Перейти до вмісту

Уряд Сальвадору почав закупівлі Біткоїнів

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 07.09.2021

  Сальвадор Bitcoin

  Сьогодні, 7 вересня, Біткоїн повинен бути визнаний законним платіжним засобом в Сальвадорі. Уряд країни вже почало закупівлі Біткоїнів – на поточний момент було куплено 400 BTC.

  Про купівлі першої партії в 200 BTC повідомив президент Сальвадора Найіб Букеле (Nayib Bukele) 7 вересня в 00:00 за московським часом. Ще через кілька годин він повідомив про покупку ще 200 BTC. За поточним курсом за кожну партію монет влада країни заплатила по 10.5 млн доларів.

  «Сальвадор закупив перші 200 Біткоїнів. Наші брокери будуть закуповувати набагато більше BTC ближче до призначеного терміну» – написав Букеле.

  Купівля Біткоїнів проходить в рамках запуску спеціального фонду на $ 150 млн для підтримки впровадження Біткоїна. Монети будуть використовуватися для роботи системи з обміну BTC на долари США і навпаки.

  Цікаво, що більша частина населення Сальвадора виступає проти ініціативи уряду щодо визнання Біткоїна законним платіжним засобом. В кінці серпня в країні навіть пройшли масштабні протести проти легалізації першої криптовалюти.

  Як з’ясували співробітники Центральноамериканського університету імені Хосе Симеона Каньяса, близько 70% жителів країни не підтримують легалізацію першої криптовалюти. 20% респондентів не довіряють Біткоїну, а 43% опитаних вважають, що легалізація BTC може дестабілізувати економіку Сальвадора.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок