Перейти до вмісту

Біржа EXMO (ЕКСМО) – реєстрація, огляд та відгуки користувачів біржі

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 05.07.2022

  EXMO біржа

  Заробіток на торгівлі криптовалютою з кожним днем набирає обертів, так як це вигідно і через біржі можна швидко купувати необхідні криптовалюти за вигідним курсом і швидше, ніж через електронні обмінники, тому розглянемо одну з найбільш відомих україномовних криптовалютних бірж – Exmo, як в ній пройти реєстрацію, як користуватися біржею і гаманцем, а також розглянемо основні відгуки про EXMO.

  Огляд криптовалютної біржі Exmo (ЕКСМО)

  Біржа EXMO (ЕКСМО, офіційний сайт https://exmo.com або https://exmo.me – дзеркало) є однією з найпопулярніших бірж на ринку Східної Європи (в Україні, Білорусі, Росії, Казахстані тощо) з торгівлі і обміну таких популярних криптовалют, як Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin, Dash та інших, при цьому покупку і обмін цих криптовалюта можна робити за долари (USD), євро (EUR) та гривні (UAH), що дуже зручно для громадян України.

  Серед основних переваг біржі ЕКСМО можна виділити її довгу і надійну роботу, вигідні комісії на введення і виведення особистих коштів, широкий вибір способів поповнення балансу, висока швидкість виконання ордерів та якісна цілодобова підтримка користувачів.

  На криптовалютній біржі ЕХМО можна купити або продати таку криптовалюту: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Waves (WAVES), Zcash (ZEC), Tether (USDT), Monero (XMR), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum Classic (ETC), Bitcoin Gold (BTG), EOS (EOS), Stellar (XLM), Ripple (XRP), Monero (XMR), HeartBout (HB), Dai (DAI), Ontology Gas (ONG), Algorand (ALGO), Cosmos (ATOM), Maker (MKR), Paytomat (PTI), ATMCASH, KickCoin (KICK), Tron (TRX), Cardano (ADA), OmiseGO (OMG), Dogecoin (DOGE), Dash (DASH), Qtum (QTUM), Ether Zero (ETZ), USD Coin (USDC), BitcoinZ (BTCZ), Datawallet (DXT), OmiseGO (OMG), Tron (TRX), Ink (INK), NEO (NEO), Gas (GAS), 0x (ZRX), Golem (GNT), Gemini Dollar (GUSD), Decred (DCR), NEAR Protocol (NEAR), Cryptocean (CRON), Lisk (LSK), NEM (XEM), SmartCash (SMART), Ontology (ONT), Polkadot (DOT), Shiba Inu (SHIB), Tezos (XTZ).

  Реєстрація на офіційному сайті EXMO

  Реєстрація аккаунта на кріптобіржі EXMO дуже проста і займає кілька хвилин:

  • Переходимо на офіційний сайт Exmo.com або Exmo.me (дзеркало головного сайту) і в правому верхньому куті натискаємо кнопку «Реєстрація».
  • На сторінці, уважно заповнюємо всі поля: логін, Email, пароль (необхідно придумати надійний пароль), ставимо галочки, що Ви згодні з умовами угоди, вводимо капчу і натискаємо «Реєстрація».

  EXMO реєстрація

  • Після заходимо в свою поштову скриньку, яка була вказана при реєстрації аккаунта і підтверджуємо його, перейшовши за посиланням в листі від біржі. Реєстрація в EXMO пройдена.

  Порада від Probitcoin.com.ua: відразу ж після реєстрації і входу в свій особистий кабінет на біржі EXMO рекомендується перейти у налаштування аккаунта і підключити захист на авторизацію (через СМС-повідомлення або мобільний додаток Google Authenticator).

  Верифікація аккаунта на EXMO – як пройти і навіщо потрібна?

  Кріптовалютная біржа EXMO офіційно зареєстрована і працює в правовому полі Великобританії, тому ідентифікація особи (верифікація) – є обов’язковою процедурою для всіх користувачів біржі.

  Верифікація акаунтів на EXMO проходить в кілька етапів (на перший час достатньо пройти перший етап, щоб мати можливість виводити кошти з біржі):

  • Верифікація особистості.
  • Верифікація адреси.
  • Верифікація банківської карти.
  • Верифікація банківського рахунку.

  На замітку: проходити процедуру верифікації (KYC) можна через особистий кабінет на сайті біржі і через офіційне мобільний додаток.

  Розглянемо, як крок за кроком пройти верифікацію особистості (перший етап верифікації) через офіційний сайт біржі:

  • Після входу в особистий кабінет біржі відкриваємо додаткове меню, навівши мишку на свій логін в правому верхньому куті меню, і вибираємо «Верифікація аккаунта».
  • На сторінці в таблиці під заголовком «Верифікація особистості» вибираємо «Почати».

  EXMO верифікація акаунта

  • Заповнюємо свої дані (ПІБ, дату народження, країну проживання).
  • Вибираємо тип документа, що підтверджує особу (водійські права, паспорт) і завантажуємо фото цього документа.
  • Завантажуємо Селфі фото з обраним документів на тлі аркуша паперу з поточною датою і написом.

  Чекаємо, доки завантажені дані перевірять співробітники біржі (в середньому час очікування від 1 до 24 годин).

  Як користуватися біржею ЕКСМО

  Огляд меню і особистого кабінету біржі EXMO

  Меню біржі EXMO

  Після першого ж входу в особистий кабінет біржі рекомендується вивчити основне меню біржі і провести налаштування свого облікового запису. В меню є такі розділи (в основному меню і в додатковому, яке з’являється, якщо навести курсор мишки на свій логін в правому верхньому куті):

  • Торги (швидкі, розширені, маржинальні). Розділ торгів на біржі (швидкі – аналог обмінника криптовалюта, розширені – класична спотова торгівля криптовалютою, маржинальні – торгівля криптовалютами з кредитним плечем – EXMO Margin).
  • Cashback (Premium). Розділ опису, покупки і статистики по Кешбек на біржі, за допомогою якого можна економити на комісії біржі.
  • Купити криптовалюту. Розділ покупки криптовалюта з банківської карти через партнерський платіжний шлюз біржі.
  • Реферальна програма. Розділ реферальной програми біржі (можна скопіювати свою унікальну реферальне посилання, щоб запрошувати на біржу інших користувачів, а також відстежувати статистику по запрошеним рефералам).
  • Гаманець. Біржовий гаманець, в якому відображається весь баланс аккаунта (фіат, криптовалюта).
  • Досягнення. Розділ з описом досягнень аккаунта на біржі.
  • Історія торгів. Історія торгів по аккаунту.
  • Особисті повідомлення. Повідомлення від підтримки біржі з важливою інформацією і оновленнями.
  • Верифікація аккаунта. Розділ верифікації аккаунта.
  • Налаштування. Налаштування облікового запису (настройки особистої інформації, додаткового захисту облікового запису, API і т.п.).

  Після вивчення меню біржі можна переходити до поповнення балансу і початку торгівлі криптовалютою.

  Як поповнити баланс біржі

  Поповнення балансу аккаунта на біржі EXMO проходить через розділ меню «Гаманець». Розглянемо, як поповнити рахунок в доларах на прикладі:

  • У розділі «Гаманець» навпроти USD вибираємо «Поповнити».

  Поповнення балансу EXMO

  • Вибираємо оптимальний спосіб поповнення (наприклад: Payeer).

  EXMO поповнення Payeer USD

  • Вказуємо суму поповнення, натискаємо кнопку «Поповнити» і переходимо до оплати. Після проведення оплати кошти відразу надходять на баланс біржі.

  На замітку: при виборі способу поповнення на сторінці поповнення відразу вказується ліміт на операцію і комісія біржі. Аналогічним чином проходить поповнення балансу на біржі в криптовалютами (копіюється крипто гаманець і на нього робиться переклад в тій же криптовалюті).

  Як торгувати криптовалютою на біржі

  Торгівля на EXMO

  Новачкам і більш досвідченим трейдерам зручніше торгувати на ЕХМО через розділ «Розширені торги», так як торговий термінал на біржі досить функціональний і зручний, до нього підключені графіки від TradingView.

  Торговий термінал біржі можна розділити на такі основні зони:

  • Книга ордерів зліва. Графік зміни ціни за обраною торгової парі по центру.
  • Меню виставлення ордерів на покупку і продаж під графіком (можна виставляти лімітні ордери, по ринку і стоп ордери).
  • Вибір торгових пар праворуч від графіка.
  • Історія торгів справа знизу.

  Порада від Probitcoin.com.ua: новачкам рекомендується почати з розділу «FAQ» на біржі, в якому детально описано, як відкривати і закривати ордера, контролювати ризики і торгувати на біржі.

  Як вивести гроші або криптовалюту з біржі

  Виведення коштів з біржі подібний поповненню балансу і проходить в такій послідовності:

  • В особистому кабінеті EXMO вибираємо розділ «Гаманець». Навпроти потрібної валюти або криптовалюта вибираємо «Вивести».

  EXMO вивід USD

  • Вказуємо спосіб виведення, номер карти або гаманця, суму виведення і підтверджуємо операцію (для підтвердження виведення потрібно перейти по посиланню, яке прийде в електронному листі від біржі після подачі заявки).

  Заявки на вивід з біржі обробляються практично миттєво.

  Торгова комісія та Cashback на біржі

  Торгові коміссії EXMO

  Торгова комісія для користувачів біржі становить від 0,3% від суми угоди (не варто забувати про Cashback від біржі при високих торговельних оборотах, завдяки якому можна повертати до 70% від сплаченої комісії на свій біржових гаманець).

  Партнерська програм біржі ЕКСМО

  Після реєстрації на офіційному сайті в біржі Exmo кожен користувач може взяти участь у вигідній партнерській програмі і отримувати високий додатковий дохід від партнерів, запрошений за своєю реферального посиланням.

  Партнери кріптовалютной біржі Exmo можуть заробляти 25% від отриманої біржею комісії від усіх угод запрошених Вами партнерів.

  Мобільний додаток EXMO (iOS, Android)

  Мобільний додаток EXMO

  Посилання на скачування офіційного додатку біржі EXMO доступні на офіційному сайті біржі (в самому низу сайту праворуч) для таких операційних систем:

  • iOS.
  • Android.

  За своїми можливостями і зручності використання мобільний додаток нічим не відрізняється від сайту біржі.

  Порада від Probitcoin.com.ua: завантажити і встановити додаток біржі рекомендується тільки через офіційний сайт EXMO.

  Служба підтримки біржі ЕХМО

  Звернутися до служби підтримки користувачів біржі EXMO можна двома способами:

  • Через онлайн-чат в особистому кабінеті біржі.
  • Через Email підтримки: support@exmo.com

  Звертатися в підтримку можна з будь-якого питання, пов’язаного з роботою біржі.

  Відповіді на популярні питання для користувачів EXMO

  • Що таке EXMO? EXMO – кріптовалютная біржа, офіційно зареєстрована у Великій Британії, на якій можна проводити операції з купівлі та продажу криптовалюти, і заробляти на сучасних крипто активах.
  • Як дізнатися адресу гаманця EXMO? Щоб дізнатися адресу свого гаманця в біржі, наприклад Біткоїн гаманця Exmo, переходимо в розділ «Гаманець», навпроти BTC в таблиці натискаємо «Поповнити» і на сторінці натискаємо кнопку «Створити адресу». За такою ж схемою створюється адреса для ETH, LTC та інших.
  • Як підтвердити транзакцію в біржі EXMO? При проведення різних транзакцій в біржі ЕКСМО завжди необхідно підтверджувати їх, переходячи по посиланнях в листах, які біржа висилає на Вашу електронную почтову скриньку, коли Ви виконуєте покупку / продаж валют, переказ коштів і т.д.
  • Як заробити на EXMO? Щоб постійно заробляти на біржі ЕКСМО, необхідно купувати за вигідною ціною вибрані криптовалюта і продавати їх, коли ціна підвищується, при цьому потрібно завжди стежити за ринком і новинами, а також можна використовувати торгові боти. Біржа ЕКСМО постійно розширює свій функціонал і для зручності трейдерів з’являються нові торгові інструменти, значно спрощують торгівлю криптовалютою (не забуваємо стежити за такими оновленнями і використовувати при торгівлі).

  Основні переваги і недоліки біржі EXMO

  Переваги

  • Найбільша кріптобіржа на ринку Східної Європи, офіційно зареєстрована компанія в Лондоні в Великобританії, яка успішно працює з 2013 року. Офіси компанії знаходяться в Лондоні, Москві, Києві, Барселоні та Стамбулі. Засновники біржі (Едуард Ануфрієв і Іван Петуховскій) – публічні особистості, відомі в кріптовалютному співтоваристві, постійно беруть участь в розвитку і популяризації біржі, і всього ринку криптовалют.
  • Сайт біржі доступний на 12 мовах (в тому числі українською та англійською).
  • Хороша репутація, більше 1,5 мільйона зареєстрованих клієнтів (сотні тисяч активних трейдерів).
  • На біржі Exmo для торгів доступний широкий вибір криптовалюта, а також підтримуються багато фіатние валюти: долар (USD), євро (EUR), російський рубль (RUB), українська гривня (UAH), польський злотий (PLN), турецька ліра (TRY).
  • Для торгів є близько 100 торгових пар між криптовалютою та фіатними валютами.
  • Поповнювати рахунок і виводити кошти з біржі можна за допомогою криптовалюти, банківських переказів, через банківські карти, популярні платіжні системи та коди біржі EXMO Gift Card (раніше – EX-CODE).
  • Інтерфейс біржі простий і зрозумілий в роботі навіть для новачків, є внутрішній обмінник криптовалют, сторінки торгів для звичайних користувачів і професійних трейдерів.
  • Якісна цілодобова підтримка клієнтів.
  • Висока безпека аккаунта, безліч варіантів настройки захисту авторизації і проведення фінансових операцій в своєму обліковому записі.
  • Високі обсяги торгів в різних напрямках, серед яких на нашому ринку можна виділити торгові пари з доларом США і українською гривнею.
  • На біржі криптовалюта ЕКСМО діє Cashback програма для активних трейдерів (в залежності від торгового обороту можна отримувати Кешбек – повернення коштів на свій гаманець від торгової комісії платформи до 70%).
  • Можна пасивно заробляти, використовуючи стейкінг криптовалют на біржі (докладніше в огляді EXMO Стейкінг).
  • Для VIP клієнтів (великих трейдерів торгують по API, венчурних і хедж фондів, банків, обмінників, Форекс брокерів, платіжних систем і майнінгових компаній) з великими обсягами діють спеціальні пропозиції (високі ліміти, індивідуальні пропозиції, знижки на комісії, персональний менеджер).
  • На біржі EXMO доступний OTC-Trading – вигідні та безпечні угоди на суму вище 100 тисяч доларів.
  • Особливі умови для бізнес партнерів, зручний мерчант сервіс для прийому платежів в криптовалюті з автоматичною конвертацією та виплатою на банківський рахунок.
  • Для бажаючих додатково заробляти на біржі ЕХМО є вигідна реферальна програма, по якій кожен бажаючий може заробляти 25% від комісії біржі на запрошених трейдерів.

  Недоліки

  • Обов’язкова верифікація акаунтів.
  • Невеликий вибір криптовалют (в порівнянні з аналогічними біржами).

  Перейти в EXMO

  Фінальний висновок щодо огляду та відгуки про EXMO.me

  За весь час роботи біржа EXMO стала досить популярною серед безлічі користувачів і зайняла лідируючі позиції на ринку Східної Європи, так як в ній є україномовна версія сайту, сама біржа проста і надійна у використанні, зручний мультивалютний гаманець, який можна поповнювати і виводити з нього кошти за допомогою безлічі платіжних систем і безпосередньо на карти банків.

  З кожним роком якість роботи біржі ЕКСМО регулярно поліпшується, постійно з’являються нові корисні функції, при цьому сама біржа проста у використанні навіть для новачків і недосвідчених трейдерів.

  Свої відгуки про біржу EXMO (ЕКСМО МІ, ЄКСМО) залишаємо в коментарях нижче під цим оглядом.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  8 коментарів до “Біржа EXMO (ЕКСМО) – реєстрація, огляд та відгуки користувачів біржі”

  1. DEBT (DEBT) незабаром у лістингу EXMO!

   Раді повідомити про лістинг нової монети – DEBT.
   Незабаром ви зможете торгувати в парах DEBT/BTC та DEBT/USDT, тож слідкуйте за оновленнями!

   D.E.B.T. – це інноваційний екологічний блокчейн, екосистема якого складається з анонімних операторів програмного забезпечення.

  2. Що за курс обміну зараз на біржі?? Різниця більше 10 відсотків з іншими біржами… З якого дива?

  3. EXMO більше не надає послуги для російських, білоруських та казахстанських клієнтів!
   Біржа EXMO продає свій бізнес цифрових активів в Росії та Беларусі, та залишає ці ринки.

  4. На криповалютній біржі EXMO проходить акція:

   0% комісії за поповнення та виведення в гривнях!

   Зробити депозит чи вивід в гривнях з 0% комісією на EXMO можна з будь-якої карти Visa та Mastercard.

   Робіть депозити та виводи в UAH і торгуйте за максимально вигідними умовами з 0% комісією в парах Crypto/USDT!

  5. На біржі EXMO оновлено торгові комісії для трейдерів (комісія знижена з 0.3% до 0.1% при торгівлі в парах із криптовалютами та стейблкоінами).

  6. Не встигає ЕХМО за розвитком інших бірж. Не вистачає стейкінгу, лаунчпадів, та взагалі багатьох криптовалют для торгівлі на споті..
   Радує тільки зручний сайт, навіть сестра вже користується для формування свого інвест портфеля

  7. Це моя перша біржа, на якій я вчився трейдінгу криптою, ще кілька років тому. Теперь більше на Бінансі торгую, але все же продовжую періодично и на ЕХМО торгувати, бо веріфікований акаунт залишився) дуже добре, що на ЕХМО відмінили комісії на неактивні акаунти, це було занадто для звичайних холдерів, які відразу і повиводили свої кошти з біржі.
   В цілому оцінка біржі 4 з 5 як для звичайного трейдера, та 4.5 з 5 для новачків, які починають торгувати криптовалютами!

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок