Перейти до вмісту

Акція ByBit – розіграш iPhone 13 між трейдерами

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 28.10.2021

  Акція ByBit розіграш iPhone 13

  Біржа Bybit проводить акцію серед трейдерів, де кожен може стати щасливим власником смартфона iPhone 13.

  Ловити успіх не складно, достатньо виконати чітко прості завдання*:

  1. Ввести промокод iPHONE13 у Бонусному центрі на Bybit, щоб отримати 3 USDT бонус для старту торгів. Тепер ти став учасником розіграшу трьох (3) смартфонів iPhone.
  1. Внести депозит на Bybit у будь-якій монеті в еквіваленті від $300 у період акції.
  1. Торгувати на деривативах Bybit не менше трьох (3) днів із торговим обсягом від $1000 у період акції.

  Лише з 25 жовтня 2021 року до 6 грудня 2021 року.

  Probitcoin.com.ua рекомендує: огляд біржі Bybit (такоже читаємо огляд, що таке Реферальний код ByBit і як з ним отримати бонуси при реєстрації).

  *Уважно ознайомтеся з умовами акції.

  Умови акції:

  1. Участь у акції можуть усі нові та існуючі користувачі Bybit.
  2. Дати проведення акції 25.10.2021 – 06.12.2021.
  3. При введенні промокоду iPHONE13 у Бонусному центрі користувач отримує моментальний бонус $3 у USDT і автоматично стає учасником розіграшу трьох (3) смартфонів iPhone 13.
  4. У період акції учасник повинен внести депозит у будь-якій монеті в еквіваленті від $300. Будь-які депозити, внесені поза періодом акції, не враховуватимуться.
  5. Депозит, що враховується, не включає бонуси чи купони будь-якого роду, а також депозити з одного рахунку Bybit на інший.
  6. У період акції учасник повинен торгувати на дериватах Bybit не менше трьох (3) календарних днів з торговим обсягом від $1000. Звертаємо увагу нових користувачів на те, що необхідно зареєструватися та торгувати мінімально позначений період часу в рамках періоду дії акції. Таким чином, для участі в акції необхідно зареєструватися на платформі Bybit не пізніше 03.12.2021р.
  7. Для участі в розіграші головного призу необхідно виконати всі умови акції.
  8. У розіграші в рамках акції будуть розіграні три (3) смартфони моделі iPhone 13 128Gb (за фактичною наявністю зазначеної моделі в країні проживання переможця модель може змінюватись). Один із трьох призів буде розіграний серед 10 учасників із найбільшим обсягом торгів у період акції. Ще два переможці будуть обрані випадково з числа всіх учасників, які виконали умови акції.
  9. Для отримання призу необхідно дотримуватись правил надання та використання Бонусів.
  10. Бонуси та купони Bybit можуть бути використані лише для безстрокових та ф’ючерсних контрактів (спот не бере участі).
  11. Усі учасники повинні суворо дотримуватись Умов надання послуг Bybit.
  12. Bybit залишає за собою право анулювати участь будь-яких осіб, які будуть помічені у нечесних чи образливих діях під час акції, включаючи масову реєстрацію рахунків для отримання додаткових бонусів та будь-яких інших дій, пов’язаних із незаконними, шахрайськими чи шкідливими цілями.
  13. Bybit залишає за собою право змінювати умови цієї акції без попередження.
  14. Bybit залишає за собою право остаточної інтерпретації цієї акції. Якщо у вас виникнуть запитання, будь ласка, зверніться до Служби підтримки.
  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок