Перейти до вмісту

Neuberger Berman почне інвестувати в Bitcoin і Ethereum

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 12.08.2021

  Neuberger Berman BTC ETH

  Компанія Neuberger Berman, що спеціалізується на інвестиціях в товари, під управлінням якої знаходяться активи на $ 400 млрд, планує почати вкладати в деривативи на Bitcoin та Ethereum.

  У повідомленні, поданому в Комісію з цінних паперів і бірж США (SEC), говориться, що Neuberger Berman розширює свою інвестиційну стратегію. Інвестиції в кріптовалютние деривативи будуть здійснюватися через дочірню компанію:

  «Інвестиційна стратегія фонду Neuberger Berman Commodity Strategy Fund дозволить активно управляти інвестиціями в криптовалюти та цифрові активи через вкладення в деривативи, такі як ф’ючерси на Біткоін та Ефіріум. Також будуть здійснюватися вкладення в трасти на Біткоїн і криптовалютні ETF, щоб отримати непрямий доступ до активів».

  Фонд Neuberger Berman Commodity Strategy Fund має великі інвестиції в товарні ф’ючерси в самих різних галузях, в тому числі, пов’язані з сільським господарством, енергетикою і цінними металами.

  З огляду на те, що Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами США (CFTC) ще в 2015 році визнала Біткоіни і інші криптовалюти товарами, у фонду є підстави для вкладень в цифрові активи.

  Зовсім недавно Neuberger Berman запустила новий фонд по вкладеннях в криптовалюта Hedger Cryptocurrency Volatility Fund.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок