Перейти до вмісту

Qmall Airdrop – 500 грн у токенах QMALL за реєстрацію на криптобіржі

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 19.02.2022

  Qmall Airdrop

  Українська криптобіржа Qmall запускає найбільший Airdrop (Еірдроп) – безкоштовну роздачу своїх токенів серед нових користувачів біржі (загальний призовий фонд 20 мільйонів гривень у токенах QMALL). У цій статті дізнаємося, як взяти участь у Airdrop від Qmall та безкоштовно отримати токени біржі, розглянемо додаткові способи заробітку на цій роздачі Airdrop та умови участі.

  Що таке – Qmall Airdrop та як взяти участь у ньому?

  Qmall Airdrop (К’юМол Еірдроп) – це безкоштовна роздача токенів від української криптовалютної біржі Qmall серед усіх бажаючих на честь початку роботи даної біржі та її швидкої популяризації серед користувачів в Україні та в інших країнах.

  Початок Qmall Airdrop: 01 грудня 2021 року, завершення роздачі: 01 лютого 2022 року

  Докладніше про біржу: огляд біржі Qmall.

  Усього буде роздано 20 000 000 гривень у токенах біржі QMALL (курс токена на момент відкриття торгів: 1 QMALL = 1 гривня) серед нових користувачів, які пройшли реєстрацію на біржі в період акції та виконали усі умови Airdrop. Детальніше про токен можна дізнатись в огляді: Токен QMALL.

  Як отримати токени QMALL – умови участі у роздачі

  Як отримати токени Qmall

  Умови участі в Airdrop від Qmall дуже прості та виконати їх зможе кожен:

  • Проходимо реєстрацію на біржі.
  • Проходимо верифікацію облікового запису (KYC).
  • Переходимо в особистому кабінеті біржі в розділ меню «Airdrop», читаємо умови та підписуємося на облікові записи біржі в соціальних мережах (Facebook, Instagram, Youtube, Twitter, Linkedin).
  • Поповнюємо рахунок на біржі на суму від 200 гривень (з банківської картки у гривнях чи термінали iBOX, або еквівалентну суму у криптовалюті: USDT, BTC, ETH, TRX).
  • Очікуємо завершення Airdrop та отримуємо свої токени QMALL (на 500 гривень).

  Частина токенів, отриманих під час Airdrop будуть заморожені (видаватимуться частинами на баланс щокварталу, детальний графік далі у цій статті).

  Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: якщо не виконати одну з умов Airdrop, Ви не отримаєте безкоштовних токенів від біржі (будьте уважні при виконанні всіх вимог роздачі).

  Термін проведення Airdrop на біржі

  • Дата початку: 01.12.2021.
  • Дата закінчення: 01.02.2022.
  • Відкриття торгів токеном QMALL: 15.02.2022.

  Додаткові шляхи заробітку на Qmall Airdrop

  Види нагород в Qmall Airdrop

  Заробити на Airdrop від Qmall можна у трьох напрямках:

  • За реєстрацію та виконання умов Airdrop (500 гривень у токенах QMALL). Правила роздачі токенів серед нових користувачів описані вище.
  • За реєстрацію рефералу в Airdrop (100 гривень у токенах QMALL). За реєстрацію кожного рефералу та виконання ним усіх умов Airdrop, реферер, отримає додаткову винагороду 100 грн у токенах біржі.
  • За реєстрацію рефералів вашого рефералу в Airdrop (50 гривень у токенах QMALL). За реєстрацію в Airdrop рефералів ваших рефералів та виконання ними всіх умов Еірдроп можна також отримати 50 грн за кожного такого реферала.

  Не варто зволікати, краще взяти участь у реферальній програмі Airdrop від Qmall та отримати додатковий заробіток на запрошенні нових користувачів на біржу.

  Коли будуть доступні токени QMALL із Airdrop роздачі

  Всі токени QMALL, які будуть отримані під час безкоштовної роздачі на біржі, будуть розморожуватися після закінчення Airdrop (в еквіваленті 10% від отриманої суми токенів).

  Графік розморозки токенів Qmall

  Графік “розморожування” отриманих токенів вказаний на скріншоті вище.

  Отже можна зробити висновок, що Airdrop від біржі Qmall – дуже вигідна можливість для кожного заробити без вкладень за просту реєстрацію на біржі та виконання кількох дій. Якщо у Вас залишилися додаткові питання про Airdrop від Qmall, залишаємо їх нижче.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.