Перейти до вмісту

Pintu (PTU) — на Bybit Launchpad

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 16.02.2022

  Pintu PTU на Bybit Launchpad

  Bybit Launchpad запускає новий проект Pintu (PTU). Розглянемо усі умови участі у підписці та деталі токена Pintu (PTU).

  Pintu – це ліцензований крипто-брокер при Агентстві з нагляду за ф’ючерсною біржовою торгівлею (BAPPEBTI). Проект орієнтований на новачків у криптоіндустрії та вже провів перший раунд інвестицій за участю провідних криптоінвесторів, включаючи Pantera Capital, Coinbase Ventures, Intudo Ventures та ін.

  ProBitcoin.com.ua рекомендує: заздалегідь пройти реєєстрацію на біржі (та верифікацію KYC 1). Докладніше про біржу читаємо в огляді ByBit та ByBit Launchpad.

  Характеристики токена Pintu (PTU):

  • Назва: PTU.
  • Кількість монет: 300 000 000 PTU.
  • Кількість для розподілу: 4000000 PTU (1,33% від загальної кількості).
  • Обмеження за користувача: 8 000 PTU.
  • Ціна: 1 PTU = 0.25 доларів США (обмінний курс між BIT та PTU буде підтверджений з початком періоду підписки).
  • Формат: багаторазова передплата.
  • Токен для холду: BIT.

  Правила участі у розподілі Pintu (PTU) на Bybit Launchpad:

  Період фіксації балансу: з 20 листопада 2021 року 00:00 UTC – 24 листопада 2021 року 23:59 UTC.

  Протягом цього 5-денного періоду щогодини фіксуватиметься середньодобовий баланс BIT на спотовому та ByFi акаунтах. Середньодобовий баланс BIT оновлюватиметься щодня о 03:00 UTC.

  5-денний середньодобовий баланс BIT на спотовому та ByFi акаунтах визначить максимальну кількість BIT, яку ви зможете виділити для проекту Pintu (PTU).

  Період підписки: з 25 листопада 2021 року 03:30 UTC – 25 листопада 2021 року 10:59 UTC.

  Протягом періоду передплати вам потрібно внести певну суму BIT у новий проект, натиснувши кнопку «ЗАФІКСУВАТИ».

  Будь ласка, зверніть увагу, що зафіксовані BIT будуть заблоковані, і до завершення остаточного розподілу PTU їх не можна буде перекладати, виводити та обмінювати.

  Період розподілу: з 25 листопада 2021 року 11:00 UTC – 25 листопада 2021 року 11:59 UTC.

  Остаточна сума розподілених PTU = (сума зафіксованих вами BIT/сума BIT, зафіксованих усіма учасниками) * сума PTU, виділена для проекту. На підставі остаточного результату розподілу PTU відповідний еквівалент BIT буде вирахований із зафіксованої вами суми.

  Розподілені PTU і BIT, що залишилися, будуть зараховані назад на спотовий рахунок.

  * Звертаємо вашу увагу, що максимальна сума винагороди дорівнює 8 000 PTU. Усі токени понад цю суму будуть розподілені між учасниками, які не досягли ліміту.

  Коли початок торгів Pintu (PTU) на ByBit?

  Період запуску нової спотової пари PTU/USDT – 25 листопада 2021 року о 12:00 UTC за умови забезпечення ліквідності монети.

  Загальні правила та умови участі

  1. Для участі необхідно пройти верифікацію KYC Рівень 1 або корпоративну верифікацію. Користувачі з країн, що не обслуговуються, не допускаються до участі в заході.
  2. Фіксуватися в період підрахунку буде лише баланс BIT на вашому спотовому та ByFi акаунтах (деривативний акаунт не враховується). Звертаємо увагу, що тільки баланс BIT та BIT у стейкінгу в Bybit Пулі буде автоматично підрахований на вашому ByFi акаунті. BIT у стейкінгу за іншими продуктами ByFi Центру (наприклад, у дуал-майнінгу) не враховуватиметься. Знімок вашого балансу BIT за поточний день буде оновлено о 03:00 UTC наступного дня.
  3. Мінімальна сума BIT, яку можна зафіксувати, становить 50 BIT.
  4. Середньодобова кількість BIT на вашому спотовому та ByFi аккаунтах з 00:00 UTC 20 листопада 2021 року – 23:59 UTC 24 листопада 2021 року має бути дорівнює або більше 50 BIT і буде округлено до найближчого цілого числа.
  5. Субаккаунти не беруть участь у заході. Сума BIT на субакаунтах буде зарахована на рахунок основного облікового запису.
  6. Bybit залишає за собою право тлумачити результати цієї події на власний розсуд.
  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок