Перейти до вмісту

Qmall Launchpad (Лаунчпад) – огляд, як взяти участь у токенсейлі та відгуки про платформу для запуску криптовалютних проектів

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 03.06.2022

  Qmall Launchpad

  Launchpad платформи для запуску нових криптовалютних проектів користуються дуже великим попитом, тому в цьому огляді розглянемо нову перспективну платформу – Qmall Launchpad, дізнаємось її переваги, умови використання та як брати участь у нових токенсейлах на даній платформі та заробляти, а також розглянемо відгуки про Qmall Launchpad від реальних користувачів.

  Що таке – Qmall Launchpad?

  Qmall Launchpad (К’юМол Лаунчпад) – це платформа для запуску нових перспективних криптовалютних проектів (попередній продаж токенів нових проектів на ранній стадії) від криптобіржі Qmall (офіційно працююча українська криптовалютна біржа з ​​європейською ліцензією).

  На Qmall Launchpad можна купити одним з перших токени нових проектів, пов’язаних з криптовалютою, блокчейном, NFT, метавсесвітами, блокчейн-іграми (інвестувати в ці проекти на ранній стадії з метою заробітку на подальшому продажу куплених токенів за більш високою ціною).

  Читаємо також: огляд біржі Qmall (з інструкціями з реєстрації, верифікації, використання біржі та реальними відгуками користувачів).

  Хто може взяти участь у Qmall Launchpad?

  Для участі у нових токенсейлах на біржі Qmall потрібно виконати лише декілька простих умов:

  • Зареєструвати акаунт на біржі Qmall.
  • Пройти верифікацію (KYC).
  • Поповнити баланс на біржі (з банківської картки чи у криптовалюті).
  • Купити токени біржі QMALL Token (купівля токенів нових криптовалютних проектів на Qmall Launchpad проходить за біржові токени QMALL).

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: купити QMALL Token на біржі можна за стейблкоін Tether (USDT) та за українську гривню (UAH).

  Як взяти участь у токенсейлі на Qmall Launchpad

  Список проектів на Qmall Launchpad

  Щоб взяти участь у майбутньому токенсейлі на Qmall Launchpad необхідно:

  • Слідкувати за анонсами біржі про майбутні токенсейли (щоб знати точну дату та час проведення передпродажу токенів).
  • У призначену дату заздалегідь зайти в особистий кабінет біржі та перейти до розділу меню “Фінанси” – “Launchpad”.
  • Відкрити сторінку майбутнього токенсейлу та ознайомитись з його умовами (мінімальна сума купівлі токенів, обмеження на суму інвестування, додаткові вимоги, тощо).
  • У момент старту продажу вказати суму інвестування та підтвердити покупку токенів.

  По завершенню токенсейлу, зафіксовані QMALL токени будуть списані з балансу, а куплені токени нового проекту надійдуть на гаманець Вашого акаунту на біржі.

  Як працює платформа Qmall Launchpad

  Запуск нових проектів на Qmall Launchpad проходить у такій послідовності:

  • Відбір проектів (ретельний відбір нових проектів командою біржі Qmall).
  • Анонс токенсейлу (дата та час попереднього продажу).
  • Токенсейл (продаж токенів нового проекту користувачам біржі Qmall).
  • Розподіл токенів (куплені учасниками токенсейлу токени надходять на баланси покупців).
  • Відкриття торгів новими токенами Qmall.

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: порядок та особливості проведення кожного нового токенсейлу на Qmall Launchpad з часом можуть бути змінені.

  Відповіді на поширені запитання про Qmall Launchpad

  • Чи можна заробити на Qmall Launchpad? На Qmall Launchpad з високою ймовірністю можна заробити, тому що кожен крипто проект проходить ретельний відбір та в перспективі його токени можна продати набагато дорожче від ціни покупки на токенсейлі (не інвестиційна порада).
  • Яка мінімальна сума QMALL токенів потрібна для участі у Qmall Launchpad? Мінімальна сума для участі в токенсейлах буде анонсована найближчим часом (буде вказана в розділі Launchpad на офіційному сайті біржі Qmall).
  • Де продати токени, куплені на Qmall Launchpad? Всі токени, які будуть доступні на Qmall Launchpad, відразу ж після токенсейлу потраплять у лістинг біржі Qmall, а також кількох найбільших DEX-майданчиків (надалі можуть бути додані і на інші відомі біржі криптовалют).
  • Які токенсейли вже проходили на Qmall Launchpad? На кінець 2021 – початок 2022 року на Qmall Launchpad було проведено 2 токенсейли нативного токена біржі Qmall – QMALL Token (пройшли досить успішно, всі токени були розпродані за лічені хвилини).
  • Коли буде запуск нового проекту Qmall Launchpad? Анонси із запуску нових проектів на Qmall Launchpad, в першу чергу, з’являються в офіційних сторінках криптобіржі Qmall в соціальних мережах (можна відразу підписатися, щоб не пропускати новини від біржі).

  Переваги та недоліки Qmall Launchpad

  Переваги

  • Перспективна Launchpad платформа від популярної крипто біржі.
  • Криптобіржа Qmall працює офіційно в Україні та ЄС (Європейському Союзі).
  • Для доступу на Qmall Launchpad ретельно відбиратимуть лише найкращі українські та європейські криптовалютні проекти.
  • Платформа Qmall Launchpad розроблена в колаборації біржі Qmall із Sophia Antipolis (французький аналог кремнієвої долини в США).

  Недоліки

  • Маловідома Лаунчпад платформа, яка ще має заслужити довіру інвесторів.

  Аналоги Qmall Launchpad (альтернативи)

  Висновок щодо огляду та відгуки про Qmall Launchpad

  Запуск криптобіржі Qmall став однією з найпомітніших подій у 2021-2022 роках і вона продовжує активно розвиватися, тому можна припустити, що й платформа Qmall Launchpad буде мати такий самий попит у інвесторів по всьому світу.

  Чи будуть успішними токенсейли на Qmall Launchpad і чи зможуть інвестори добре на них заробити, дізнаємося найближчим часом, після запуску перших проектів на платформі.

  Якщо у Вас є додаткові запитання, або корисні поради щодо участі у Qmall Launchpad (Кумол Лаунчпад, КуМолл Лаунчпад) в Україні та інших країнах, залишаємо свої відгуки під цим оглядом.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок