Перейти до вмісту

Криптовалютний гаманець Trust Wallet – огляд, як завантажити та користуватися, відгуки користувачів

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 17.03.2022

  Trust Wallet

  У цьому огляді ознайомимося з одним з найпопулярніших мульті-криптовалютних гаманців – Trust Wallet, дізнаємося про його особливості, можливості та переваги, як правильно користуватися гаманцем, де скачати і як встановити гаманець Trust Wallet, а також розглянемо відгуки про Trust Wallet від постійних користувачів цього криптогаманця.

  Що таке – Trust Wallet? Огляд криптовалютного гаманця

  Trust Wallet (Траст Валет, офіційний сайт гаманця https://trustwallet.com) – це анонімний децентралізований гаманець для зберігання та використання криптовалют (підтримує понад 160 різних крипто монет). Розроблено гаманець та зареєстровано в США (Сан-Франциско). В команді є засновники з України (наприклад, Віктор Радченко).

  Важливою особливістю гаманця Trust Wallet є: повна анонімність, висока надійність (ключі від гаманця зберігаються у користувача + за весь час роботи в гаманці не було проблем з безпекою та крадіжкою засобів користувачів), простота використання, підтримка багатьох криптовалют, є підтримка DApp додатків, обмін та торгівля криптовалютою напряму в гаманці.

  Цікавий факт від ProBitcoin.com.ua: з 2018 року криптогаманцем Trust Wallet володіє найбільша біржа криптовалют Binance (рекомендуємо ознайомитись з оглядом біржі Binance).

  Рекомендуємо короткий відео огляд гаманця від Бінанс:

  Які криптовалюти підтримує Trust Wallet

  Криптовалюти в Trust Wallet

  Гаманець Trust Wallet підтримує такі криптовалюти: Bitcoin (BTC), Binance Coin (BNB), Ripple (XRP), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Tezos (XTZ), Ethereum Classic (ETC), Nano (NANO), Dogecoin (DOGE) ), Zcash (ZEC), Smartchain (BNB), Dash (DASH), TRON (TRX), Callisto (CLO), Кава (KAVA), ICON (ICX), TomoChain (TOMO), Firo (FIRO), Cosmos (ATOM), Bitcoin Cash (BCH), Polkadot (DOT), Zilliqa (ZIL), Waves (WAVES), Aion (AION), Stellar (XLM), Thunder Token (TT), GoChain (GO), Wanchain (WAN), Ontology (ONT), Groestlcoin (GRS), Qtum (QTUM), Viacoin (VIA), IoTeX (IOTX), Thorchain (RUNE), Decred (DCR), Digibyte (DGB), Algorand (ALGO), Near (NEAR), Ravencoin (RVN), Theta (THETA), Aeternity (AE), Polygon (MATIC), POA Network (POA), VeChain (VET), Kin (KIN), Nebulas (NAS), Harmony (ONE), Nimiq (NIM), Terra (LUNA), Optimism (OETH), Eco Chain (HT) і т.д.

  Trust Wallet підтримує багато блокчейнів, наприклад: Ethereum (ERC20, ERC721, BEP2), Binance Chain (BEP2), Binance Smart Chain (BEP20) та інші.

  Також у гаманці можна зберігати та використовувати такі стейблокіни: Binance USD (BUSD), Paxos (PAX), USD Coin (USDC), Tether (USDT), Dai (DAI), StableUSD (USDS), TRUE USD (TUSD), Gemini (GUSD), GBP Stable Coin (BGBP), Stasis (EURS).

  Як скачати Trust Wallet та встановити на телефон (iOS, Android)

  Як скачати Trust Wallet

  Краще завантажувати додаток Trust Wallet тільки за посиланнями з офіційного сайту TrustWallet.com.

  На головній сторінці вказані посилання для завантаження програми гаманця з:

  • App Store (iOS).
  • Google Play (Android).

  На замітку: додаток гаманця Траст Валет на сьогоднішній день є тільки під Android та iOS, але найближчим часом розробники планують додати офіційні програми для ПК (Windows та Linux).

  Розглянемо покроково, як завантажити, встановити та створити обліковий запис у Trust Wallet на ОС Android з мобільного телефону:

  • Переходимо з офіційного сайту Trust Wallet до Google Play з телефону.

  Мобільний додаток Trust Wallet для Android

  • Натискаємо кнопку «Встановити» для початку встановлення додатку.
  • Після встановлення додатку, відкриваємо його.
  • По центру екрана на телефоні вибираємо “Створити новий гаманець”.
  • Ставимо галочку згоди з умовами використання програми.
  • Зберігаємо в надійному місці і для перевірки вказуємо в додатку секретну фразу з 12 слів (надалі за допомогою зазначення цих слів у потрібній послідовності можна відновити доступ до свого гаманця на будь-якому іншому пристрої).
  • Гаманець створений, одразу відкриється його головна сторінка.

  Після реєстрації та першого входу в гаманець ProBitcoin.com.ua рекомендуємо уважно вивчити розділи меню та налаштування гаманця, щоб надалі швидко орієнтуватися у ньому.

  Як користуватися Trust Wallet гаманцем

  Меню та налаштування гаманця

  Меню додатка Trust Wallet

  Основне меню гаманця розташоване в нижній частині екрану:

  • Гаманець (список всіх криптовалют та балансу за ними, а також отримання, купівля та відправка криптовалюти).
  • DApps (доступ до DApps додатків, зокрема DEFI, Yield Farming, PancakeSwap, крипто іграм).
  • DEX (обмінник криптовалют та криптобіржа для швидкої купівлі та продажу криптовалют у реальному часі).
  • Налаштування (розділ усіх налаштувань гаманця, в тому числі меню додавання та прив’язки інших криптогаманців).

  Основні операції з криптовалютою проводяться через розділ «Гаманець» (верхні розділи меню «Токени» – виведення балансу гаманця, «Фінанси» – розділ стейкінгу криптовалют та «Колекції» – розділ для зберігання криптовалютних колекційних активів) та «DEX» (зверху є перемикання між обмінником та біржею).

  Як поповнити гаманець

  Поповнити гаманець Траст Валет можна в будь-якій криптовалюті. Важливо лише проводити поповнення саме у тій криптовалюті, яку вибрали (наприклад, обравши Bitcoin, потрібно перекладати лише Bitcoin).

  Для прикладу розглянемо, як поповнити баланс Smart Chain (BNB) – BSC, оскільки ці токени використовуються як комісія при торгівлі та обміні криптовалюти в гаманці Trust Wallet:

  • Серед списку криптовалют у своєму гаманці Траст Валет знаходимо Smart Chain (BNB) та натискаємо на його назву. Якщо криптовалюти немає в списку, праворуч зверху натискаємо на піктограму з точками в розділі «Гаманець», у вказаному списку знаходимо Smart Chain (BNB) і навпаки клацаємо по значку вмикача.
  • У меню вибираємо «Receive» (Отримати). Копіюємо вказану адресу гаманця та відправляємо на нього Binance Coin (BNB), наприклад – з біржі Binance.
  • Після обробки мережі засоби відразу відобразяться на балансі Trust Wallet.

  Важливо не забувати: надсилати токени BNB на гаманець Smart Chain потрібно в мережі BEP20.

  Аналогічним чином відбувається поповнення будь-якого криптовалютного гаманця в Trust Wallet з інших гаманців, бірж та обмінників.

  Як купити криптовалюту в Trust Wallet з банківської картки

  Покупка криптовалюти за картки у Trust Wallet

  Щоб купити криптовалюту прямо в гаманці Trust Wallet із банківської картки необхідно:

  • Увійти в особистий кабінет гаманця (розділ “Гаманець”).
  • По центру екрану натиснути кнопку «Купити».
  • Вибрати потрібну криптовалюту.
  • Вказати суму покупки в доларах та вибрати платіжний шлюз із запропонованих. Мінімальна сума купівлі = 50 USD, максимальна = 2000 USD.
  • Переходимо до оплати з картки. Перед оплатою потрібно також ввести контактний E-mail та підтвердити його, а також (за потреби) пройти швидку верифікацію (потрібно в індивідуальному порядку на стороні платіжного сервісу, через який відбувається купівля криптовалюти).
  • Після успішного завершення угоди та підтвердження мережі, куплена криптовалюта надходить на баланс Вашого гаманця Trust Wallet.

  Купівля криптовалют з картки в Trust Wallet проходить через таких партнерів, як Simplex, Mercuryo, MoonPay, Wyre (при покупці сервіс вибирається системою автоматично, залежно від країни Вашого проживання, обраної криптовалюти та суми операції).

  Швидкий обмін криптовалют (Swap)

  Щоб швидко обміняти одну криптовалюту на іншу прямо в гаманці Траст Валет, необхідно:

  • У нижньому меню гаманця перейти до розділу «DEX».
  • Зверху вибрати “Обмін”.
  • Вказати, які криптовалюти потрібно обміняти і яку суму, після чого підтвердити операцію.
  • Обмін пройде миттєво за біржовим курсом.

  Комісія за обмін сплачується у токенах Binance Smart Chain (BNB).

  Як торгувати криптовалютою в гаманці на DEX біржі

  Біржа в гаманці Trust Wallet набагато простіше за класичні криптовалютні біржі, але дає більше можливостей на відміну від простого обміну криптовалют у гаманці.

  Щоб торгувати на біржі Trust Wallet потрібно:

  • У нижньому меню гаманця Trust Wallet вибрати “DEX”, після чого зверху перейти в підрозділ “Біржа”.
  • На сторінці біржі вибрати торгову пару та розмістити по ній ордер на купівлю чи продаж.
  • Як тільки вартість криптовалюти досягне виставленого порога, буде проведено угоду (ордер виконається) і кошти відразу надійдуть на Ваш гаманець.

  Порада від ProBitcoin.com.ua: багатьом новачкам цілком достатньо буде використання обмінника Trust Wallet замість біржі (якщо є бажання торгувати криптовалютою, краще придивитися до звичайних криптовалютних бірж).

  Як вивести криптовалюту з Trust Wallet

  Вивід криптовалюти з гаманця Trust Wallet багатьом схожий на процес його поповнення, для цього потрібно:

  • Перейти до свого гаманця Trust Wallet.
  • Зі списку криптовалют вибрати потрібну.
  • Вибрати “Send” (Надіслати).
  • Вказати адресу гаманця одержувача та суму виведення, виставити комісію за транзакцію (за потреби) та підтвердити висновок.

  На замітку: деякі криптовалюти, зокрема Trust Wallet Token (TWT) працюють на блокчейні, тому для оплати комісії будет потрібен Binance Smart Chain (BNB) – токен BSC.

  Чи є комісія в Trust Wallet за поповнення та виведення?

  Trust Wallet – безкоштовний криптогаманець, у ньому не стягується комісія за використання гаманця, поповнення та виведення криптовалюту.

  Комісії є при виведенні криптовалюти (тільки комісії блокчейн мережі криптовалюти, що виводиться), а також при купівлі криптовалюти з картки в гаманці (комісія посередників – платіжних шлюзів, через які проходить купівля криптовалюти).

  Заробіток на стейкінгу криптовалют у гаманці

  Trust Wallet Стейкінг

  Багато хто, хто знайомий зі стейкінгом криптовалют, знає, що це простий та вигідний пасивний заробіток на своїх криптовалютних активах.

  Стейкінг – криптовалютний аналог депозиту. Користувачі можуть розміщувати свою криптовалюту на стейкінг (стейкати) та отримувати за цей відсоток доходу.

  Користувачам гаманця Trust Wallet доступний стейкінг таких криптовалют:

  • Cosmos (ATOM).
  • Tezos (XTZ).
  • Algorand (ALGO).
  • Кava (KAVA).
  • VeChain (VET).
  • Tron (TRX).
  • IoTeX (IOTX).
  • TomoChain (TOMO).
  • Callisto (CLO).

  Прибутковість від стейкінгу може становити до 10% річних та більше.

  Доступні для стейкінгу криптовалюти завжди вказані у додатку гаманця Траст Валет у верхньому меню – розділ «Фінанси» (на цій же сторінці і вказана поточна доходність від стейкінгу).

  Використання DApp браузера

  Dapp браузер Trust Wallet

  DApp браузер у Trust Wallet – сучасний WEB3 мобільний браузер для швидкої та зручної взаємодії з криптовалютними децентралізованими DApp додатками.

  Через розділ DApps у TrustWallet можна грати в ігри, торгувати та інвестувати у DEFI проекти через PancakeSwap, Uniswap, SushiSwap та інші децентралізовані біржі, а також заробляти на «фармінгу» криптовалют.

  Крипто колекції та NFT в Trust Wallet

  Trust Wallet NFT

  Гаманець Trust Wallet один з небагатьох, які підтримують криптовалютні ігрові активи та колекційні предмети у форматі ERC721 та ERC1155.

  Прикладом подібних крипто-колекційних предметів можуть бути унікальні предмети та персонажі з CryptoPunks, CryptoKitties, Decentraland тощо.

  Збирати свої колекційні активи та зберігати можна в розділі Collections (Колекції) в гаманці Trust Wallet.

  Токен гаманця – Trust Wallet Token (TWT)

  Trust Wallet Token TWT

  Trust Wallet Token (TWT) – службовий токен гаманця Trust Wallet, доступний у стандартах BEP20 та BEP2.

  Утримувачі даного токена мають певний набір переваг:

  • Знижена комісія при торгівлі криптовалютою у гаманці.
  • Можливість голосування (участь у подальшому розвитку гаманця Trust Wallet).
  • Отримання бонусів та участь в Airdrop програмах гаманця (отримання безкоштовної криптовалюти).

  Також покупці Trust Wallet Token (TWT) можуть заробляти на зростанні ціни даної криптовалюти, яка з початку 2021 торгується на біржі Binance та активно зростає у ціні.

  Служба підтримки Trust Wallet – як зв’язатися?

  Зв’язатися зі службою підтримки Trust Wallet можна лише через спеціальну форму на офіційному сайті гаманця (надаючи запит): https://support.trustwallet.com/hc/en-us/requests/new

  На сторінці подання запиту необхідно вибрати тему звернення (із запропонованих варіантів), вказати свій E-mail та детально пояснити суть проблеми, після чого надіслати запит.

  Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: рекомендується писати у підтримку Trust Wallet англійською мовою (якщо не знаєте, скористайтесь перекладачем від Google).

  Переваги та недоліки гаманця Trust Wallet

  Переваги

  • Якісний безкоштовний криптовалютний гаманець з підтримкою провідної криптобіржі Binance (офіційний гаманець від Binance).
  • Криптогаманець простий і зрозумілий у використанні.
  • Гаманець безпечний та анонімний (при створенні та використанні не потрібно вводити жодних особистих даних).
  • Trust Wallet підтримує понад 160 тисяч криптовалютних активів.
  • Є підтримка Binance DEX.
  • Є підтримка обміну Uniswap та PancakeSwap прямо в гаманці.
  • У гаманці можна дивитися курс криптовалют у реальному часі.
  • Купувати криптовалюту можна прямо в гаманці з дебетових та кредитних банківських карток.
  • Гаманець має власний токен TWT, який вже активно торгується на біржах і має ряд переваг для його власників.

  Недоліки

  • Немає перекладу мобільного додатку (застосунку) та сайту на українську мову.
  • Немає реферальної програми.

  Аналоги Trust Wallet

  • Trustee Wallet – популярний у багатьох країнах мобільний мультивалютний крипто гаманець від українських розробників.

  Висновок щодо огляду та відгуки про Trust Wallet гаманець

  З моменту розробки та переходу у власність біржі Binance гаманець Trust Wallet став одним з найпопулярніших у світі криптогаманців для мобільного телефону, оскільки дуже зручний у використанні, а головне він безпечний та анонімний, дозволяє завжди і скрізь мати доступ до своїх крипто активів.

  Гаманець TrustWallet користувачі часто шукають, як: ТрастВалет, Траст Воллет, Траст Валлет.

  Свої питання, поради та відгуки про Trust Wallet залишаємо в коментарях нижче під оглядом.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  1 коментар до “Криптовалютний гаманець Trust Wallet – огляд, як завантажити та користуватися, відгуки користувачів”

  1. Комфортний криптогаманець для айфону, користуюсь більше року. Швидко працює, не тупить, можна вигідно бнб стейкати, з декс браузером ще не розібрався

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок