Перейти до вмісту

Binance NFT Маркетплейс – що це таке, як користуватися (створити, продати, купити NFT) та відгуки користувачів

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 13.05.2022

  Бінанс НФТ Маркетплейс

  Однією з перших криптовалютних бірж, яка запустили власний NFT Маркетплейс, є відома криптобіржа Binance. У цьому огляді дізнаємося, що таке – Binance NFT Маркетплейс, як ним користуватися (створити акаунт, купувати NFT, створювати власні NFT, виставляти їх на продаж та заробляти), розглянемо переваги цієї платформи та відгуки про Binance NFT Маркетплейс від користувачів з України та інших країн.

  Що таке – Binance NFT Маркетплейс?

  Binance NFT Marketplace (Бінанс НФТ Маркетплейс, офіційний сайт https://www.binance.com/uk-UA/nft/home) – це сучасна торгова платформа для створення, купівлі та продажу NFT токенів, що об’єднує покупців та продавців цифрового мистецтва зі всього світу.

  NFT Маркеплейс від біржі Binance є одним із лідерів (за кількістю NFT, активних користувачів та продажів NFT) серед усіх NFT маркетплейсів криптобірж.

  Серед важливих переваг Binance NFT Маркетплейсу можна виділити: зручна в роботі торгова платформа від провідної криптовалютної біржі (працює на українській мові), великий вибір ексклюзивних NFT, на платформі можна самостійно створювати та виставляти на продаж свої NFT, можна купувати Mystery Box з унікальними NFT токенами.

  Читаємо також огляд від ProBitcoin.com.ua: що таке – NFT токен?

  Що можна купити на Binance NFT Marketplace?

  Що купити на Binance NFT Marketplace

  На торгівельній платформі Binance NFT можна виділити 3 основних напрямки цифрових товарів, що продаються:

  • Події (івенти). Ексклюзивні, рідкісні та преміальні NFT від найкращих художників у світі.
  • Маркетплейс. Основна вітрина всіх NFT, що продаються на NFT Маркетплейсі біржі (можна створювати, продавати та купувати NFT за фіксованою ціною або брати участь в аукціонах).
  • Містері бокси (Mystery Box). Приховані набори NFT токенів, які Binance виставляє на продаж (у купленому Mystery Box можна знайти рідкісні та дуже рідкісні NFT, вартість яких набагато перевищує витрачену на їх покупку криптовалюту).

  Серед великої різноманітності NFT на торговій платформі кожен зможе вибрати для себе найбільш цінний варіант цифрового мистецтва.

  Як зареєструватися на Binance NFT Маркетплейсі

  Для використання NFT Маркетплейсу криптобіржі Binance необхідно попередньо створити обліковий запис на самій біржі та пройти KYC перевірку (верифікацію особи).

  У цьому вам допоможе: огляд біржі Binance.

  Після реєстрації облікового запису на біржі та проходження верифікації, можна почати користуватися NFT Маркетплейсом, обравши в меню особистого кабінету біржі розділ «NFT».

  Примітка від Probitcoin.com.ua: щоб економити на Binance, рекомендуємо використовувати цей реферальний код Binance під час реєстрації (дає максимальну знижку на торгові комісії біржі та дозволяє отримати привітальний бонус до 50 USDT).

  Як користуватись Binance NFT Marketplace

  Як купити NFT на Binance

  Почати купувати NFT на торговій платформі Binance NFT можна лише за декілька простих кроків:

  • Пройти реєстрацію та верифікацію облікового запису на біржі Binance.
  • Поповнити баланс гаманця «Фіат і спот» на біржі криптовалютою BUSD, BNB, ETH (або купити її з банківської картки).
  • Перейти в NFT Marketplace, вибрати NFT і купити (якщо ціна фіксована) або зробити ставку (якщо продається на аукціоні).

  Вибір NFT на Binance NFT Marketplace

  Купити NFT на Binance NFT

  • Куплені NFT надходять на баланс вашого облікового запису на Маркетплейсі (надалі їх можна продати або вивести на свій сторонній гаманець).

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: купувати та продавати NFT на маркетплейсі можна за такі криптовалюти, як Binance USD (BUSD), Binance Coin (BNB) та Ethereum (ETH).

  Як створити NFT

  Створити власний NFT на Binance NFT Маркетплейсі поки що можуть лише обрані художники та партнери біржі, звичайні користувачі можуть лише вводити свої NFT на Маркетплейс та виставляти їх на продаж.

  Створювати NFT на Binance можна у таких форматах:

  • Image (Зображення): PNG, GIF, JPEG.
  • Video (Відео): MP4, AVI, MPEG.
  • Audio (Аудіо): MP3, WAV.

  Можна створити лише один токен NFT (BEP-721) або одразу серію токенів (BEP-1155) у мережі Binance Smart Chain.

  За випуск одного NFT токену стягується комісія 0,000001 BNB.

  Для введення своїх NFT токенів на Маркетплейс Бінанс NFT необхідно підключити до біржі один з гаманців, що підтримуються (у розділі «Введення»):

  • WalletConnect.
  • Binance Chain Wallet.
  • MetaMask.

  На платформі підтримуються такі мережі, як Binance Smart Chain та Ethereum.

  Як продати NFT на Binance

  Виставити NFT на продаж зі свого облікового запису можна за декілька простих кроків:

  • В особистому кабінеті Binance NFT у меню натискаємо на іконку користувача та вибираємо «Центр користувача».
  • На сторінці, що відкрилася, зліва вибираємо, що буде виставлено на продаж «NFT активи» або «Містері бокси».

  Активи NFT на Binance NFT

  • Вибираємо потрібний NFT токен та натискаємо на ньому “Лістинг NFT”.

  Продаж NFT на Binance NFT Marketplace

  • Вибираємо спосіб продажу за фіксованою ціною «Виставити ціну» або за моделлю аукціону «Максимальна ставка», встановлюємо ціну та криптовалюту продажу.
  • Підтверджуємо відправку NFT на продаж (ознайомившись у формі підтвердження з комісіями біржі).

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: після виставлення NFT на продаж, токен відправляється на модерацію (перевірка триває до 8 годин), після чого NFT з’являється на маркетплейсі та доступний до покупки для інших користувачів платформи.

  Відповіді на поширені запитання про Binance NFT Marketplace

  • Як стати автором Binance NFT Marketplace? Потрібно зареєструватися на біржі та завести на маркетплейс свої NFT для продажу, або звернутися у підтримку, якщо бажаєте створювати свої NFT та відразу виставляти на продаж прямо на Маркетплейсі.
  • Що таке IGO на Binance NFT Маркетплейсі? IGO (Initial Game Offering) – це ексклюзивний продаж внутрішньоігрових активів від найпопулярніших світових ігор на NFT маркетплейсі біржі Бінанс, під час яких можна вигідно купити ексклюзивні ігрові активи у вигляді NFT токенів.
  • Що таке Mystery Box на Binance NFT Маркетплейсі? Mystery Box (Містері бокс) – це унікальна «коробка» NFT, яку можна купити на аукціоні біржі або за фіксованою ціною та отримати унікальний ексклюзивний NFT. Користувачі можуть купити Містері бокс і виграти звичайний (N), рідкісний (R), супер рідкісний (SR) або ультра рідкісний (SSR) NFT-токен.
  • Як заробляти на Binance NFT Маркетплейсі? Щоб добре заробляти на НФТ Маркетплейсі, достатньо створювати та продавати якісні колекції NFT токенів, або займатися перепродажем найцінніших NFT та Містері боксів.
  • Чи є мобільний додаток Binance NFT? Окремого мобільного додатку Binance NFT немає, але розділ NFT доступний в офіційному мобільному додатку Binance (Android, iOS).

  Переваги та недоліки NFT маркетплейсу від Binance

  Переваги

  • Якісний NFT Маркетплейс від найпопулярнішої крипто біржі у світі.
  • Великий вибір NFT для покупки (багато ексклюзивних варіантів).
  • На Маркетплейс можна заводити та продавати свої NFT токени та колекції NFT.
  • Можна купувати вигідні Містері бокси з NFT.

  Недоліки

  • Для використання маркетплейсу потрібно пройти верифікацію акаунту на біржі Binance.

  Аналоги NFT маркетплейсу Binance (альтерантиви)

  • OpenSea – найбільший у світі NFT маркетплейс.
  • LooksRare – один з найпопулярніших та швидко зростаючих NFT маркетплейсів.
  • ByBit NFT Маркетплейс – якісна платформа для створення, продажу та купівлі NFT токенів від криптобіржі ByBit.

  Висновок щодо огляду та відгуки про Binance NFT Маркетплейс

  Маркетплейс Binance NFT дозволяє отримати доступ до безлічі преміум NFT токенів та колекцій з усього світу, багато з яких потенційно мають високу цінність серед цінителів цифрового мистецтва та дозволяють покупцеві зробити вигідну інвестицію.

  Одним з привілеїв Binance NFT Маркетплейсу є дуже велика база користувачів самої біржі, тому так бажаючий розмістити свої NFT саме на цьому маркетплейсі.

  Якщо Ви вже мали досвід використання цієї НФТ платформи, залишаємо свої відгуки про Binance NFT Маркетплейс нижче у розділі коментарів.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  1 коментар до “Binance NFT Маркетплейс – що це таке, як користуватися (створити, продати, купити NFT) та відгуки користувачів”

  1. Не знаю, як заробляти на цих нфт, але для благодійних цілей купував від ФК шахтар на байненсі))
   Купувати легко, була б зайва крипта для цього)))))

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок