Перейти до вмісту

Kasta (KASTA) – на Bybit Launchpad

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 16.02.2022

  Kasta KASTA Bybit Launchpad

  Платформа Bybit Launchpad представляє новий проект Kasta (KASTA) — нативний токен платформи криптоплатежів для миттєвих P2P транзакцій. Нижче розглянемо докладніше, що таке Kasta (KASTA) та умови участі у підписці на Bybit Launchpad.

  Що таке Kasta (KASTA)?

  KASTA – нативний токен Kasta, платформи криптоплатежів для миттєвих і необмежених транзакцій криптовалют за одноранговою технологією. На платформі не стягуються жодні комісії з транзакцій в одній криптовалюті або між двома користувачами.

  ProBitcoin.com.ua рекомендує: огляд криптобіржі ByBit та платформи ByBit Launchpad.

  Характеристики токена Kasta (KASTA):

  • Назва: KASTA.
  • Кількість монет: 1 500 000 000 KASTA.
  • Кількість розподілу: 25 000 000 KASTA (1,67% від загальної кількості).
  • Обмеження за користувача: 9500 KASTA.
  • Ціна: 1 KASTA = $0,04 (обмінний курс між BIT та KASTA буде підтверджено з початком періоду підписки).
  • Формат: багаторазова підписка.
  • Токен для холду: BIT.

  Як прийняти участь у розподілі Kasta (KASTA) на Bybit Launchpad

  Період знімків балансу: 31 грудня 2021 року, 00:00 UTC — 4 січня 2022 року, 23:59 UTC

  Протягом цього 5-денного періоду ми щогодини робитимемо знімок середньодобового балансу BIT на спотовому, деривативному та ByFi акаунтах.

  Середньодобовий баланс BIT оновлюватиметься щодня о 03:00 UTC. 5-денний середньодобовий баланс BIT на спотовому, деривативному та ByFi акаунтах визначить максимальну кількість BIT, яку ви зможете виділити для проекту Kasta (KASTA).

  Період передплати: 03:30 UTC – 10:59 UTC 5 січня 2022 року

  Протягом періоду передплати вам потрібно внести певну суму BIT у новий проект, натиснувши кнопку «ЗАФІКСУВАТИ».

  Будь ласка, зверніть увагу, що зафіксовані BIT будуть заблоковані, і до завершення остаточного розподілу KASTA їх не можна буде переводити, виводити та обмінювати.

  Період розподілу: 11:00 UTC – 11:59 UTC 5 січня 2022 року

  Остаточна сума розподілених KASTA = (сума зафіксованих вами BIT/сума BIT, зафіксованих усіма учасниками) * сума KASTA, виділена для проекту.

  На підставі остаточного результату розподілу KASTA відповідний еквівалент BIT буде віднято із зафіксованої вами суми.

  Розподілені KASTA і BIT, що залишилися, будуть зараховані назад на спотовий акаунт.

  Звертаємо вашу увагу, що максимальна сума винагороди дорівнює 9500 KASTA. Усі токени понад цю суму будуть розподілені між учасниками, які не досягли ліміту.

  Період запуску нової спотової пари KASTA/USDT: 5 січня 2022 року о 12:00 UTC за умови забезпечення ліквідності для монети.

  Загальні мови участі

  1. Для участі необхідно пройти верифікацію KYC Рівень 1 або корпоративну верифікацію. Користувачі з країн, що не обслуговуються, не допускаються до участі в заході.
  2. У період знімка балансу враховуватиметься лише баланс BIT на спотовому, деривативному та ByFi акаунтах. Звертаємо увагу, що тільки баланс BIT та BIT у стейкінгу в Bybit Пулі буде автоматично підрахований на вашому ByFi акаунті. BIT у стейкінгу за іншими продуктами ByFi Центру (наприклад, у дуал-майнінгу) не враховуватиметься. Знімок вашого балансу BIT за поточний день буде оновлено о 03:00 UTC наступного дня.
  3. У період передплати вам необхідно вручну перевести BIT зі стейкінгу до Bybit Пулі на спотовий аккаунт. Якщо ви утримуєте BIT на ByFi або деривативному обліковому записі, також вручну переведіть BIT на спотовий обліковий запис.
  4. Мінімальна сума BIT, яку можна зафіксувати, становить 50 BIT.
  5. Середньодобова кількість BIT на вашому спотовому та ByFi акаунтах з 00:00 UTC 31 грудня 2021 року до 23:59 UTC 4 січня 2021 року має бути дорівнює або більше 50 BIT і буде округлено до найближчого цілого числа.
  6. Субаккаунти не беруть участь у заході. Сума BIT на субакаунтах буде зарахована на рахунок основного облікового запису.
  7. Bybit залишає за собою право тлумачити результати цієї події на власний розсуд.
  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок