Перейти до вмісту

Верховна рада схвалила закон про легалізацію криптовалют в Україні

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 22.02.2022

  Легалізація криптовалют в Україні

  Верховна Рада в остаточному читанні схвалила законопроект щодо легалізації криптоактивів на території України, без надання їм статусу законного платіжного засобу.

  Згідно з офіційною заявою, Верховна Рада України більшістю голосів ухвалила новий Закон про віртуальні активи.

  Читаємо також: як купити криптовалюту в Україні та як купити Біткоїн в Україні.

  Законопроект, поданий парламентаріям у вересні 2021 року, спочатку був схвалений, проте після проведення низки консультативних нарад відправлено на доопрацювання.

  У підсумковій версії документа обов’язки регулятора криптовалютного ринку України покладено на Національну комісію з цінних паперів, якій доручено ліцензування діяльності постачальників цифрових послуг, а також нагляд та фінансовий моніторинг ринку.

  «Новий закон – це додаткові можливості для розвитку бізнесу у нашій країні. Іноземні та українські криптовалютні компанії зможуть працювати легально, а українці отримають зручний та захищений доступ до світового ринку віртуальних активів. Учасники ринку отримають правовий захист та можливість приймати рішення на основі відкритих консультацій із державними органами. З’явиться прозорий механізм інвестування у новий клас активів», – наголосив міністр цифрової трансформації України Михайло Федорів.

  На початку лютого стало відомо, що український підрозділ криптобіржі Binance працює над запуском платіжної картки, яка дозволить її власникам розплачуватись криптовалютами у будь-яких торгових точках на території України завдяки автоматичній конвертації криптовалюту в українську гривню.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок