Перейти до вмісту

GM Wagmi (GM) на Bybit Пул – призовий пул 500 000 000 GM

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 18.11.2021

  Bybit Launchpool GM Wagmi

  GM Wagmi (GM) тепер доступний на платформі спотової торгівлі Bybit. На честь цієї події біржа Bybit додала можливість внести BIT у стейкінг, щоб розділити пул у 500 000 000 GM на Bybit Пул (Launchpool).

  Термін проведення акції GM Wagmi (GM): 08:00 UTC 19 листопада 2021 року — 07:59 UTC 26 листопада 2021 року.

  ProBitcoin.com.ua рекомендує: дізнатись усі умови акції у розділі «ByFi центр» на сайті біржі Bybit, такой можна більше дізнатись про біржу можливо в нашому огляді – криптовалютна біржа Bybit.

  Як це працює?

  Ваш дохід буде розраховуватися на наступний день після додавання BIT до стейкінгу і щодня буде автоматично нараховуватися на ваш ByFi аккаунт після початку розрахункового періоду.

  • Мінимальна сума стейкінгу: 50 BIT.
  • Максимальна сума стейкінгу: 300 000 BIT.

  Як розраховується дохід від стейкінгу?

  Ваш щоденний дохід у GM = (кількість ваших BIT у стейкінгу BIT Пул / кількість BIT у стейкінгу BIT Пул всіх учасників) * щоденний пул GM

  Звертаємо увагу: вам необхідно пройти верифікацію KYC Рівень 1, щоб мати можливість додавати токени до стейкінгу на Bybit Пулі.

  Організації та користувачі з регіонів, що не обслуговуються, не зможуть брати участь у події.

  Що таке – GM Wagmi (GM)?

  GM Wagmi (GM) – це соціальний токен для токенізації лояльності до бренду за допомогою тісних зв’язків усередині спільноти. Токен був запущений без пресейлу, вайтлістингу та токенів для команди. При запуску половина об’єму токенів була спалена, а половина додана до ліквідності UniSwap і заблокована фінансовою командою.

  Правила та умови участі

  • Вивід GM буде доступний з 10:00 UTC 22 листопада 2021 року.
  • Токени можна вивести зі стейкінгу у будь-який час. У день виведення зі стейкінгу дохід не нараховується. Щоб вивести токени, перейдіть в “Ордера” – “ByFi Акаунт” – “Пул”.
  • Інформація про доход оновлюватиметься щодня о 00:00 UTC.
  • Ваш дохід почне розраховуватися на наступний день (T+1) після додавання BIT до стейкінгу і щодня автоматично нараховуватиметься на ваш ByFi аккаунт після початку розрахункового періоду (T+2).
  • Нарахування доходу може відбуватися із затримками. Ви отримаєте дохід, тільки якщо він дорівнюватиме або більше 0,01 BIT та/або 1 GM.
  • Всі учасники повинні суворо дотримуватися Умов користування платформою Bybit.
  • Bybit залишає за собою право анулювати участь будь-яких осіб, які будуть помічені у нечесних чи шахрайських діях під час події, включаючи масову реєстрацію акаунтів для отримання додаткових бонусів та будь-яких інших дій, пов’язаних із незаконними, шахрайськими чи шкідливими цілями.
  • Bybit залишає за собою право змінювати умови цієї акції без попередження.
  • Bybit залишає за собою право на остаточну інтерпретацію результатів події.
  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок