Перейти до вмісту

Аналоги Binance – найкращі альтернативи біржі в Україні та світі

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 22.06.2022

  Альтернативи Binance

  При виникненні проблем у використанні біржі Binance багато трейдерів шукають гідну альтернативу для торгівлі криптовалютою, тому в цьому огляді дізнаємося, які є аналоги Binance, чим вони схожі та чим відрізняються, та які краще використовувати криптобіржі разом чи замість Binance.

  Біржа Binance (Бінанс) є найбільшою світовою біржею для покупки та продажу криптовалют за багатьма параметрами (наприклад, за обсягом торгів криптовалютою), але на сьогоднішній день існує безліч інших якісних криптобірж, які не поступаються можливостями Binance.

  Розглянемо кожну криптобіржу окремо та виділимо її основні відмінності.

  Аналоги біржі Binance (для купівлі та продажу криптовалюти)

  Kucoin

  KuCoin

  Kucoin – велика біржа криптовалют, заснована у Гонконгу, дуже популярна у багатьох трейдерів по всьому світу.

  Чим Kucoin кращий за Binance: є все ті ж можливості (торгівля: спот, маржинальна, ф’ючерси, P2P), заробіток криптовалют (лендинг, стейкінг, пул для майнінгу, лаунчпад), є торгові боти на біржі, копітрейдинг, можливість давати в позики криптовалюти під високий відсоток .

  Торгові комісії: від 0.1%.

  Сайт біржі: https://www.kucoin.com

  ByBit

  ByBit

  ByBit – одна з найбільших криптобірж у світі, яка активно розвивається на ринку України та використовується багатьма українцями на заміну Binance.

  Чим ByBit краще Binance: якісніша та функціональніша торгівля крипто ф’ючерсами (+ доступна спот торгівля, маржинальна, P2P та внутрішній NFT маркетплейс), великий вибір бонусів для нових трейдерів, безліч можливостей для примноження криптовалюти (Launchpad, пул, стейкінг, тощо), є демо-рахунок для торгівлі без ризику.

  Торгові комісії: 0,1%.

  Сайт біржі: https://www.bybit.com

  Gate.io

  Gate io

  Gate.io – одна з найперших криптовалютних бірж, яка на сьогоднішній день займає перші позиції багатьох рейтингів за якістю роботи та безпеки використання, при цьому на біржі доступно більше 1100 криптовалют для торгівлі. Досить якісна заміна Бінанс для досвідчених крипто трейдерів.

  Чим Gate.io краще Binance: доступні ті самі основні функції для трейдерів (торгівля: спот, маржинальна, крипто ф’ючерси, P2P обмін, торгівля NFT), є розділ пасивного заробітку на криптовалюті, доступний копітрейдинг.

  Торгові комісії: від 0.2% (для Maker та Taker).

  Сайт біржі: https://www.gate.io

  Huobi Global

  Huobi Global

  Huobi – дуже популярна альтернатива Binance, функціональна біржа криптовалют новачків та досвідчених трейдерів.

  Чим Huobi кращий за Binance: доступні ті ж торгові можливості (спот, ф’ючерси, маржа, OTC, P2P), є торгові боти, позики в криптовалюті, пасивний заробіток на криптовалютних активах (стейкінг, майнінг, тощо).

  Торгові комісії: від 0,2%.

  Сайт біржі: https://www.huobi.com

  WhiteBit

  WhiteBIT

  WhiteBit – якісна українсько-європейська біржа криптовалют з багатим функціоналом, на якій зручно торгувати та пасивно заробляти на крипті.

  Чим WhiteBit краще Binance: є демо торгівля для новачків, зручний сайт та мобільний застосунок на українській мові, великий вибір криптовалют для торгівлі, є прибутковий смарт-стейкінг (прибутковість до 30% річних).

  Торгові комісії: від 0,1%.

  Сайт біржі: https://whitebit.com

  EXMO

  EXMO

  EXMO – найбільша у Східній Європі криптовалютна біржа, якою користується досить багато українців.

  Чим EXMO краще Binance: простіше та зручніше у використанні інтерфейс офіційного сайту та мобільного додатка, зручно купувати криптовалюту з банківської картки та через електронні платіжні системи, є кешбек на торгові комісії (програма лояльності).

  Торгові комісії: від 0,1%.

  Сайт біржі: https://exmo.me

  FTX

  FTX

  FTX – популярна функціональна криптобіржа для торгівлі крипто деривативами (ф’ючерсами).

  Чим FTX кращий за Binance: зручніше торгувати ф’ючерсами, немає обов’язкової верифікації акаунту, є заробіток на крипто займах, є вигідний стейкінг криптовалют, низькі торгові комісії.

  Торгові комісії: від 0,02%.

  Сайт біржі: https://ftx.com

  Висновок, чим замінити Binance – кращі альтернативи

  Розглянувши найбільш якісні аналоги біржі Бінанс, можна зупинити свій вибір на таких криптовалютних біржах:

  • Для спотової торгівлі: Kucoin, ByBit, WhiteBit, EXMO, Huobi, Gate.
  • Для маржинальної торгівлі: Kucoin, Huobi, ByBit, Gate.
  • Для торгівлі крипто ф’ючерсами: FTX, ByBit, Gate, Kucoin, WhiteBit, Huobi.
  • Для P2P торгівлі (обміну): Bybit, Kucoin, Huobi, Gate.
  • Для торгівлі NFT-токенами: ByBit, Kucoin, Gate.

  Читаємо також огляд від ProBitcoin.com.ua про: криптобіржі з бонусами (за реєстрацію, виконання завдань, які мають привітальні бонуси) та огляд про українські криптобіржі.

  Яку криптовалютну біржу використовувати замість Binance кожен може визначити сам, спираючись на свої потреби та необхідний функціонал біржі, при цьому можна одночасно використовувати декілька бірж, щоб максимально вигідно розподілити свої криптовалютні активи та не тримати їх в акаунті однієї біржі.

  Свої корисні поради та відгуки, які аналоги Binance краще використовувати (замість Binance або одночасно з нею) в Україні та інших країнах, пишемо у коментарях до цього огляду.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  1 коментар до “Аналоги Binance – найкращі альтернативи біржі в Україні та світі”

  1. Однією біржею Байненс не замінити, нажаль.
   Моя підбірка – кумолл, вайтбіт, кукоїн та байбіт, якщо немає змоги використовувати Байненс

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок