Перейти до вмісту

Genopets (GENE) на Bybit Launchpad

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 16.02.2022

  Genopets GENE на ByBit Launchpad

  Bybit Launchpad запускає третій проект 17 листопада 2021 року – з токеном Genopets (GENE). Розглянемо умови участі у підписці та деталі токена Genopets (GENE).

  Genopets (GENE) – це Free-to-Play та Move-to-Earn NFT-гра, побудована на Solana. Гравці можуть заробляти криптовалюту за дії в реальному житті, досліджуючи метавсесвіт цієї гри. Genopets прив’язує рухи гравця в реальному світі до прогресу та створення вартості в ігровому метавсесвіті Genoverse.

  ProBitcoin.com.ua рекомендує: заздалегідь пройти реєєстрацію на біржі (та верифікацію KYC 1). Щоб отримати бонуси використовуємо реферальний код Bybit (докладніше про біржу читаємо в огляді: біржа ByBit, а такоже читаємо огляд ByBit Launchpad).

  Токен Genopets (GENE) у деталях:

  • Назва: GENE.
  • Кількість монет: 100 000 000 GENE.
  • Кількість для розподілу: 250000 GENE (0,25% від загальної кількості).
  • Обмеження на одного користувача: 500 GENE.
  • Ціна: 1 GENE = 0,80 долара США (обмінний курс між BIT та GENE буде підтверджений з початком періоду підписки).
  • Формат: передплата.
  • Токен для холду: BIT.

  Як прийняти участь у розподілі токенів Genopets (GENE) на Bybit Launchpad

  Період фіксації: 0:00 UTC 12 листопада 2021 року – 23:59 UTC 16 листопада 2021 року.

  Протягом 5-денного періоду середньодобова кількість BIT на спотовому та ByFi акаунтах фіксуватиметься щогодини. Підсумкове значення для поточного дня оновлюватиметься о 3:00 UTC наступного дня.

  Період підписки: 8:00 UTC 17 листопада 2021 року – 7:59 UTC 18 листопада 2021 року.

  Ви повинні натиснути на “ЗАФІКСУВАТИ”, щоб внести певну суму в новий проект протягом періоду передплати.

  Будь ласка, зверніть увагу, що сума зафіксованих BIT буде заблокована та недоступна для переказів, виведення чи торгівлі до закінчення розподілу GENE.

  Період розподілу: 8:00 UTC 18 листопада 2021 – 11:59 UTC 18 листопада 2021

  Остаточна сума розподілених GENE = (сума зафіксованих вами BIT/сума BIT, зафіксованих усіма учасниками) * сума GENE, виділена для проекту. На підставі остаточного результату розподілу GENE відповідний еквівалент BIT буде вирахований із зафіксованої вами суми.

  Розподілені GENE і BIT, що залишилися, будуть зараховані назад на спотовий рахунок.

  * Звертаємо вашу увагу, що максимальна сума винагороди дорівнює 500 GENE. Усі токени понад цю суму будуть розподілені між учасниками, які не досягли ліміту.

  Коли буде початок торгів Genopets (GENE) на Bybit?

  Нова спотова пара GENE/USDT стане доступною 18 листопада 2021 р. о 12:00 UTC за умови забезпечення ліквідності монети.

  Загальні правила та умови участі

  • Для участі необхідно пройти верифікацію KYC Рівень 1 або корпоративну верифікацію. Користувачі з країн, що не обслуговуються, не допускаються до участі в заході.
  • Баланс BIT на спотовому та ByFi акаунтах буде підрахований протягом періоду фіксації. Будь ласка, зверніть увагу, що тільки BIT на балансі і BIT в стейкінгу в Пулі буде автоматично враховуватися для вашого ByFi акаунту. BIT у стейкінгу інших продуктів ByFi центру (наприклад, у дуал-майнінгу) не буде враховано. Знімок балансу BIT за поточний день буде оновлено о 03:00 UTC наступного дня.
  • Мінімальна сума внеску BIT складає 50 BIT.
  • Середньодобова кількість BIT на вашому спотовому обліковому записі з 00:00 UTC 12 листопада 2021 року – 23:59 UTC 16 листопада 2021 року має бути дорівнює або більше 50 BIT і буде округлено до найближчого цілого числа.
  • Субаккаунти не беруть участь у заході. Сума BIT на субакаунтах буде зарахована на рахунок основного облікового запису.
  • Bybit залишає за собою право тлумачити результати цієї події на власний розсуд. Якщо у вас є питання, то зв’яжіться, будь ласка, з нашою службою підтримки.
  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок