Перейти до вмісту

Twitter тестує використання NFT як зображення для профілів

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 21.01.2022

  Twitter NFT

  Розробники популярної соціальної мережі Twitter почали тестування використання NFT як зображення для профілів користувачів. Функція доступна лише у додатках на iOS від Apple.

  Про тестування функції розробники повідомили в обліковому записі Twitter Blue – це підписка вартістю 2.99 USD, користувачі якої отримують доступ до нових функцій. Для використання NFT як зображення профілю користувачеві необхідно підключити сумісний гаманець, що містить колекційний токен.

  Підтримуються гаманці Coinbase Wallet, Rainbow, Argent, MetaMask, Trust Wallet та Ledger Live. Саме зображення буде вписано у шестикутник, щоб виділити використання NFT на тлі звичайних круглих аватарів.

  «Установка зображення NFT дозволить асоціювати ваш обліковий запис у Twitter і підключену криптовалютну адресу. Тобто ваш акаунт зможуть асоціювати з вашими поточними та ранніми криптовалютними транзакціями та активами, включаючи й інші NFT у гаманці, адже дані в публічних блокчейнах відкриті для всіх», – пишуть розробники.

  У повідомленні наголошується, що Twitter не намагатиметься отримати доступ до гаманця користувача або вивести з нього кошти. Однак варто побоюватися шахраїв, які можуть спробувати обдурити користувача та отримати доступ до його активів.

  Про те, що в якості зображення на аватарах користувачів можна буде використовувати NFT, стало відомо ще у вересні 2021 року. Також Twitter підтримує платежі в Біткоїнах через мережу Lightning Network для оплати «чайових» користувачам.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок