Перейти до вмісту

Binance бонус за реєстрацію (привітальний бонус біржі Бінанс для нових користувачів)

Binance бонус за реєстрацію

Привітальний бонус за реєстрацію на Binance – реальна можливість почати заробляти на біржі та торгувати з максимально можливими знижками та навіть без комісії (0% торгова комісія за рахунок використання подарункових ваучерів), тому в огляді розберемося, як можна отримати бонус за реєстрацію на Бінанс, які саме подарунки та знижки можна отримати від крипто біржі та як їх можна витратити надалі.

Що таке – бонус за реєстрацію на Binance?

Бонус за реєстрацію на Binance – це вітальний подарунок для всіх нових користувачів, які вибрали біржу Binance для торгівлі криптовалютою та заробітку на ній. Бонус можуть отримати всі користувачі під час реєстрації (за умови виконання кількох простих дій, які й розглянемо докладно у цьому огляді).

За реєстрацію нового облікового запису та перші кроки у його використанні криптобіржа Binance роздає такі бонуси:

 • Привітальний бонус на суму до 50 USD (Welcome Bonus).
 • Знижка на торгову комісію біржі 20% (на спот) та 10% на торги ф’ючерсами.

Важлива примітка від ProBitcoin.com.ua: отримати перераховані бонуси можна, якщо пройти реєстрацію на біржі за цим реферальним посиланням або вказавши реферальний ID під час реєстрації облікового запису: R0R0Z5ZF

Як отримати бонус за реєстрацію на криптобіржі Binance

Отримати приємний бонус за реєстрацію на криптобіржі Binance можна лише за кілька простих кроків:

 • Зареєструвати обліковий запис на біржі Binance за посиланням з цього огляду на офіційному сайті або через офіційний мобільний додаток, використовуючи реферальний код: R0R0Z5ZF
 • Пройти базову верифікацію особи (заповнити дані про себе та прикріпити фото паспорта або посвідчення водія, а також зробити власне селфі).
 • Виконати завдання, щоб отримати привітальний бонус. Необхідно в особистому обліковому записі перейти в меню в розділ «Центр завдань» та виконати вказані завдання (усі або на вибір).
 • Отримати бонуси. Для цього переходимо в розділ «Центр нагород» в особистому кабінеті на біржі та отримати кешбек-ваучер або купон (на цій же сторінці будуть вказані з номіналів, термінів дії, як їх можна активувати та використовувати).

Примітка від ProBitcoin.com.ua: привітальні бонуси можна отримати лише протягом 7 днів після реєстрації (за перший тиждень після реєстрації потрібно виконати зазначені вище умови для отримання бонусів). Як тільки бонуси отримані, вони не згоряють і їх можна витратити будь-коли.

Серед доступних завдань у розділі «Центр завдань» на сайті криптобіржі Binance можуть бути такі варіанти:

 • Бонус за реєстрацію та верифікацію облікового запису на біржі.
 • Бонус за поповнення балансу у фіаті (з банківської картки або через платіжні системи, використовуючи фіатні шлюзи або P2P-обмін криптовалют).
 • Бонус за поповнення балансу у криптовалюті.
 • Бонус за першу угоду на спот ринку.
 • Бонус за першу угоду (або торгівельний обсяг) на ф’ючерсах.

Binance надає одні з найвигідніших бонусних пропозицій, умови отримання яких досить прості та їх легко виконати.

Читаємо також огляди про: бонуси криптобірж за реєстрацію, огляд та відгуки про Binance.

Висновок щодо огляду

Привітальний бонус від біржі Binance може отримати кожен за звичайну реєстрацію акаунта, поповнення балансу на біржі та торгівлю криптовалютою, при цьому можна гарантовано активувати за реєстрацію за реферальним посиланням з огляду максимальну знижку на комісійні збори біржі за кожну торгівлю можна максимально вигідно.

Свої відгуки та корисні поради, як можна отримати привітальний бонус від Binance в Україні (та інших країнах), на яку суму та як його можна витратити на біржі, залишаємо під цим оглядом чи під оглядом біржі.

Зберегти в соціальних мережах:

2 коментарі до “Binance бонус за реєстрацію (привітальний бонус біржі Бінанс для нових користувачів)”

  1. Доброго дня! Ви все зробили, як вказано в інструкції у цьому огляді?
   По перше необхідно вказати реферальний код при реєстрації, потім у своєму акаунті перейдіть у “Центр завдань”, там будет вказано, що потрібно зробити, щоб отримати бонуси. Уважно передивиться наш огляд ще раз та все стане зрозуміло, що і як робити. Будуть додаткові питання, обов’язково пишіть

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
Ок