Перейти до вмісту

Реферальна програма Qmall.io – огляд, умови участі, заробіток та відгуки партнерів криптобіржі

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 03.06.2022

  Реферальна програма Qmall io

  Криптобіржа Qmall має одну з найкращих та найбільш прибуткових реферальних програм серед криптовалютних бірж, тому в цьому огляді дізнаємося, що таке – реферальна програма біржі Qmall, як взяти в ній участі та які діють умови для партнерів, а також звернемо увагу на відгуки про реферальну програму Qmall від реальних діючих партнерів біржі в Україні та інших країнах.

  Що таке – реферальна програма Qmall та навіщо вона потрібна?

  Реферальна програма Qmall – це вигідна пропозиція із заробітку для кожного користувача біржі, завдяки якій можна запрошувати нових користувачів на біржу (рефералів) та отримувати відсоток із зароблених на них біржею торгівельних комісій.

  Офіційний сайт криптобіржі: https://qmall.io (огляд біржі Qmall та інша корисна інформація про біржу).

  Щоб стати партнером біржі та заробляти на реферальній програмі, достатньо пройти реєстрацію на біржі Qmall та верифікацію облікового запису (KYC).

  Як працює реферальна програма біржі Qmall та які умови участі

  Рівні реферальної програми Qmall

  Реферальна програма біржі Qmall має 5 рівнів:

  • 1 рівень: реферальна комісія 25%.
  • 2 рівень: реферальна комісія 15%.
  • 3 рівень: реферальна комісія 10%.
  • 4 рівень: реферальна комісія 5%.
  • 5 рівень: реферальна комісія 3%.

  Наприклад: Ви запросили свого друга, а він у свою чергу 5 інших друзів, тоді Ви отримуватимете 25% із заробленою біржею торгової комісії від Вашого друга та 15% із заробленою на торгах комісії біржею з його п’яти друзів.

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: наявність реферальних рівнів на Qmall дозволяє суттєво збільшити заробіток кожному партнеру біржі, адже можна отримувати дохід не лише від своїх рефералів, а й від їхніх друзів та партнерів.

  Зароблена на рефералах комісія зараховується на баланс Вашого облікового запису на біржі Qmall один раз на місяць (на початку місяця нараховується комісія за попередній місяць) у криптовалюті та фіатній валюті, в якій торгували Ваші реферали.

  Що таке – реферальне посилання та реферальний ID на Qmall та де їх знайти?

  Реферальне посилання та ID Qmall

  Реферальний ID Qmall – це реферальний (партнерський) ідентифікатор кожного облікового запису на біржі Qmall.

  Реферальне посилання Qmall – це посилання з реферальним ID біржі Qmall, яке використовується для залучення нових рефералів (реферал повинен перейти за Вашим реферальним посиланням на офіційний сайт біржі Qmall та створити обліковий запис).

  Знайти свій Реферальний ID та своє реферальне посилання можна в особистому кабінеті біржі Qmall у розділі меню “Профіль” (іконка користувачам у меню) – “Реферали”.

  Розділ «Реферали» на біржі Qmall має 3 підрозділи (додадткове меню зліва на сторінці «Реферали»):

  • Поточні реферали. Сторінка із зазначенням загальної кількості Ваших рефералів на кожному рівні, на якій вказано Ваш реферальний ID та реферальне посилання.
  • Мої реферали. Таблиця з переліком всіх Ваших рефералів (вказано ім’я реферала, дата реєстрації, чи пройдена рефералом KYC процедура).
  • Історія нарахування. Таблиця з історією заробітку на рефералах (зазначено в якій валюті, від якого реферала та яка сума реферальної винагороди отримана).

  Запрошувати нових рефералів за своїм реферальним посиланням можна через свої та сторонні сайти, форуми, соціальні мережі та інші доступні Вам джерела, головне не використовувати спам розсилки та інші «сірі» способи залучення нових трейдерів та партнерів на біржу.

  Відповіді на поширені запитання про реферальну програму біржі Qmall

  • Що дає реферальна програма Qmall? Реферальна програма – найпростіша можливість високого додаткового заробітку для всіх користувачів та трейдерів біржі Qmall. Кожен може запрошувати нових рефералів на біржу та заробляти відсоток від сплаченої ними торгової комісії на біржі.
  • Як часто нараховується відсоток за реферальною програмою Qmall? Зароблені на рефералах відсотки на Qmall нараховуються на баланс біржі один раз на місяць (у перших числах місяця).
  • Скільки рівнів у реферальної програми Qmall? Реферальна програма (рефералка) крипто біржі Qmall має 5 рівнів.
  • Чи є партнерська програма у біржі Qmall для інфлюєнсера? Ні, на біржі діє єдина реферальна програма для всіх партнерів біржі.
  • Скільки можна заробити на реферальній програмі? Обмежень із заробітку немає, можна отримувати досить високий щомісячний дохід на запрошених на біржу рефералах.

  Переваги та недоліки реферальної програми Qmall

  Переваги

  • Якісна реферальна програма від криптовалютної біржі, що активно розвивається в Україні та в інших країнах Європи.
  • Реферальна програма має багато рівнів (великий потенціал для заробітку).
  • Високі реферальні комісії.
  • Біржа активно розвивається та постійно проводить промо акції та конкурси, у тому числі і серед партнерів біржі.

  Недоліки

  • Зароблені на рефералах кошти нараховують лише раз на місяць.

  Висновок щодо огляду та відгуки про реферальну програму Qmall.io

  Реферальна система біржі Qmall пропонує одні з кращих умов порівняно з іншими криптобіржами (навіть найпопулярнішими та найбільшими), так як дозволяє заробляти високі відсотки від торгових комісій рефералів, при цьому має багаторівневу структуру та не обмежена за часом.

  Реферальна програма Qmall підійде, як досвідченим блогерам, власникам сайтів та інфлюєнсерам, так і новачкам, адже для залучення рефералів можна використовувати різні види реклами, а сама біржа досить нова та не така відома в багатьох країнах.

  Якщо Вас зацікавила реферальна програма біржі Qmall (КуМол, КуМолл, К’юМол), або залишилися додаткові запитання з її роботи, залишаємо свої відгуки нижче під оглядом.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок