Перейти до вмісту

Morgan Stanley продовжує купувати акції фонду Grayscale Bitcoin Trust

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 26.08.2021

  Morgan Stanley Grayscale Bitcoin Trust

  Кілька інвестиційних фондів банку Morgan Stanley продовжують опосередковані вкладення в Біткоїн через покупку акцій Grayscale Bitcoin Trust (GBTC).

  Найбільше акцій GBTC було куплено фондом Morgan Stanley Insight Fund. Керуючі фондом придбали 928 051 акцію на суму $ 27.67 млн. Втім, це тільки 0.34% від загальної капіталізації фонду. З огляду на те, що кожна акція GBTC зараз дорівнює 0.000939767 BTC, в розпорядженні Morgan Stanley Insight Fund виявилося близько 872 BTC. Також акції GBTC були куплені фондами Morgan Stanley Institutional Fund і Morgan Stanley Variable Insurance Fund.

  Ще в червні фонди Morgan Stanley провели першу пробну покупку акцій GBTC. Тоді повідомлялося про придбання 28 289 акцій фонду Grayscale. А клієнти Morgan Stanley ще в квітні отримали доступ до інвестування в зовнішні фонди на Біткоїн. Йдеться про продукти належать Galaxy Digital: Bitcoin Fund LP and Institutional Bitcoin Fund LP. Фонди приймають вкладення від $ 25 000.

  Раніше в акції GBTC вкладалася компанія Компанія Rothschild Investment Corp. На кінець липня компанія володіла 141 405 акціями Grayscale Bitcoin Trust, що, за поточним курсом, становить $ 6.2 млн.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок