Перейти до вмісту

Метаманія на ByBit: торгуйте та отримайте частку від 100 000 USDT

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 30.11.2021

  Метаманія ByBit

  Здійснюйте угоди із зазначеними безстроковими USDT контрактами популярних токенів метавсесвіту — MANA/USDT, GALA/USDT, AXS/USDT, ENJ/USDT, SAND/USDT, CHZ/USDT, THETA/USDT, ALICE/USDT, CHR/USDT та/або SLPUSDT — та отримайте частину призового фонду в 100 000 USDT. Нагорода розподіляється у вибраних вами токенах.

  Важливо: щоб брати участь у акції, натисніть кнопку «Приймаю участь» в анонсі на на офіційному блозі ByBit.

  Докладніше про ByBit читаємо в огляді: криптовалютна біржа ByBit.

  Ваш шанс заробити купу токенів метавсесвіту на ByBit!

  Завдяки ентузіастам, які власноруч будують віртуальні світи, токени метавсесвіту кинулися на зріст. Хочете стати частиною метавсесвіту?

  З 30 листопада 2021 року, 00:00 UTC по 9 грудня 2021 року, 23:59 UTC торгуйте безстроковими USDT контрактами за 10 перерахованими вище парами з обсягом не менше $10 000. Відкрийте нагороди до 10 000 USDT при торгівлі одним контрактом або торгуйте за всіма 10 контрактами та отримайте нагороду у 10 разів більше!

  Призовий фонд за кожним із контрактів — 10 000 USDT, а ваша нагорода буде пропорційна до торгового обсягу за відповідним контрактом.

  Наприклад:

  Якщо Андрій торгує безстроковими контрактами MANA/USDT в обсязі $10 000 протягом періоду кампанії, а загальний торговий обсяг за тим самим контрактом серед усіх учасників акції становить $100 000, то Андрій отримає 1000 USDT в MANA на свій спотовий акаунт.

  Якщо Андрій торгує ще на $10 000 безстроковими контрактами AXS/USDT і загальний торговий обсяг за цим контрактом серед усіх учасників акції становить $50 000, то Антон отримає ще 2000 USDT в AXS.

  Умови та положення акції:

  1. Користувачі повинні зареєструватися в акції, щоб підтвердити свою участь. Незалежно від того, скільки контрактів по метановому токенам вони укладуть до кінця акції, зареєструватися потрібно тільки один раз. Однак для отримання нагород за кількома контрактами користувачам необхідно здійснити угод на об’єм щонайменше $10 000 на контракт. Беруть участь лише такі безстрокові контракти USDT: MANA/USDT, GALA/USDT, AXS/USDT, ENJ/USDT, SAND/USDT, CHZ/USDT, THETA/USDT, ALICE/USDT, CHR/USDT і SLP/USDT.
  2. Субаккаунти та торгівля через API не враховуватимуться в цій події.
  3. Нагороди будуть зараховані на спотові облікові записи користувачів протягом семи (7) робочих днів після закінчення події відповідно до контрактів, якими вони торгували під час події, якщо актив доступний на спотовій торговій платформі Bybit. Якщо актив недоступний, нагорода буде зарахована користувачам USDT.
  4. Bybit залишає за собою право анулювати фіктивні угоди або угоди, вчинені з використанням незаконної масової реєстрації облікових записів, а також угоди, що демонструють ознаки маніпулювання ринком.
  5. Bybit залишає за собою право скасовувати чи змінювати будь-які акції або правила акції на власний розсуд.
  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок