Перейти до вмісту

Meta дозволить користувачам Instagram та Facebook торгувати NFT

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 21.01.2022

  Meta Instagram Facebook NFT

  Meta розробляє власну NFT-платформу, взаємно інтегровану з головними продуктами IT-корпорації – Facebook та Instagram.

  Поки що платформа знаходиться на ранніх етапах розробки. Технологічний конгломерат Meta (Facebook), збирається дати користувачам можливість ділитися колекціями NFT прямо в соціальних мережах.

  У Meta є навіть декілька проектів власної платформи для купівлі, продажу та випуску NFT токенів, але всі вони знаходяться на стадії прототипів.

  Багато технологічних гігантів зараз активно розробляють свої NFT-майданчики, намагаючись якнайшвидше зайняти частку ринку.

  Багатьох надихнув колосальний успіх платформи з купівлі та продажу NFT OpenSea, чий щомісячний обсяг транзакцій перевищує 3.5 млрд USD. Щодня тільки на самому сайті і в додатку OpenSea користувачі витрачають 169 млн доларів.

  Раніше також стало відомо, що Meta досить успішно переманює розробників з Microsoft та Apple для створення свого метавсесвіту. З Microsoft пішло близько 100 людей. Apple вдається утримувати своїх співробітників, компанія обіцяє своїм розробникам бонус від 50 000 USD до 180 000 USD. При цьому обидві компанії заявляли про свій інтерес до створення метавсесвіту.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок