Перейти до вмісту

Американський PNC Bank надасть клієнтам доступ до інвестицій в кріптоактиви через Coinbase

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 23.04.2022

  PNC Bank Coinbase

  Американський PNC Bank у співпраці з Coinbase планує пропонувати клієнтам послуги кріптовалютних інвестицій. У вівторок біржа Coinbase заявила, що встановила партнерські відносини з PNC Financial Services Group, що управляє п’ятим за величиною банком в США – PNC Bank.

  «В останні місяці ми налагодили партнерські відносини з лідерами галузі, включаючи Ілона Маска, PNC Bank, SpaceX, Tesla, Third Point LLC і WisdomTree Investments», – йдеться в листі до акціонерів.

  У свою чергу PNC, не розголошуючи деталей і конкретних партнерів проекту, підготував для клієнтів банку стратегічний інвестиційний огляд. У ньому розкривається поняття і сутність кріптоактівов, а також стратегія руху банку в цьому напрямку.

  «Визначаючи свою позицію, ми як і раніше розглядаємо Біткоїн та інші кріптовалюти, як спекулятивні інвестиції, що не підходять для всіх інвесторів», – йдеться в огляді PNC. «Не дивлячись на наші погляди на криптовалюту, як вельми спекулятивну інвестицію, ми вважаємо, що світ цифрових активів досяг критичної маси, яка дає нам впевненість в тому, що це більше, ніж просто скороминуща примха. Ми хочемо озброїти інвесторів знаннями про кріптовалютному ландшафті і надати інструменти для оцінки безлічі варіантів інвестицій в криптовалютні активи».

  PNC Financial Services Group – американська фінансова корпорація. PNC здійснює свою діяльність в дев’ятнадцяти штатах США і окрузі Колумбія, має 2460 відділень, 9000 банкоматів, обслуговує компанії і державні установи, а також управляє активами різних підприємств. Співпраця з Coinbase надасть клієнтам банку більш ефективний доступ до інвестицій в криптовалюту.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок