Перейти до вмісту

Верифікація Payeer гаманця – інструкція, як пройти верифікацію в Україні

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 12.04.2022

  Верифікація Payeer гаманця

  Багато користувачів електронного гаманця Payeer звертали увагу у своєму обліковому записі на розділ ідентифікація облікового запису (верифікація особи), але що це таке та навіщо потрібна верифікація більшість не розуміють. У цьому огляді дізнаємось, що таке верифікація в Payeer, чи потрібно її проходити та як це зробити правильно, а також звернемо увагу на ліміти в гаманці в Payeer без верифікації особистості.

  Що таке верифікація в Payeer та навіщо потрібна ця процедура?

  Верифікація (ідентифікація) в Payeer – це процедура підтвердження особи власника акаунту (гаманця) у Payeer, після проходження якої в даному гаманці можна збільшити ліміти на операції з банківськими картками (поповнення та виведення з карток Visa/Mastercard) та збільшити основний ліміт на виведення коштів з Payeer.

  Важлива примітка від ProBitcoin.com.ua: верифікація особистості у Payeer – не обов’язкова процедура (весь функціонал гаманця доступний у повному обсязі відразу після реєстрації, гаманцем можна спокійно користуватися анонімно не надаючи жодних документів).

  У Payeer гаманці є 2 типи акаунтів – персональний (для приватних користувачів) та бізнес (для різних компаній), при цьому особливої ​​різниці у функціоналі гаманця для двох типів акаунтів немає.

  Після проходження реєстрації в Payeer у всіх користувачів автоматично встановлюється статус гаманця “Registered” (Зареєстрований), а після проходження процедури верифікації статус облікового запису стає “Verified” (Верифікований).

  Читаємо також: реєстрація Payeer гаманця в Україні та як поповнити Payeer гаманець в Україні.

  Як пройти верифікацію в Payeer гаманці?

  Верифікацію Payeer гаманця можна пройти за декілька хвилин (одна з найпростіших серед подібних електронних гаманців), для цього необхідно:

  • Увійти в особистий кабінет свого Payeer гаманця та перейти у верхньому меню в розділ «Налаштування» (значок шестерні) – «Профіль» або навести мишкою на номер (ID) свого рахунку та вибрати у меню «Ідентифікація» – «Перейти».

  Перехід до верифікації Payeer гаманця

  • На сторінці ідентифікації в налаштуваннях облікового запису заповнюємо необхідні поля (вибираємо тип облікового запису (персональний чи бізнес, вказуємо ПІБ, дату народження, вибираємо країну).

  Сторінка верифікації Payeer

  • Після заповнення анкети завантажуємо фото або відскановану кольорову копію документа, що підтверджує Вашу особу (звичайний паспорт, закордонний паспорт, посвідчення водія), а також фото чи копію документа, що підтверджує адресу проживання (сторінку з пропискою у паспорті, або будь-який офіційний документ з печаткою, в якому вказано ваші дані та адреса проживання).
  • Заповнивши всі дані та завантаживши потрібні фото документів, натискаємо кнопку «Відправити на перевірку».

  Примітка від примітка від ProBitcoin.com.ua: перевірка заповнених даних та завантажених фото документів при верифікації зазвичай проходить протягом 2-3 днів, після чого статус акаунту змінюється на Verified (якщо верифікація пройдена успішно).

  Ліміти без верифікації у Payeer

  Як вже згадувалося вище, гаманцем Payeer можна користуватися і без проходження ідентифікації особи, єдине обмеження, що відрізняють звичайний обліковий запис від верифікованого:

  • Ліміт на виведення грошей = 999 USD (еквівалент в іншій валюті) на добу.

  Сума досить велика і багатьом її цілком достатньо для використання облікового запису без верифікації.

  Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: при виведенні грошей потрібно враховувати ліміти під кожен спосіб виведення (зазначається при виборі способу виведення в особистому обліковому записі).

  Відповіді на поширенні запитання

  • Скільки триває перевірка документів у Payeer? Завантажені для ідентифікації особи фото документів перевіряються протягом 2-3 робочих днів.
  • Чи знижується комісія після верифікації? Ні, процедура верифікації облікового запису (KYC) ніяк не впливає на комісії в Payeer.
  • Як поповнити Payeer без верифікації? Не верифікований обліковий запис можна поповнювати з банківських карток (Mastercard, Visa), електронних гаманців (Perfect Money, AdvCash), криптовалютою (Bitcoin, Tether USDT, Ethereum тощо).
  • Чи можна замовити картку без верифікації у Payeer? По-перше, замовлення пластикової картки від Payeer останнім часом не доступне для громадян України та багатьох інших країн, по-друге, без верифікації акаунту, замовлення пластикової картки у цій платіжній системі не можливе.

  Переваги та недоліки верифікації

  Переваги

  • Підвищення лімітів (зняття обмежень на виведення 999 USD на добу).
  • Покращення захисту особистого облікового запису від шахраїв та злому (верифікований обліковий запис без проблем можна відновити у разі злому).
  • Спрощення проведення операцій з банківськими картками (підвищення довіри з боку платіжної системи та банків партнерів).

  Недоліки

  • Необхідно надавати особисті дані та копії документів (насамперед, для багатьох користувачів це популярний анонімний гаманець).

  Висновок щодо огляду

  Верифікація Пайєр гаманця в 90% не потрібна процедура для звичайних користувачів, але якщо Ви плануєте виводити більше 999 доларів за добу зі свого гаманця та підвищити безпеку свого акаунту, то інформація вказана вище, як пройти ідентифікацію особи Вам буде корисна.

  Свої корисні поради та відгуки, як пройти верифікацію в Payeer (Паєр або Пеєр) та чи є різниця в лімітах та можливостях гаманця без верифікації, залишаємо нижче у розділі коментарів.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок