Перейти до вмісту

ByBit Launchpad (БайБіт Лаунчпад) – огляд, як брати участь та відгуки користувачів

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 03.06.2022

  БайБіт Лаунчпад

  Платформа ByBit Launchpad є одним з найпопулярніших продуктів від криптовалютної біржі ByBit та користується великим попитом серед користувачів. У статті дізнаємось, що таке – ByBit Launchpad та як працює дана платформа, хто і як може брати участь у покупці нових токенів на платформі, а також розглянемо відгуки про ByBit Launchpad від реальних користувачів.

  Що таке ByBit Launchpad? Огляд Launchpad платформи

  ByBit Launchpad (Байбіт Лаунчпад) – це сучасна платформа для запуску нових токенів від криптобіржі ByBit, на якій інвестори можуть отримати доступ до покупки за зниженою ціною перспективних токенів до їх лістингу на біржі.

  Серед ключових переваг ByBit Launchpad можна відзначити: простоту та зручність участі у продажу токенів на платформі, висока прибутковість для інвесторів, регулярна активність (проходить багато акцій та продажів перспективних токенів).

  Докладніше про біржу можна дізнатись у статті: біржа ByBit.

  Хто може брати участь у ByBit Launchpad?

  Взяти участь у ByBit Launchpad можуть усі бажаючі, які виконали кілька простих умов:

  • Зареєстрували обліковий запис на біржі ByBit.
  • Пройшли верифікацію KYC (хоча б першого рівня).
  • Поповнили баланс на біржі та купили токени BitDAO (BIT) у кількості від 50 BIT.

  Порада від ProBitcoin.com.ua: для реєстрації на ByBit рекомендуємо використовувати реферальний код ByBit (посилання), який дає масу бонусів під час реєстрації та максимальні знижки на комісії біржі.

  Як взяти участь у ByBit Launchpad

  Прийняти участь у ByBit Launchpad

  Щоб брати участь у ByBit Launchpad необхідно відстежувати, коли виходитиме новий проект на платформі (наприклад, через офіційні канали ByBit у соціальних мережах, або через E-mail розсилку, яка надходить усім зареєстрованим на біржі користувачам), а також:

  • Мати на балансі біржі від 50 BIT токенів.
  • У період підготовки (знімки балансів) до нового Launchpad тримати токен BIT на балансі (спот, ByFi або деривативному акаунті).
  • На дату підписки на Launchpad необхідно увійти в особистий кабінет на біржі, перейти в розділ Launchpad і натиснути кнопку «Зафіксувати» (заповнивши суму токенів BIT, виділену на Ваш акаунт).
  • Цього ж дня через кілька годин Ви автоматично отримаєте на баланс свої токени BIT, які були зафіксовані (за винятком коштів, витрачених на покупку токенів нового проекту), а також куплені токени проекту, що виходить на ByBit Launchpad.

  Замітка від ProBitcoin.com.ua: куплені токени можна продати на біржі в день отримання (зазвичай торги починаються в обідню пору) або зберігати далі (очікуючи, що вартість зросте ще більше).

  Як працює Launchpad від ByBit

  Запуск кожного нового проекту на ByBit Launchpad проходить приблизно в такій послідовності:

  1. Знімки балансу. У цей період на біржі автоматично фіксується середня кількість токенів BIT на балансі облікового запису (на спот, ByFi та деривативному гаманці біржі).
  2. Період передплати. Потрібно зафіксувати бажану кількість токенів BIT на сторінці Launchpad, щоб взяти участь у цьому Launchpad.
  3. Період розподілу. Нові токени та зафіксовані токени BIT (за вирахуванням комісії за участь) повертаються на баланс спотового гаманця на біржі.
  4. Період запуску. На біржі ByBit запускають нові торгові пари (з купленим новим токеном). Зазвичай це пари до BIT або USDT.

  Порада від ProBitcoin.com.ua: при кожному Launchpad на ByBit важливо заздалегідь купити токени BitDAO (BIT) та тримати на балансі (поки фіксується мінімальний баланс токенів у кожному акаунті), а також у день роздачі не забувати зафіксувати токени у розділі Launchpad на біржі, щоб взяти участь у цьому Launchpad.

  Переваги та недоліки платформи ByBit Launchpad

  Переваги

  • Сучасна Launchpad платформа від провідної світової криптовалютої біржі ByBit.
  • Якісний відбір проектів (немає сумнівних пректів).
  • Висока прибутковість (всі проекти, які були на ByBit Launchpad, були прибуткові для інвесторів).
  • Мінімальний поріг для участі, лише 50 BIT токенів.
  • Продати отримані нові токени після передпродажі можна відразу на біржі.

  Недоліки

  • Велика кількість бажаючих взяти участь.
  • На момент початку торгів новими токенами біржа нерідко «глючить» під великим напливом користувачів.

  FAQ щодо участі в ByBit Launchpad

  • Чи вигідно брати участь у ByBit Launchpad? На підставі вже проведених попередніх продажів токенів на ByBit Launchpad можна зробити висновок, що так, оскільки щоразу інвестори заробляли щонайменше в 1.5 – 2 рази більше, ніж вкладали (з урахуванням своєчасного продажу отриманих на ByBit Launchpad токенів).
  • Чи можна скасувати фіксацію BIT токенів на ByBit Launchpad? На жаль, ні. Якщо Ви вже зафіксували BIT, то доведеться дочекатися розподілу токенів.
  • Продаж яких токенів проходили на ByBit Launchpad? З моменту запуску на ByBit Launchpad було проведено велику кількість попередніх продажів перспективних токенів, багато з яких дали великі прибутки покупцям, наприклад: Genopets (GENE), Izumi Finance (IZI), Symbiosis Finance (SIS), Kasta (KASTA), Realy Metaverse (REAL), CropBytes (CBX), MONSTER GALAXY P2E (GGM), GM Wagmi (GM), Pintu (PTU), і т.п.

  Аналоги ByBit Launchpad (альтернативи)

  Загальний висновок щодо огляду та відгуки про ByBit Launchpad (БайБіт Лаунчпад)

  Платформа ByBit Launchpad із запуску першого ж токена стала одним з найпопулярніших майданчиків для інвесторів, які хочуть швидко та безпечно заробити на криптовалюті. Вимог для участі в Launchpad мінімум, ризиків практично немає, а прибуток у більшості випадків досить високий.

  А як Ви ставитеся до ByBit Launchpad та чи брали участь хоч в одному запуску нових проектів на біржі? Залишаємо свої відгуки про Байбіт Лаунчпад нижче в коментарях.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  1 коментар до “ByBit Launchpad (БайБіт Лаунчпад) – огляд, як брати участь та відгуки користувачів”

  1. На Bybit Launchpad вже зовсім скоро буде новий проект – Walken (WLKN).

   Фіксація балансів BIT токенів почнеться з 16 червня 2022 року, а взяти участь у Launchpad можна буде вже 21 червня 2022 року!

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок