Перейти до вмісту

EXMфест 2021 – місяць EXM-фана (день народження EXMO Coin)

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 01.11.2021

  EXMfest 2021

  21 листопада EXMO Coin (EXM) виповнюється два роки з дня першої угоди, вчиненої на відкритому ринку. З цієї нагоди на біржі EXMO святкувати річницю будуть цілий місяць! Нижче роглянемо, які святкові активності протягом усього листопада заплановано на біржі.

  З нагоди другої річниці токена EXMO додано нові унікальні досягнення, які можна отримати тільки в листопаді 2021 року і при цьому взяти участь у розіграші призів. Також буде проведено еірдроп EXMO Coin серед холдерів.

  Докладніше про біржу можна дізнатись в огляді: криптобіржа EXMO.

  2021 EXMfest – розіграш призів: відкривайте нові досягнення та отримуйте круті подарунки від EXMO

  На честь дня народження ЕХМ запустили одразу три нові досягнення: 2021 EXMфест пропуск, 2021 EXMфест VIP та 2021 EXMфест інсайдер.

  Щоб їх заробити та взяти участь у розіграші призів, вам потрібно виконати декілька простих умов у період з 1 до 30 листопада 2021 року.

  2021 EXMфест пропуск

  Зберігайте щонайменше 4 000 EXM на балансі протягом двох тижнів у листопаді, щоб взяти участь у розіграші. Після закінчення терміну буде випадково визначено 50 учасників, які отримають унікальні футболки ЕХМО.

  2021 EXMфест VIP

  Щоб стати учасником розіграшу, з 1 по 30 листопада зберігайте 8000 або більше EXM на рахунку EXMO протягом двох тижнів. Після закінчення конкурсу випадковим чином буде обрано 50 холдерів, яким будет зараховано на рахунок по 1000 EXM.

  2021 EXMфест інсайдер

  Тримайте 15 000 або більше EXM протягом двох тижнів у листопаді. Після закінчення розіграшу рандомно буде обрано 5 учасників, які отримають на свій рахунок по 10 000 EXM.

  Додаткові умови акції EXMфест 2021:

  • Щоб взяти участь у розіграшах, купуйте потрібну кількість EXM до 16 листопада 2021 року, щоб встигнути виконати умови Досягнення до розіграшу призів.
  • Досягнення нараховуються одночасно. Наприклад, якщо у вас 15 000 EXM на рахунку, ви отримаєте відразу три досягнення і братимете участь у всіх трьох розіграшах автоматично.
  • Якщо у вас вже було достатньо EXM на балансі до старту активностей, ви зможете отримати досягнення і взяти участь у розіграші подарунків.

  Беріть участь у святковому Еірдропі (Airdrop) EXMO Coin

  У день народження EXMO Coin також заплановано особливий сюрприз. У понеділок, 22 листопада 2021 року, буде зроблено знімок балансів та проведено еірдроп (роздачу) 40 000 EXM.

  Випадково будет нараховано 200 користувачам з 1000 ЕХМ на балансі по 200 токенів.

  Додаткові ЕХМ для наступного спалювання

  Щоб наступне щоквартальне спалювання ЕХМ було ще ефективнішим, до нього будет додано всі монети, отримані як комісії за торги в парах з EXMO Coin у листопаді.

  Весь призовий фонд, що розігрується, викуповується компанією ЕХМО з біржових склянок, щоб не додавати нові монети на ринок.

  Приєднуйтесь до місяця EXM-фана – відзначайте день народження EXMO Coin та отримуйте цінні подарунки від криптобіржі EXMO (ЕКСМО) на ЕксмФест 2021!

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок