Перейти до вмісту

Електронні гаманці для криптовалют в Україні

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 24.03.2022

  Електронні онлайн гаманці для криптовалют

  Багато сучасних електронних платіжних систем, в яких користувачі можуть зареєструватися та використовувати електронний гаманець, активно працюють з криптовалютою. У цій статті розглянемо кращі електронні гаманці та платіжні системи з підтримкою криптовалют, дізнаємося їх переваги, особливості використання, які підтримують криптовалюти, а також в кінці огляду можна знайти реальні відгуки користувачів даних платіжних систем.

  Кращі електронні гаманці, що працюють з криптовалютою (ТОП-3)

  Payeer

  Payeer

  Payeer – один із найкращих анонімних електронних гаманців, у якому є підтримка криптовалют, внутрішній обмінник криптовалют та навіть власна крипто біржа Payeer Exchange.

  Підтримує такі криптовалюти: Bitcoin (BTC), Tether (USDT), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC), Dogecoin (DOGE), Dash (Dash), Bitcoin Cash (BCH), Tron (TRX).

  Фіатні валюти в гаманці: долар (USD), євро (EUR), рубль (RUB).

  Верифікація облікового запису: не обов’язкова.

  Поповнення / виведення коштів: банківські картки (Visa, Mastercard), платіжні системи (AdvCash, Perfect Money), криптовалюта.

  Офіційний сайт: https://payeer.com

  AdvCash

  AdvCash

  AdvCash (Advanced Cash) – відомий мультивалютний онлайн гаманець з підтримкою криптовалют, в якому є криптовалютні вклади (для пасивного заробітку), а також можливість замовити віртуальні та пластикові картки для зняття власних коштів в банкоматах та розрахунку офлайн.

  Гаманець Advanced Cash офіційно співпрацює з найбільшою криптовалютною біржею Binance, а також деякими іншими крипто біржами.

  Підтримує такі криптовалюти: BTC, BNB, EOS, XRP, BCH, XLM, LTC, LINK, TRX, PAXG, а також стейблкоіни – USDT, USDC, DAI, TUSD, PAX, HUSD.

  Фіатні валюти в гаманці: долар (USD), євро (EUR), гривні (UAH), британські фунти стерлінгів (GPB), рублі (RUB), казахстанські тенге (KZT), турецька ліра (TRY), бразильські реали (BRL).

  Верифікація облікового запису: не обов’язкова.

  Поповнення / виведення коштів: банківські картки (Visa, Mastercard), банківські перекази, криптовалюта.

  Офіційний сайт: https://advcash.com

  Perfect Money

  Perfect Money

  Perfect Money – один із найстаріших та популярних електронних гаманців для переказу грошей онлайн та розрахунку в мережі інтернет.

  Підтримує такі криптовалюти: Bitcoin (BTC).

  Фіатні валюти в гаманці: долар (USD), євро (EUR).

  Верифікація облікового запису: не обов’язкова.

  Поповнення / виведення коштів: банківський переказ, онлайн обмінники, криптовалюта.

  Офіційний сайт: https://perfectmoney.com

  Розглянувши найкращі електронні гаманці з підтримкою криптовалют, можна також згадати менш популярні варіанти в Україні:

  • PayPal – найбільша світова платіжна система, в якій, крім класичних фіатних валют, поступово додається підтримка криптовалют (доступні не у всіх країнах). Докладніше про платіжну систему в огляді: як користуватися PayPal в Україні.
  • Neteller – популярний англомовний електронний гаманець (платіжна система), у якому є підтримка криптовалют та внутрішня біржа для обміну криптовалют (купівлі, продажі). Для використання гаманця потрібна верифікація.

  Корисний огляд від ProBitcoin.com.ua: найкращі електронні гаманці в Україні.

  Якщо Ви шукаєте платіжні системи для сайту (для прийому оплати в криптовалюті на сайті), слід придивитися до таких сервісів еквайрингу крипти:

  • Kuna Pay – надійний український сервіс для прийому криптовалют на сайті від однієї з найбільших українських криптобірж Kuna Exchange, через який можна приймати оплату від клієнтів у фіатних валютах (з банківських карток) та у криптовалюті Bitcoin, Tether USDT, Ethereum тощо.
  • Payeer Мерчант – зручний сервіс інтернет-еквайрингу (для прийому платежів на сайті) від платіжної системи Payeer, за допомогою якого можна приймати платежі у фіатних валютах (долар, євро, тощо) з банківських карток, з різних електронних гаманців та у криптовалюті: BTC, BCH, USDT, DOGE, DASH, ETH, XRP, LTC, TRX.

  Список найбільш надійних платіжних систем, що працюють з криптовалютою, у майбутньому буде оновлюватися.

  Що таке – електронна платіжна система (ЕПС) та електронний гаманець?

  Електронна платіжна система (ЕПС) – це спеціальний сервіс для швидкого, безпечного та зручного розрахунку в мережі інтернет (для користувачів, різних видів бізнесу, тощо).

  Найбільші світові платіжні системи використовують у банківській сфері (Visa, Mastercard), інші дрібніші – орієнтовані на приватних користувачів (розглянуті у цьому огляді).

  Електронний гаманець – це захищений онлайн сервіс, в якому можна зберігати електронні гроші та криптовалюту, та використовувати їх для розрахунку в інтернеті.

  Висновок – який вибрати електронний гаманець для криптовалют в Україні

  Уважно розглянувши всі електронні гаманці, які працюють з криптовалютою в Україні можна зробити висновок, що поки що через законодавчі обмеження в Україні вибір таких гаманців для звичайних користувачів не великий, тому підібрати найбільш оптимальний і вигідний для себе мультивалютний онлайн гаманець для криптовалют для багатьох буде на складно.

  За останні роки найбільш популярними серед користувачів залишаються електронні гаманці Payeer та AdvCash, оскільки вони найбільш зручні (зручний особистий кабінет, підтримують багато криптовалют, широко використовуються для P2P переказів грошей та криптовалюти, швидкої купівлі та продажу крипти).

  Свої відгуки та корисні поради, яку платіжну систему або електронний гаманець, що підтримує криптовалюту, краще обрати, залишаємо під цим оглядом нижче.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок