Перейти до вмісту

Реєстрація Payeer гаманця в Україні

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 07.05.2022

  Payeer Україна

  Платіжна система Payeer активно розвивається на ринку України та з кожним днем бажаючих зареєструвати особистий Payeer гаманець стає все більше, тому сьогодні докладно розглянемо, як пройти реєстрацію в Payeer гаманці та які є особливості його роботи на території України.

  Реєстрація Payeer гаманця в Україні нічим не відрізняється від послідовності реєстрації в інших країнах, достатньо мати під рукою ПК чи мобільний телефон на iOS чи Android з доступом до мережі інтернет.

  Покрокова реєстрація Payeer гаманця в Україні

  Пройти реєстрацію в Payeer можна на офіційному сайті платіжної системи або через офіційні мобільні додатки Payeer, які можна встановити на смартфони на операційній системі iOS або Android.

  Нижче розглянемо, як створити гаманець через офіційний сайт:

  • Переходимо на офіційний сайт платіжної системи Payeer: https://payeer.com
  • По центру екрана переходимо по зеленій кнопці «Створити обліковий запис».
  • На сторінці, що відкрилася, вказуємо свій E-mail та натискаємо кнопку «Створити акаунт».

  Payeer реєстрація в Україні

  • Вводимо код з листа, що прийде на Ваш E-mail від Payeer.
  • Далі записуємо складний пароль для гаманця (буде створено автоматично, надалі можна змінити), логін (у форматі: P555555555) та секретний код (для підтвердження деяких операцій у гаманці), після чого натискаємо кнопку «Далі».
  • Вказуємо своє ім’я та фамілію латиницею, та країну: Україна.
  • Завершуємо реєстрацію.

  На цьому реєстрація Payeer гаманця завершена і можна відразу увійти в особистий кабінет свого онлайн гаманця (вказавши E-mail та пароль) та почати ним користуватися.

  Порада від ProBitcoin.com.ua: верифікація в гаманці не обов’язкова (ліміт на виведення 999 USD на добу), але як її пройти можна дізнатися в огляді: верифікація Payeer гаманця.

  Вас також зацікавить огляд про: найкращі електронні гаманці в Україні та як проходить реєстрація AdvCash гаманця в Україні.

  Особливості використання Payeer гаманця в Україні

  • Гаманець безкоштовний у використанні та анонімний (не потрібно завантажувати будь-які документи).
  • Бренд Payeer належить Payeer OU (регулюється міністерством економіки Естонії) та Paycorp Limited.
  • Немає обмежень на використання, достатньо пройти швидку реєстрацію та користуватися всіма перевагами платіжної системи у повному обсязі.
  • Сайт вже перекладається українською мовою.
  • Гаманець Payeer – мультивалютний та мультикриптовалютний. В особистому гаманці одночасно можна зберігати та використовувати для розрахунків: долари (USD), євро (EUR), рублі (RUB), а також криптовалюту Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Tron (TRX), Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCHABC), Litecoin (LTC), Tether (USDT) та Dash (DASH).
  • Кожному користувачеві електронного гаманця Payeer доступна внутрішня біржа криптовалют: Payeer Exchange, через яку можна швидко купувати та продавати криптовалюту.
  • Поповнювати свій Payeer гаманець в Україні можна через різні електронні обмінники, а також криптовалютою (виводити кошти з гаманця також найзручніше через електронні обмінники). Докладніше в огляді: як поповнити Payeer в Україні.

  Як висновок до цього огляду можна сказати, що електронний гаманець Payeer дуже зручний для громадян України, в ньому проста та зрозуміла реєстрація, гаманець зручний та функціональний у використанні, при цьому комісії в ньому досить невеликі.

  Цікавий факт від ProBitcoin.com.ua: для пошуку офіційного сайту Payeer, багато користувачів пишуть: Пайер, Паєр, Паїр, Пеєр, Пауєр та т.п.

  Свої корисні рекомендації та відгуки, як створити Payeer гаманець в Україні та для чого краще його використовувати, залишаємо нижче під цим оглядом.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  14 коментарів до “Реєстрація Payeer гаманця в Україні”

   1. Все добре працює та відкривається. Спробуйте через інший браузер, чи не використовуйте VPN

   1. В цій статті є посилання на офіційний сайт, на якому одразу на головній сторінці є посилання на скачування (на Андроїд та іОС)

   1. Доброго дня! Реєстрація гаманця з телефону проходить так само, як і на ПК! Можна через сайт Payeer, або встановити на телефон додадок гаманця та пройти реєстрацію через нього (потрібен лише Email).

   1. Якщо в сервісі з модельними акаунтами є підтримка Payeer на вивід, то просто потрібно вказати номер свого гаманця (приклад: P777777777), якщо прямого виводу на Payeer немає, то потрібно розглянути доступні там варіанти та вибрати один з них

  1. Можна і як при’язати гаманець до свого модельного акаунта.І як вивести гроші на кредитну карту.

   1. Що означає – при’язати гаманець до свого модельного акаунта? Ви бажаєте приймати оплату на Payeer гаманець від кліентів?
    Щодо виведення грошей з гаманця, зараз найкращий варіант – виводити через онлайн обмінники (у цій статті є посилання на статтю про поповнення Payeer, по цій же інструкції можна виводити гроші на банківські картки)

  2. Реєстрація досить проста, але є питання стосовно використання та лімітів, як поповнити свій гаманець?

   1. Дуже скоро вийде нова стаття про поповнення Payeer в Україні. Зазвичай пововнюють гаманець через онлайн обмінники. Щодо лімітів – на скільки пам’ятаю, без верифікації можна виводити за добу не більше 1000 доларів, багатьом цього достатньо)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок