Перейти до вмісту

Реферальний код ByBit – що це таке, де взяти і як використовувати для отримання бонусів від біржі

ByBit реферальний код промокод

Криптобіржа ByBit досить щедро винагороджує своїх партнерів і всіх нових користувачів, які при реєстрації вказали реф. код (реферальний код). У цьому огляді дізнаємось, що таке – реферальний код на ByBit (Байбіт), де його взяти і який краще вказувати, щоб отримувати бонуси від біржі.

Реферальний код ByBit – що це таке і де взяти?

Реферальний код ByBit (Referral Code, скорочено: реф. код ByBit) – це унікальний партнерський або реферальний код, який можна ввести при реєстрації на біржі ByBit для отримання додаткових бонусів від біржі в подальшому.

Отримати свій реферальний код може кожен активний користувач біржі, приймаючи участь у реферальній або партнерській програмі біржі.

Реферальний код дозволяє отримувати додаткові бонуси після реєстрації всім новим користувачам біржі, а власники реферального коду (ті, хто їм ділиться) отримують відсоток від комісій біржі при торгівлі запрошеними ними рефералами.

Важлива порада від ProBitcoin.com.ua: якщо пройти реєстрацію на ByBit за цим реферальним посиланням, реферальний код буде встановлено автоматично (при реєстрації не потрібно буде нічого вводити), якщо ж Ви проходите реєстрацію в даний момент і заповнюєте реєстраційну форму на біржі, потрібно вказати в полі «Реф. код» цей код: 15391

Рекомендуємо переглянути огляд біржі в статті: біржа ByBit.

Реферальний код ByBit – для введення при реєстрації і отримання бонусів від біржі

Реферальний код ByBit (для отримання бонусів): 15391

Використовуючи зазначений вище реферальний код при реєстрації на біржі можна отримати такі бонуси:

 • Бонус 20 USDT за реєстрацію на біржі.
 • Купон на 50 USDT за перший депозит на біржі (тимчасова акція).
 • Купон на 5 USDT за торгівлю на біржі щодня протягом 7 днів (тимчасова акція).
 • Купон на 20 USDT за загальний депозит на біржі на суму від 1 BTC (тимчасова акція).
 • Купон на 5 USDT за використання функцій стоп-лосс і тейк-профіт один раз при торгівлі на біржі (тимчасова акція).
 • Купон на 5 USDT за торгівлю одним безстроковим контрактом на USDT, крім торгової пари BTC/USDT (тимчасова акція).

Реєстрація нового аккаунта на біржі ByBit з використанням реферального коду (промокоду чи ваучера) проходить в такій послідовності:

 • Відкриваємо офіційний сайт біржі ByBit за посиланням: https://www.bybit.com
 • У меню вибираємо англійську або російську мову (україньскої мови поки що немає) і натискаємо кнопку «Реєстрація» (якщо відразу не відкрилася реєстраційна форма).
 • Уважно заповнюємо реєстраційну форму, вказуємо свою електронну пошту (E-mail), придумуємо і вводимо складний пароль до аккаунту, а також вказуємо реферальний код в полі «Реф. код» (необов’язково): 15391 (якщо поля” Реф. код “не відображається, значить код вставлений автоматично після переходу по реферальному посиланню з цього огляду).

Реферальний код ByBit при реєстрації

 • Натискаємо кнопку «Далі», завершуємо реєстрацію і підтверджуємо свій E-mail (відкриваємо свою електронну поштову скриньку, знаходимо лист від біржі БайБіт і переходимо в ньому за посиланням активації облікового запису).

На цьому реєстрація та активація Вашого облікового запису завершена, можна налаштувати додатковий захист свого аккаунта і при бажанні пройти верифікацію особистості (щоб підвищити ліміти на біржі і мати можливість поповнювати рахунок, і виводити кошти з банківської карти).

Умови отримання бонусів після реєстрації на біржі БайБіт

 • Бонус 20 USDT за реєстрацію на біржі, можна отримати за поповнення свого балансу і досягнення торгового обороту 1 000 USDT на безстрокових або інверсних USDT контрактах, або при досягненні торгового обороту 200 USDT на споті (у всіх торгових парах).
 • Купон на 50 USDT за перший депозит на біржі (тимчасова акція). Купон можна отримати тільки в перші 48 годин після реєстрації аккаунта, після 48 годин можна отримати купон на 20 USDT. Мінімальна сума депозиту для отримання купона BTC≥0.05, ETH≥0.8, EOS≥610, XRP≥2500, USDT≥3000.
 • Купон на 5 USDT за торгівлю на біржі щодня протягом 7 днів (тимчасова акція). Купон можна отримати за торгівлю на біржі протягом 7 днів поспіль.
 • Купон на 20 USDT за загальний депозит на біржі на суму від 1 BTC (тимчасова акція). Купон можна отримати, якщо загальна сума всіх ваших депозитів на біржі більше 1 BTC.
 • Купон на 5 USDT за використання функцій стоп-лосс і тейк-профіт один раз при торгівлі на біржі (тимчасова акція).
 • Купон на 5 USDT за торгівлю одним безстроковим контрактом на USDT, крім торгової пари BTC/USDT (тимчасова акція).

Важливо також враховувати, що купони з бонусами потрібно активувати протягом 21 дня з моменту їх отримання, при цьому отримані кошти за купонами вивести не можна, можна використовувати в якості маржі при торгівлі безстроковими і ф’ючерсними контрактами.

Порада від ProBitcoin.com.ua: всі бонуси і купони можна отримати в особистому кабінеті на біржі БайБіт в розділі меню «Бонусний центр». У цьому ж розділі регулярно з’являється інформація про нові акції та бонуси, для нових та активних користувачів біржі.

Що робити, якщо не вказали реферальний код на ByBit при реєстрації?

Якщо Ви вже встигли пройти реєстрацію на біржі ByBit, залишивши поле «Реф. код» в реєстраційній формі порожнім, отримати додатковий бонус 20 USDT можна тільки, якщо пройти реєстрацію заново і вказавши реферальний код (реєстрацію можна пройти на інший E-mail).

Зробимо висновок, що не варто боятися, якщо не знаєте, що вводити в полі «Реф. код» на ByBit або, якщо забули його вказати при реєстрації, адже це можна виправити. Реферальний код на ByBit дає додаткові бонуси, отримати які може кожен, якщо вводити правильний код (промокод або ваучер) і виконувати всі умови для отримання бонусів.

Свої поради, що дає реферальний код ByBit і реєстрація по реферальному посиланню, а також, які ще бонуси можна отримати від біржі, залишаємо в коментарях нижче.

Зберегти в соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
Ок