Перейти до вмісту

Найкращі електронні гаманці в Україні

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 18.03.2022

  Електронні гаманці в Україні

  Електронні гроші масово використовуються не тільки в Україні, а й практично в будь-якій іншій країні по всьому світу, тому сучасному користувачеві важливо знати, які доступні для використання платіжні системи та електронні гаманці від них у своєму регіоні. У цьому огляді відібрано та протестовано найпопулярніші електронні гаманці, які працюють в Україні, які може завести кожен бажаючий та використовувати в особистих цілях (для здійснення грошових переказів, поповнення рахунку та виведення коштів, обмінних операцій, оплати товарів та послуг в інтернеті, тощо).

  Які електронні гаманці працюють в Україні?

  За останні декілька років ринок електронних грошей по всьому світу розвивався досить активними темпами і було створено безліч різних платіжних систем та електронних гаманців до них (як онлайн версій гаманців, так і офіційних мобільних додатків до них), це стосується й України.

  Можна зустріти чимало рекламних оголошень та добірок електронних гаманців, але слід враховувати, що багато хто з них може бути шахрайським, мати погану репутацію, або взагалі вже не працювати на території України (наприклад, після введення санкцій проти РФ у 2016 році на території України заборонено роботу таких гаманців, як Яндекс Гроші, QIWI, Wallet One та WebMoney), але це не сильно зупиняє українських громадян і багато хто продовжує використовувати деякі з цих гаманців через VPN).

  Перед тим, як перейти до основного рейтингу та вибрати найкращий електронний гаманець в Україні, розглянемо найвідоміші онлайн гаманці, що працюють на території України та користуються попитом:

  • Payeer – міжнародна платіжна система та зручний, функціональний мультивалютний гаманець (в одному гаманці рахунок у євро, доларі, рублі, у криптовалютах: Bitcoin, Ethereum, Ripple тощо). Користується високим попитом користувачів по всьому світу, зручний, функціональний, анонімний, з високими лімітами на операції без верифікації особистості.
  • Perfect Money – один з найстаріших та найвідоміших багатьом електронних гаманців, з мультивалютним рахунком (євро, долар, рубль), низькими комісіями та високими лімітами на операції без підтвердження особи.
  • Advanced Cash (AdvCash) – популярна платіжна система та мультивалютний онлайн гаманець (долар, євро, рубль, гривня, тенге), зі зручним інтерфейсом та функціоналом, а також з можливістю замовлення міжнародної банківської картки (можна використовувати для розрахунків у магазинах та зняття готівки у банкоматах по всьому світу). З мінусів – з недавніх пір без верифікації особи доступні низькі ліміти на операції.
  • Global24 (Global Money) – мобільний гаманець Global24 від платіжної системи GlobalMoney є одним із перших офіційно працюючих електронних гаманців на ринку України. Простий та зручний у роботі з низькими комісіями на багато операцій.
  • Paysera – популярна європейська платіжна система, яку активно використовують фрілансери та представники IT галузі України. Зручна та надійна в роботі, але потребує обов’язкової верифікації особи (надання документів відповідно до законів Європейського Союзу).
  • Payoneer – відомий серед фрілансерів електронний гаманець, за допомогою якого можна приймати оплату від замовників з інших країн та робити грошові перекази.
  • Wise (TransferWise) – міжнародний сервіс для переказу коштів, в якому можна створити особистий рахунок (гаманець) так використовувати його для переказу коштів між країнами, для отримання оплати від замовників з інших країн так багато іншого.
  • PayPal – один з самих популярних електронних гаманців у світі, який с березня 2022 року працює в Україні (можна розраховуватись у мережі інтернет, поповнювати та виводити кошти на банківську картку). Читаємо огляд: PayPal в Україні.
  • EasyPay – онлайн гаманець від української платіжної системи EasyPay, яким можна оплачувати товари в інтернет-магазинах, поповнювати рахунок мобільного телефону, платити за комунальні послуги та т.п.

  Замітка від ProBitcoin.com.ua: через неофіційну роботу на території України та наявність обов’язкової процедури верифікації особи, або інших обмежень, деякі з зазначених електронних гаманців не беруть участь у загальному рейтингу.

  Рейтинг найкращих електронних гаманців (ТОП-4), що працюють в Україні

  Payeer

  Payeer Україна

  Лідером рейтингу вже не перший рік є гаманець Payeer. Мільйони задоволених клієнтів у всьому світі щодня використовують його для здійснення грошових переказів, оплати товарів та послуг.

  Гаманець дуже зручний у використанні та має офіційні мобільні додатки для зручності роботи з мобільного телефону.

  Переваги: ​​мультивалютний (підтримує долар, євро, а також найпопулярніші криптовалюти (BTC, USDT, TRX, ETH, XRP, тощо)), користувачам доступний великий вибір способів поповнення та виведення грошей з гаманця, миттєві перекази між гаманцями Payeer з мінімальною комісією, в гаманці є доступ до внутрішньої біржі криптовалют (можна торгувати криптовалютою прямо зі свого акаунта в гаманці) та багато іншого.

  Недоліки: іноді повільно працює підтримка користувачів, останніми роками трохи зросла комісія за операції на переказ грошей між гаманцями, не підтримує українську гривню.

  Офіційний сайт: https://payeer.com (читаємо також огляд: реєстрація Payeer гаманця в Україні).

  Perfect Money

  Perfect Money Україна

  Один з найстаріших та найпопулярніших електронних гаманців для анонімних розрахунків в інтернеті, які широко використовуються не тільки в Україні та країнах Східної Європи, але й у всьому світі.

  Простий та надійний у роботі, використовується у багатьох напрямках розрахунків у мережі Інтернет.

  Переваги: ​​надійний, мультивалютний (рахунки у доларі, євро, рублі та золоті), на залишок коштів на балансі нараховується відсоток (як у банківському депозиті).

  Недоліки: застарілий сайт та особистий кабінет гаманця, які не оновлювали вже багато років, не мають підтримки української гривні.

  Офіційний сайт: https://perfectmoney.is

  Advanced Cash (AdvCash)

  AdvCash Україна

  Не менш популярна платіжна система, яка останнім часом втратила позиції за рахунок зниження лімітів на звичайні облікові записи (без верифікації особи).

  Досить зручний у використанні гаманець, який підтримує безліч валют та криповалюту, має масу великих партнерів по всьому світу (наприклад, з 2019 року з’явився такий великий партнер, як крипто біржа Binance).

  Переваги: ​​зручний у роботі електронний гаманець, високий рівень захисту даних та особистих коштів, мультивалютний гаманець (рахунки у гривні, євро, доларі, тощо). Доступно безліч способів поповнення рахунку та виведення коштів, низькі комісії на операціях, є можливість замовити міжнародну банківську картку.

  Недоліки: з недавніх пір знижено ліміти на операції без верифікації особи, немає офіційного мобільного додатка.

  Офіційний сайт: https://advcash.com

  Global24 (Global Money)

  Global24 Україна

  Global24 – нова мобільна версія українського електронного гаманця Global Money.

  Простий та зручний у роботі сучасний мобільний гаманець, створений «під Україну» (підключено безліч сервісів з України).

  Переваги: ​​якісний електронний гаманець для мобільних телефонів, надійний та зручний у роботі, на багато внутрішніх операцій немає комісії.

  Недоліки: мобільний гаманець достатньо «молодий», не має багатьох важливих для користувачів функцій.

  Офіційний сайт: https://global24.pro

  Критерії відбору до рейтингу

  • Надійність та репутація (на основі відгуків користувачів).
  • Простота поповнення та виведення коштів (на інші платіжні системи, банківські картки через електронні обмінники, тощо).
  • Безпека облікового запису (чи є додатковий захист облікових записів (2FA), чи були зломи гаманців та крадіжки коштів).
  • Анонімність (чи потрібно надавати документи під час реєстрації та проходити верифікацію особи).
  • Комісії та ліміти (порівнювалися всі комісії та ліміти на проведення різних операцій, від поповнення рахунку та внутрішніх переказів, до виведення грошей і при оплаті товарів, та послуг у мережі інтернет).
  • Наявність офіційних додатків (для ПК, мобільних телефонів на iOS та Android для зручності використання гаманця).

  Переваги електронних гаманців та навіщо вони потрібні в Україні?

  Одна з основних цілей завести собі електронний гаманець – анонімність та зручність розрахунків у мережі інтернет (не потрібно платити свій банківською карткою, ризикуючи потрапити на шахраїв, які отримають дані картки), а також простота та зручність використання (зручні онлайн версії гаманців та мобільні додатки, у яких за пару кліків можна виконувати всі фінансові операції).

  Також електронні гаманці дуже зручні для користувачів, які заробляють в інтернеті (фрілансери, блогери, тощо).

  Серед переваг практично в кожній платіжній системі та електронному гаманці від неї можна виділити:

  • Зручний та зрозумілий у роботі сайт та мобільні додатки.
  • Простота реєстрації та використання.
  • Анонімність операцій та розрахунків.
  • Безкоштовні перекази між рахунками (у більшості гаманців, особливо при переказах усередині платіжної системи).
  • Висока надійність та сучасний захист (не потрібно переживати за збереження своїх грошей).
  • Мультивалютність (багато гаманців підтримують одночасно кілька популярних валют (долар, євро, гривню), а також криптовалюти).
  • Низькі комісії при оплаті товарів та послуг (кожна платіжна система прагне розширювати список своїх партнерів, які надають знижки, нульові комісії та навіть кешбек за покупки).

  За допомогою електронних гаманців можна навіть отримувати пасивний дохід (є гаманці з відсотком на залишок коштів, як у банківських депозитах, а також користувачам доступні партнерські програми, за якими можна заробляти на своїх друзях та знайомих, якщо ті пройдуть реєстрацію за вашим реферальним посиланням та будуть постійно користуватися гаманцем).

  Що таке – електронний гаманець?

  Електронний гаманець (E-Wallet або Digital Wallet) – це захищене онлайн «сховище» електронних грошей, в якому можна не тільки зберігати особисті кошти, але й робити грошові перекази іншим користувачам, швидко робити покупки та розраховуватись за послуги в інтернеті, поповнювати рахунок мобільного телефону та багато іншого.

  Електронний онлайн гаманець є аналогом банківського рахунку, але найчастіше простіший і зручніший у використанні, має додаткові переваги і його можна відкрити онлайн з будь-якої точки планети за наявності доступу до мережі інтернет.

  Номер електронного гаманця – це індивідуальний ідентифікатор кожного електронного гаманця, який автоматично створюється при оформленні електронного гаманця та необхідний для здійснення переказів, поповнення гаманця та здійснення оплати. Більш звичним аналогом для багатьох є номер банківської картки.

  У кожній платіжній системі номер електронного гаманця відрізняється та має відмінності у зовнішньому вигляді.

  Наприклад: P88888888 – номер Payeer гаманця, завжди починається з латинської літери P, інші цифри – індивідуальний номер кожного гаманця.

  Як створити електронний гаманець?

  Щоб зареєструвати акаунт у кожному із наведених у рейтингу електронних гаманців, потрібно не більше 2-3 хвилин.

  Реєстрація у 99% випадків проходить у такій послідовності:

  • Переходимо на офіційний сайт електронного гаманця.
  • Натискаємо кнопку “Реєстрація” (“Пройти реєстрацію”, “Зареєструватися”).
  • Вказуємо свій E-mail або номер мобільного телефону, задаємо складний унікальний пароль для входу в гаманець та завершуємо реєстрацію.
  • Підтверджуємо реєстрацію, перейшовши за посиланням, яке одразу приходить на вказаний E-mail або вводимо код із SMS (якщо реєстрація за номером телефону).

  Після завершення процедури реєстрації можна відразу входити до особистого кабінету свого гаманця та починати ним користуватися.

  Як поповнити електронний гаманець?

  Про всі способи поповнення кожного із зазначених гаманців можна дізнатися в їх оглядах або на офіційних сайтах, але загалом поповнення електронного гаманця можливе такими способами:

  • З банківської картки (у розділі поповнення вибираємо тип картки Visa або MasterCard і слідуючи інструкції в гаманці проводимо поповнення зі своєї банківської картки).
  • Через інтернет банкінг (наприклад, через Приват24, Ощад24 або Монобанк).
  • Через термінали самообслуговування (поповнювати електронні гаманці можна і через звичайні термінали поповнення рахунку, які можна зустріти практично в кожному населеному пункті в Україні, а також деякі платіжки є партнером ПриватБанку та доступний спосіб поповнення через термінали ПриватБанку).
  • Через інші платіжні системи (практично в кожному електронному гаманці є функція поповнення за допомогою інших подібних платіжних систем).
  • За допомогою криптовалют (багато платіжних систем і гаманців вже не перший рік підтримують криптовалюти, наприклад – Біткоїн, та рахунок в них можна поповнювати криптовалютою).
  • З балансу мобільного телефону (одна з популярних функцій поповнення, зазвичай підтримуються всі мобільні оператори України – Водафон, Київстар, Лайфселл та т.п.).
  • Готівкою (у деяких електронних гаманцях доступна функція поповнення готівкою у гривні через компанії партнерів, наприклад, через салони мобільного зв’язку).

  Як вивести чи зняти гроші з електронного гаманця?

  Аналогічно поповненню рахунку, виводити гроші з електронних гаманців можна практично в будь-яких напрямках, головне заздалегідь ознайомитися з обмеженнями та лімітами обраного гаманця, та не забувати про комісії:

  • На банківські картки (будь-яких банків в Україні) безпосередньо або через електронні обмінники.
  • На рахунок мобільного телефону (всіх українських операторів).
  • На рахунки інших платіжних систем.
  • У криптовалюті (можна виводити в криптовалюті на криптовалютні гаманці або криптобіржі, щоб там продавати свою криптовалюту).

  Замість висновку відзначимо, що Вам буде корисний зазначений список платіжних систем та електронних гаманців, що працюють в Україні і Ви зможете знайти в рейтингу найбільш вигідний і зручний для себе гаманець з повним набором функцій для своїх потреб.

  Свої корисні поради та відгуки, який краще вибрати електронний гаманець в Україні та чому це варто зробити, залишаємо у розділі відгуків нижче під оглядом.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  2 коментарі до “Найкращі електронні гаманці в Україні”

  1. Дуже добре, що пейпал зайшов в Україну, але він більш корисний для бізнесу.
   Для обміну грошей та крипти завжди використовую паєр, швидкий та зручний для мене гаманець. Цікаво ще Глобал протестувати, навіть не чув про нього.

   1. ВідповідальнийКіт

    Згоден про пейпал, то гарна новина, зручний сервіс, але мене там заблокали, причому без пояснень, просто одного дня вирішив перевірити баланас, а мій акк а бані,… добре що сумма там була мізерна. Наразі перейшов на іншу, більш універсальну платфому quppy, адже в них і кріпта і бакс є, нещодавно ще стейблкоіни додали, щоправда, для операцій з фіатом там АМЛ, все ж таки треба проходити, але проблем з тим нема, мені за годинку зробили, чув що бува і швидше.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок