за рахунок введення при реєстрації реферального коду на Бінанс (реферальний ід), залишаємо їх в коментарях під цим оглядом.

Зберегти в соціальних мережах:

2 коментарі до “Реферальний ID Binance (Реферальний код) – що це таке, де взяти і як використовувати для отримання знижки при торгівлі на біржі”

 1. Реферальний код Binance та реферальні посилання в огляді оновлено!

  Відтпепер Ви отримаєте у 2 раза більші знижки (для спот торгівлі криптою), замість 10% – отримаєте максимально можливу знижку 20%!
  Також у кожного нового користувача є можливість отримати до 50 доларів у ваучерах після реєстрації!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
Ок