Перейти до вмісту

Реєстрація AdvCash (Advanced Cash) гаманця в Україні

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 07.05.2022

  Advcash реєстрація в Україні

  Електронний гаманець від платіжної системи Advanced Cash (AdvCash) кілька років поспіль залишається одним із найпопулярніших онлайн гаманців в Україні, тому в цьому огляді розглянемо, як зареєструватися в AdvCash в Україні, відповімо на популярні питання щодо використання гаманця, а також розглянемо його особливості, переваги та відгуки про AdvCash від користувачів в Україні.

  Реєстрація AdvCash гаманця в Україні

  Реєстрація облікового запису Advanced Cash для українців нічим не відрізняється від процесу реєстрації для користувачів з інших країн та проходить у такій послідовності:

  • Відкриваємо офіційний сайт гаманця за посиланням: https://advcash.com
  • У меню вибираємо “Реєстрація” (або по центру екрана “Стати клієнтом”).

  Зареєструвати AdvCash гаманець

  • Вибираємо тип рахунку «Персональний», заповнюємо реєстраційну форму (вказуємо ім’я, прізвище, електронну пошту (E-mail) та пароль до гаманця), натискаємо кнопку «Зареєструватися».

  Реєстрація AdvCash гаманця

  • Реєстрація гаманця завершена, відразу автоматично виконається вхід до особистого кабінету AdvCash, де можна ознайомитися з меню та налаштуваннями гаманця, та почати ним користуватися.

  Порада від ProBitcoin.com.ua: верифікацію гаманця проходити не обов’язково (як відразу після реєстрації, так і надалі), але без верифікації будуть обмеження у використання гаманця (невеликі ліміти, обмежені деякі функції).

  FAQ щодо використання AdvCash гаманця

  • Що таке – AdvCash? AdvCash (скорочено від Advanced Cash) – це сучасний цифровий гаманець (мультивалютний з підтримкою криптовалюти), в якому можна безпечно зберігати гроші, проводити конвертацію валют, здійснювати грошові перекази (без комісії між користувачами AdvCash).
  • Де зареєстрована платіжна система Advanced Cash? Платіжна система Advanced Cash Limited зареєстрована у Белізі, має ліцензію платіжного провайдера Belize Financial Services Commission (FSC).
  • Чи можна зареєструвати AdvCash гаманець в Україні? Так, створення та використання гаманця для громадян України – безкоштовне.
  • Як зареєструватися в AdvCash? Як створити обліковий запис AdvCash в Україні, докладно описано в цьому огляді вище.
  • Чи потрібна верифікація AdvCash гаманця в Україні? Гаманець AdvCash можна використовувати без верифікації (анонімно), але з обмеженими лімітами та обмеженим функціоналом.
  • Навіщо потрібен AdvCash гаманець? Гаманець AdvCash можна використовувати для швидкого переказу грошей по всьому світу, оплати покупок в інтернеті, покупки криптовалюти та заробітку на ній, а також для швидкого введення та виведення грошей на криптовалютні біржі (платіжна система співпрацює з багатьма найбільшими криптобіржами світу: Binance, Huobi та іншими).

  Переваги та недоліки гаманця Advanced Cash

  Переваги

  • Надійний та зручний у роботі електронний гаманець.
  • Безкоштовна реєстрація та використання.
  • Зручний особистий кабінет.
  • Можна використовувати гаманець анонімно (без підтвердження особи та завантаження документів).
  • Гаманець мультивалютний (підтримує 9 валют, зокрема українську гривню, євро, долар США, тощо).
  • Гаманець зручний для купівлі та продажу криптовалюти.
  • Гаманець можна поповнювати з банківської картки Visa/Mastercard (будь-якого банку в Україні) та виводити з нього гроші на свою картку.

  Недоліки

  • Офіційний сайт не перекладено на українську мову.
  • Немає офіційного мобільного додатка для Android та iOS.
  • Низькі ліміти без верифікації (без проходження KYC).

  Читаємо також про: кращі електронні гаманці в Україні, електронні гаманці для криптовалют, та як проходить реєстрація Payeer гаманця в Україні.

  Висновок та відгуки про реєстрацію гаманця AdvCash в Україні

  Завдяки високій якості надання послуг, надійності роботи та простоті використання, гаманець від платіжної системи Advanced Cash швидко став дуже популярним серед українців та з кожним роком кількість активних користувачів з України постійно зростає.

  Популярність обумовлена ​​підтримкою гривні (з можливістю конвертації в долари, євро і британський фунт стерлінгів), а також можливість роботи з криптовалютою прямо з гаманця, але поки що не вистачає можливості замовляти карту (пластикову або віртуальну з підключенням до Apple Pay чи Google Pay) в Україні.

  Користувачі з України досить часто шукають онлайн гаманець AdvCash за такими запитами: АдваКеш, АдвКеш, Адвансед Кеш, Адва Кеш, Адв Кеш, тощо.

  Якщо у Вас залишилися питання з проходження реєстрації або використання АдваКеш гаманця в Україні, залишаємо свої відгуки про AdvCash в Україні нижче під оглядом.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  1 коментар до “Реєстрація AdvCash (Advanced Cash) гаманця в Україні”

  1. Реєстрація дуже проста, пройшов за декілька хвилин, тепер треба верифікувати акаунт, щоб крипту з бірж виводити.. я так розумію карту адвкеш в Україні оформити не можна?

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок