Перейти до вмісту

MONSTER GALAXY P2E (GGM) на Bybit Launchpad

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 16.02.2022

  MONSTER GALAXY P2E GGM Bybit Launchpad

  Платформа Bybit Launchpad запускає новий проект MONSTER GALAXY P2E (GGM) — токен блокчейн гри. Нижче розглянемо докладніше, що таке MONSTER GALAXY (GGM) та умови участі у підписці на Bybit Launchpad.

  Що таке – MONSTER GALAXY (GGM)?

  MONSTER GALAXY P2E – це блокчейн-версія легендарної серії мобільних ігор, де можна купувати монстрів у вигляді NFT, заробляти токени GGM, торгувати ними та купувати на них внутрішньоігрові предмети.

  ProBitcoin.com.ua рекомендує: огляд криптовалютної біржі ByBit та ByBit Launchpad.

  Характеристики токена MONSTER GALAXY (GGM):

  • Назва: GGM.
  • Загальна кількість монет: 1 000 000 000 GGM.
  • Виділено для Bybit Launchpad: 10 000 000 GGM (1% від загальної кількості монет).
  • Обмеження на одного користувача: 14 000 GGM.
  • Ціна: 1 GGM = $0,025 (курс GGM до BIT буде підтверджено під час початку періоду підписки).
  • Формат: багаторазова передплата.
  • Токен для холду: BIT.

  Як прийняти участь у розподілі MONSTER GALAXY (GGM) на Bybit Launchpad

  Період знімків балансу: 00:00 UTC 13 січня 2022 року – 23:59 UTC 17 січня 2022 року

  Протягом цих п’яти днів ми будемо автоматично кожну годину робити знімки балансу BIT на вашому спотовому, ByFi та деривативному обліковому записі, щоб отримати середнє значення за період. Знімок балансу гаманця BIT поточного дня оновлюватиметься о 03:00 UTC наступного дня.

  Максимальна сума BIT, яку ви зможете виділити для проекту MONSTER GALAXY P2E (GGM), залежатиме від вашого середнього балансу BIT за п’ять днів на спотовому, ByFi та деривативному обліковому записі.

  Період передплати: 03:30 – 10:59 UTC 18 січня 2022 року

  Щоб зафіксувати токи BIT для нового проекту під час підписки, натисніть кнопку «Зафіксувати».

  Період розподілу: 11:00 – 11:59 UTC 18 січня 2022 року

  Остаточна сума розподілених GGM = (сума зафіксованих вами BIT/сума BIT, зафіксованих усіма учасниками) * сума GGM, виділена для проекту. Залежно від результатів остаточного розподілу GGM з ваших зафіксованих BIT буде віднято відповідну суму. Ми переведемо ваші GGM і токени BIT, що залишилися, на спотовий рахунок.

  Зверніть увагу, що ви можете отримати максимум 14000 GGM. Якщо ви перевищите це обмеження, ми розподілимо суму, що його перевищує, серед учасників, які ще не досягли ліміту.

  Період передплати

  Спотова торгівля новою парою GGM/USDT відкриється о 12:00 UTC 18 січня 2022 року, за умови дотримання умов ліквідності.

  Загальні мови участі

  1. Для участі необхідно пройти верифікацію KYC рівня 1 або корпоративну перевірку. Користувачі з країн, що не обслуговуються, не допускаються до участі в події.
  2. У зазначений період ми будемо робити знімки балансу BIT на вашому спотовому рахунку, ByFi та деривативному обліковому записі. Зверніть увагу, що на знімку ByFi облікового запису автоматично зараховується тільки ваш баланс BIT та токени BIT, розміщені в стейкінгу на Bybit Пул. Токени BIT, розміщені в стейкінгу в інших продуктах ByFi центру (наприклад, в дуал-майнінг), не враховуватимуться. Знімок балансу гаманця BIT поточного дня оновлюватиметься о 03:00 UTC наступного дня.
  3. Якщо ви хочете, щоб ваші токени BIT у стейкінгу Bybit Пул були враховані, виведіть їх зі стейкінгу та вручну переведіть на спотовий обліковий запис. Якщо ви зберігаєте BIT на ByFi або деривативному обліковому записі, вручну переведіть їх на спотовий обліковий запис.
  4. Ви можете зафіксувати щонайменше 50 BIT.
  5. З 00:00 UTC 13 січня 2022 року по 23:59 UTC 17 січня 2022 року середньодобова сума BIT на вашому спотовому, ByFi та деривативному акаунтах повинна бути рівна або більше 50. Значення округляється у велику сторону до цілого числа.
  6. Субаккаунти не допускаються до участі у події. Баланс BIT на субаккаунті буде зарахований для основного облікового запису.
  7. Bybit зберігає за собою право кінцевого тлумачення умов події.
  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок