Перейти до вмісту

GEO Pay + Wise: коли запрацюють мультивалютні обміни та перекази коштів

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 30.06.2022

  GEO Pay та Wise

  Через введення в Україні воєнного стану Національний банк України ввів обмеження, які стосуються роботи із валютою, переказами та обміном коштів. І якщо раніше українці могли безперешкодно працювати із валютою та робити будь-які операції у різних мультивалютних сервісах, то зараз ці дії обмежені та здебільшого можуть виконуватись тільки у гривні.

  Ці обмеження торкнулись і співпраці мультивалютних сервісів GEO Pay та Wise. Чому зараз робота між двома платформами неможлива, пояснюють у компанії GEO Pay.

  Обмеження Нацбанку

  З 24 лютого 2022 року Україна живе в умовах воєнного стану. Під час воєнного стану у своїй роботі всі українські банки керуються Постановою НБУ № 18 “Про роботу банківської системи в період запровадження воєнного стану” (https://bank.gov.ua/ua/legislation/Resolution_08032022_44).

  Ці обмеження стосуються обміну і купівлі валюти, переказів коштів і так далі. Саме через це зараз банкам забороняється здійснювати будь-які валютні операції.

  Крім того, зняти з валютного рахунку можна валюту у валюті рахунку в еквіваленті 30 тис. грн на день без комісій (дозволено з 1 березня 2022 року), та у національній валюті у розмірі 100 тис. грн, попередньо здійснивши продаж валюти з власного рахунку та зарахувавши ці кошти на рахунок в національній валюті (дозволено з 24.02.2022 року). Продати валюту можна через онлайн-банкінг без обмежень.

  Чому не можна користуватись Wise за допомогою GEO Pay та навпаки?

  Оскільки обмеження нацбанку напряму стосуються операцій із валютами, то робота із будь-якими іноземними чи мультивалютними картками не українських банків, неможлива.

  Вивід з GEO Pay на Wise та навпаки, перекази коштів та інші функції сервісів потрапили під обмеження Нацбанку. Так, на даний момент доступні ввід та вивід коштів з GEO Pay тільки на картки українських банків.

  Коли Wise та GEO Pay зможуть відновити свою співпрацю?

  Сумісна робота Wise та GEO Pay зможе відновитися одразу після зняття або помʼякшення обмежень Національного банку України.

  Щоб бути в курсі останніх новин про роботу мультивалютного сервісу GEO Pay, долучайтеся до спільноти GEO у Telegram (https://t.me/geopaynews).

  Нагадаємо, що GEO Pay – це зручний мультивалютний сервіс, який об’єднує р2р-платежі та фінансові операції з поповнення/виводу фіатних коштів та подальшому їх обміну на криптоактиви або навпаки на біржах-партнерах. Зараз GEO Pay працює з такими біржами як Binance, Okex, WhiteBIT, Kuna та інші, то користувачі мають величезний вибір та свободу у роботі на крипторинку.

  В основі побудови GEO Pay лежить GEO Protocol – універсальна система передачі цінностей, завдяки якій можна здійснювати складні міжмережеві транзакції.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок