Перейти до вмісту

Збільшено Bybit Пул: розподіл 1 500 000 BIT за стейкінг токена BIT на біржі Bybit

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 28.10.2021

  Збільшено Bybit Пул за BIT стейкінг

  Трейдери, криптобіржа ByBit дякує вам за підтримку першого в історії проекту для Bybit Пул – BIT Пул! Ваш ентузіазм надихнув на розширення цього проекту, щоб ще більше трейдерів могли отримати ще більше токенів BIT.

  Зустрічайте BIT Пул 2: при стейкінгу BIT можна отримати частку від 1 500 000 BIT. Збільшено призовий пул токену на 300%!

  Період проведення: з 00:00 UTC, 13 жовтня 2021 року до 23:59 UTC, 12 січня 2022 року.

  Хто може брати участь?

  Для участі необхідно пройти перевірку KYC Рівень 1. Користувачі з країн з обмеженим доступом не допускаються до участі у Bybit Пул.

  Як розраховується добова дохідність?

  Ваша прибутковість почне розраховуватися на наступний день (UTC) після додавання BIT до стейкінгу і зараховуватиметься на ваш рахунок ByFi щодня після початку розрахункового періоду.

  Ваш щоденний дохід = кількість токенів, доданих до пулу BIT / загальна кількість токенів, доданих до пула всіма учасниками * щоденний призовий пул BIT.

  Ви можете заробляти BIT протягом трьох місяців або вивести їх у будь-який час.

  ProBitcoin.com.ua рекомендує: дізнатись усі умови акції у розділі «ByFi центр» на біржі Bybit, дізнатись більше про біржу можливо в огляді – криптобіржа Bybit.

  Умови:

  1. Звертаємо увагу, що лише індивідуальна верифікація KYC підтримується. Корпоративні облікові записи не можуть брати участь у цій події.
  2. Ви можете забрати свої активи зі стейкінгу у будь-який час. Відразу після виведення вони будуть зараховані на ваш рахунок ByFi. Щоб забрати зі стейкінгу активи, будь ласка, пройдіть у Пул у ByFi Центрі через вкладку “ОРДЕРА” у верхній навігаційній панелі.
  3. Ваша прибутковість почне розраховуватися на наступний день (T+1) після того, як ви додасте в стейкінг токени, і щодня зараховуватиметься на ваш ByFi аккаунт, через один день після початку розрахункового періоду (T+2). У день, коли ви додасте до стейкінгу свої активи, доходність не буде нарахована. Ваш дохід оновлюватиметься щодня о 00:00 UTC. Ви отримаєте прибутковість тільки в тому випадку, якщо вона більша або дорівнює 0,01 BIT.
  4. Усі учасники повинні суворо дотримуватись умов обслуговування Bybit.
  5. Bybit залишає за собою право дискваліфікувати учасників за нечесну або образливу поведінку під час заходу, включаючи масову реєстрацію рахунків для отримання додаткових бонусів та будь-які інші шахрайські чи шкідливі дії.
  6. Bybit залишає за собою право коригувати умови заходу без попередження.
  7. Bybit залишає за собою право на остаточну інтерпретацію заходу. Якщо ви маєте запитання, зверніться до служби підтримки.

  Disclaimer: Передача токенів BIT може бути обмежена відповідно до чинного законодавства. Токени BIT за жодних обставин не повинні перепродуватися або передаватися на користь громадян США або їхніх представників, а також у межах території Сполучених Штатів Америки, за винятком транзакцій, що не підпадають під вимоги Закону США про цінні папери 1933 року із внесеними поправками. Будь-який публічний продаж BIT токенів, що виробляється на території Сполучених Штатів Америки, повинен здійснюватися за допомогою оголошення про майбутню емісію облігацій, складеним емітентом або власником токена, що продається і містить докладні фінансові звіти, інформацію про компанію та її управлінську структуру.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  1 коментар до “Збільшено Bybit Пул: розподіл 1 500 000 BIT за стейкінг токена BIT на біржі Bybit”

  1. Гарна новина, треба ще більше біт токенів закупити, попереду ще й лаунчпад, ціна злетить у космос!!!!

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок