Перейти до вмісту

FreeBitcoin (ФріБіткоін) – реєстрація, заробіток Bitcoin, відгуки користувачів про кран

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 14.02.2022

  Freebitcoin Freebitco in

  Популярність криптовалюти Bitcoin сприяє розвитку сайтів і сервісів для заробітку Біткоїна в інтернеті, але серед цих проектів багато одноденок, які намагаються обдурити користувачів, тому розглянемо детально один з найстаріших, перевірених часом і стабільно працюючих сайтів (кранів) по заробітку Bitcoin без вкладень – FreeBitcoin, як на ньому зареєструватися, як заробляти і виводити Біткоіни.

  Що таке – FreeBitcoin? Огляд крана для заробітку Біткоїна без вкладень

  FreeBicoin (ФріБіткоін, офіційний сайт крана https://freebitco.in) – сайт для заробітку Біткоінів без вкладень (ще називають біткоін кран або Bitcoin кран), причому один з кращих, стабільно працюючих вже не перший рік, що дозволяє щогодини заробити певну суму Біткоінів (сатоші) зробивши всього пару кліків по сайту без будь-яких фінансових вкладень.

  Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: офіційний сайт крану FreeBitco.in на українській не доступний, є тільки версія сайту англійською мовою (при бажанні можна швидко розібратися в роботі, враховуючи інструкції в цьому огляді). Також сайт можна перекласти автоматично за допомогою браузера Google Chrome (заходимо на ФріБіткоін через браузер Гугл Хром і кліккаємо правою кнопкою миші на сторінці, вибираємо пункт меню «Перевести на українську мову», після чого сайт автоматично перекладається на українську мову).

  Реєстрація в FreeBitcoin (на офіційному сайті)

  Корисна порада: щоб створити Bitcoin гаманець, перейдіть на сайт blockchain.info, натисніть «Створити новий гаманець» і пройдіть реєстрацію (обов’язково збережіть в надійному місці ключ відновлення Біткоін гаманця, який створиться автоматично при реєстрації і запишіть свій Ідентифікатор для входу в Біткоін гаманець). Коли гаманець буде створений, увійдіть в свій аккаунт на сайті та скопіюйте Bitcoin-адресу і вставте її в необхідне поле при реєстрації на сайті FreeBitco in.

  Реєстрація на сайті FreeBitcoin дуже проста і зрозуміла, проходить вона в такій послідовності:

  • Переходимо на офіційний сайт FreeBitco.in і відразу ж бачимо форму реєстрації.
  • Заповнюємо всі зазначені поля (e-mail, пароль і Bitcoin Adress Вашого Біткоїн гаманця.

  Freebitcoin реєстрація

  • Після заповнення форми клікаєм на «Sign UP».
  • Далі відкриваємо свою електронну поштову скриньку, знаходимо лист від Фрібіткоін та переходимо у ньому по посиланню (підтверджуємо свою електронну адресу).

  Вхід в особистий кабінет ФріБіткоін і налаштування облікового запису

  Після реєстрації в крані FreeBitcoin можна відразу увійти в свій особистий кабінет і почати заробляти. Для цього на головній сторінці сайту FreeBitcoin в меню вибираємо «LOGIN», на сторінці вказуємо свій Email (вказаний при реєстрації) і пароль в поле «Password», при цьому поле 2FA Code залишаємо порожнім і натискаємо кнопку «LOGIN!».

  Вхід у Freebitcoin

  Після входу на свою сторінку крана насамперед рекомендується перейти в розділ налаштувань, вибравши у меню «MORE» – «PROFILE» і вказати адресу свого Bitcoin гаманця для виплат (якщо не вклазали його під час реєстрації, а також тут можна поставити додатковий захист свого аккаунта (2FA Code), щоб захистити його від злому.

  Як користуватися краном і заробляти на сайті FreeBitcoin (ФріБіткоін)

  «Free BTC» – безкоштовні Біткоіни кожну годину

  Для початку заробітку безкоштовних Біткоінів у ФріБіткоін увійдіть в свій аккаунт і в верхньому меню знайдіть розділ «Free BTC».

  В цьому розділі посеред сторінки між рекламними блоками натисніть на кнопку «ROLL!» (якщо з’явиться захисна капча, треба її розгадати).

  Freebitcoin roll

  Відразу ж відобразиться скільки Ви виграли Біткоінів і запуститься таймер на 1 годину (грати і заробляти безкоштовні Біткоіни у ФріБіткоін можна раз на годину). Повертайтеся рівно через годину і вигравайте знову (можна залишити відкритою вкладку в браузері і на ній буде відображатися зворотний таймер, при цьому можна на сайті включити звукове повідомлення по закінченню години, щоб не забути і зайти на сайт, і заробити ще безкоштовних Біткоінів).

  Заробіток у Freebitcoin

  Кожного разу Ви можете виграти різну суму безкоштовних Біткоінів, в залежності від того, яке число випаде (на сторінці є невелика таблиця, в якій зазначено, скільки Ви можете виграти). Заходьте на сайт в середньому близько 10 раз в день і вигравайте Біткоіни, і в сумі за місяць у Вас буде непоганий заробіток.

  Щоб заробляти ще більше безкоштовних Біткоінів, на сайті FreeBitcoin є лотерея в розділі «Multiply BTC», а також на сайті є Колесо Фортуни та реферальна програма, за допомогою якої Ви зможете ще заробляти на запрошених Вами партнерах.

  Перейти в Freebitcoin

  Wheel of Fortune (Колесо Фортуни) – безкоштовна лотерея з виграшем до 15 000 доларів в BTC

  З кінця 2020 року на офіційному сайті Фрібіткоін був налаштований додатковий спосіб заробітку біткоінів без вкладень – Wheel of Fortune (Колесо Фортуни).

  Wheel of Fortune – це безкоштовна гра (лотерея), в якій можна приймати участь кожен користувач крана Freebitco і вигравати цінні призи 1-2 рази на добу.

  Серед призів Колеса Фортуни є:

  • Безкоштовні Біткоіни (на суму від 30-50 Сатоши за один раз).
  • Безкоштовні лотерейні квитки (від 30 Lottery Tickets за раз).
  • Безкоштовні Rewards Points.
  • Подарункові карти Amazon (різного номіналу в доларах).
  • Безкоштовні Золоті лотерейні квитки (Gold Lottery Tickets – для участь в щорічному розіграші Lamborghini).
  • Фіксована сума грошей (1500 USD для покупки iPhone 12 PRO MAX в BTC).
  • Ексклюзивні годинники ROLEX (15 000 USD в BTC).

  Щоб брати участь в лотереї Wheel of Fortune і отримувати щодня цінні призи абсолютно безкоштовно, необхідно в налаштуваннях облікового запису на сайті крана Freebitco підписатися на EMAIL розсилку, після чого на Вашу електронну поштову скриньку щодня будуть приходити електронні листи від Фрібіткоін (1-2 рази на добу), в яких в самому низу буде форма лотерейного квитка з кнопкою «CLAIM FREE SPIN», по якій потрібно перейти (приклад на скріншоті нижче):

  Frebitcoin Claim Free Spin

  Після переходу в листі по кнопці «CLAIM FREE SPIN» відкриється сайт Freebitcoin, де потрібно розгадати захисну капчу і клікнути на кнопку «SPIN IT TO WIN IT!» під лотерейним колесом, після чого колесо почне обертатися і після зупинки буде відображений приз, який Ви виграли (буде відразу зарахований на баланс Вашого акаунта в Фрібіткоін).

  Wheel of Fortune Freebitcoin

  Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: рекомендуємо обов’язково використовувати Wheel of Fortune при щоденному заробітку, так як на Колесі Фортуни можна за один раз заробляти більше, ніж за натискання кнопки «Claim» при зборі Біткоінів у самому крані, тим самим істотно збільшуючи свій дохід.

  До речі гаманець крана Фрібіткоін можна використовувати, як банківський депозит. Якщо в ньому зберігається понад 30,000 satoshi (0.0003 BTC), то на весь залишок коштів на балансі нараховується відсоток (4.08% річних на всю суму залишку). Дані про отримані відсотках можна побачити у вкладці меню “EARN BTC” в особистому кабінеті крана.

  Як поповнити рахунок в FreeBitcoin?

  Поповнення Freebitcoin

  Поповнити рахунок в крані ФріБіткоін досить просто, необхідно під меню в особистому кабінеті клікнути на зелену кнопку «DEPOSIT», у спливаючому меню скопіювати адресу Біткоін гаманця (або тут же згенерувати його, якщо він не відобразився), на який потрібно зробити переклад для поповнення свого балансу в крані.

  Після проведення платежу кошти надійдуть на рахунок FreeBitcoin після всього 1 підтвердження мережі Bitcoin і отобразяется на балансі гаманця ФріБіткоін (у правому верхньому кутку в особистому кабінеті).

  Як вивести зароблені Сатоші з FreeBitcoin?

  Виведення сатоші с Freebitcoin

  Мінімальна сума виплати в крані ФріБіткоін становить 3 000 satoshi (0.00003000 BTC), при цьому вона може змінюватися в залежності від вартості криптовалюти Bitcoin.

  Важливо не забувати і про комісії за виведення зароблених коштів, яка також постійно змінюється і в середньому становить 0.00000089 BTC (при автоматичному або повільному виведенні криптовалюта з крана) або 0.0000038 BTC при замовленні швидкої виплати.

  Виводити зароблені кошти в крані FreeBitcoin можна декількома способами:

  • Автоматично (AUTO). При вказівці гаманця для виплат система буде автоматично виводити зароблені біткоіни з крана щонеділі (приходять біткоіни на гаманець зазвичай в понеділок). Мінімальна сума виплати таким способом становить 3 000 Сатоши (0.00003000 BTC), комісія за виведення 0.00000089
  • Повільно (SLOW). Повільна виплата за запитом, яку можна замовити в будь-який момент, якщо набрана мінімальна сума виплати 3 000 Сатоши (0.00003000 BTC), комісія за виведення 0.0000038 Замовлена ​​виплата приходить в середньому протягом доби.
  • Миттєво (INSTANT). Найшвидший спосіб виведення зароблених Сатоши, але і самий витратний (висока комісія за швидкість). Мінімальна сума виплати таким способом становить 3 000 Сатоши (0.00003000 BTC), комісія за виведення 0.0000038 Мінімальна сума виплати – 3 000 Сатоши (0.00003000 BTC), комісія за виведення від 0.00001363 BTC.

  Для налаштування виводу Біткоінів з крана FreeBitcoin необхідно під меню в особистому кабінеті крана клікнути по зеленій кнопкою «WITHDRAW» у спливаючому меню вибрати вид виплати (один із зазначених вище), при цьому важливо правильно вказати адресу свого біткоін гаманця, інакше скасувати виплату потім не вийде (кошти відправлять на зазначених адреса).

  Важливо не забувати: якщо виводити біткоіни не на свій особистий гаманець, а на рахунок біржі (щоб відразу продати зароблені Сатоші за долари або гривню), обов’язково потрібно враховувати мінімальну суму для введення на обраної біржі (може бути більше, ніж сума виведення з крана, в результаті чого кошти не будуть зараховані на рахунок Ваш рахунок на біржі і Ви не зможете отримати свій заробіток).

  При регулярному заробітку в крані FreeBitcoin рекомендується використовувати автоматичну або повільну виплати, щоб не втрачати на комісії при виведенні.

  Переваги та недоліки крана FreeBitco in

  Переваги

  • Надійний і перевірений часом Біткоін кран, найпопулярніший серед користувачів по всьому світу.
  • Проста і швидка реєстрація на сайті ФріБіткоін. Ніяких вкладень для заробітку.
  • Безкоштовні Біткоіни роздають щогодини.
  • Легкий заробіток, всього пару кліків кожну годину і все. Безліч способів виведення заробітку.
  • Невелика мінімальна сума для виплат.
  • Вигідна партнерська програма для отримання пасивного доходу в Біткоінах.
  • Регулярно проводиться безліч конкурсів та акцій для додаткового заробітку.

  Недоліки

  • Немає перекладу на українську мову.
  • Невелики сумми заробітку (на первший час).

  Аналоги крана FreeBitcoin

  • Сатоші Хіро – зручний в роботі і прибутковий біткоіни кран на російській та англійскій мові, багато в чому по заробітку схожий на Фрібіткоін.
  • Сатоші Монстр – дуже схожий на попередній російськомовний Bitcoin кран, в якому щодня можна збирати Сатоши і виводити в подальшому на свій Біткоін гаманець.
  • Рейтинг – найкращі Біткоін крани.

  Відповіді на популярні питання по роботі в Фрі біткоіни і заробітку в крані

  • Як заробити на ФріБіткоін з нуля? Новачкам насамперед потрібно повністю розібратися в тонкощах використання крана і кожну годину збирати безкоштовні Біткоіни, після чого почати залучати нових рефералів в кран (можна почати зі своїх друзів і знайомих), тим самим поступово збільшуючи свій заробіток в крані.
  • Як змінити адресу Біткоіни гаманця в FreeBitcoin? Адреса гаманця для виплат можна поміняти в налаштуваннях профілю (розділ меню «MORE» – «PROFILE»), вибравши на сторінці «CHANGE WITHDRAWAL ADRESS». У цьому полі необхідно вказати новий гаманець для виплат і ввести пароль від свого аккаунта в ФріБіткоін для збереження змін.
  • Скільки можна заробляти кожну годину в крані ФріБіткоін? Після реєстрації кожен новий користувач може отримувати до 0,004 BTC кожні 60 хвилин, при цьому заробіток може бути істотно збільшений, якщо збирати безкоштовні Сатоші (частки біткоіни) регулярно, а також брати участь в іграх «MULTIPLY BTC» і «BET ON EVENTS», а також купувати лотерейні квитки в розділі «LOTTERY».
  • Який максимальний заробіток за один раз в крані Фрі біткоіни? Без додаткових бонусів можна за раз отримати 0.00435 BTC (сума винагороди може змінюватися в залежності від поточного курсу криптовалюта біткоіни).
  • Як виграти джекпот в ФріБіткоін? Виграти джекпот в крані ФріБіткоін можна в грі «MULTIPLY BTC», якщо випаде число 8888, але потрібно відразу розуміти, що ймовірність таке удачі становить частки відсотків, як і в звичайному казино і зірвати такий куш швидше за все не вийде.
  • Що робити, якщо довго крутяться цифри в Фрібіткоін при натисканні на “Roll”? Найпростіший і робочий спосіб вирішити подібну проблему – оновити сторінку в браузері, після чого заново натиснути на кнопку “Roll” і отримати свої безкоштовні Сатоши.
  • Що таке GOLDEN TICKET (Золотий Квиток) в ФріБіткоін? Золоті квитки видаються всім користувачам крана Фрі біткоіни, які грають в «MULTIPLY BTC» і «BETTING». Золотий квиток отримують кожен раз з виграшем, якщо робити ставки на суму від 500 000 Сатоши (0,00500000 BTC), при цьому Голден Тікети можна купувати по 25 000 Сатоши (0,00025000 BTC). Чим більше золотих квитків, тим більше шанс виграти Ламборджині (200 000 доларів в біткоіни) в головному конкурсі, який регулярно проводиться в крані FreeBitcoin.
  • Що таке Freebitcoin Premium та FUN токен? У 2021 році в крані запущена можливість активувати преміум аккаунт за зберігання в акаунті токенов FUN (докладніше можна дізнатися в огляді: Freebitco.in Premium аккаунт за FUN токен).
  • Чи можна використовувати FreeBitcoin ботів для автоматичного заробітку? В інтернеті можна зустріти безліч пропозицій скачати і використовувати ФріБіткоін ботів і програм для заробітку в крані на автоматі, але варто відразу враховувати, що правилами крана такі маніпуляції заборонені і Вам назавжди заблокують аккаунт за використання ботів (без права повторної реєстрації з Вашого IP адреси і з блокуванням всіх зароблених раніше коштів на рахунку). Будь безкоштовні скрипт або бот створюються для заробітку його власника, а не в інтересах звичайних користувачів, які в пошуках легкого заробітку в 99% залишаться ні з чим.
  • Які є назви у крана FreeBitco.in? Цей Bitcoin кран також ще називають: Free Bitcoin Faucet, Безкоштовний Біткоін, Вільний Біткоін, Фрі Біткоін, Фрібітко ін, ФріБіткойн, ФріБіткоїн.
  • Як набрати рефералів на ФріБіткоін? Залучити нових рефералів в FreeBitco.in можна через свої сайти, блоги і форуми (роблячи огляди цього або інших кранів, розміщуючи рекламні банери), а також через соціальні мережі (запрошувати своїх друзів і користувачів з тематичних співтовариств по заробітку), а також розміщуючи рекламу в різних рекламних мережах (кріптовалютних, банерних, контекстних і т.д.).

  Перейти в Freebitcoin

  Відгуки про FreeBitco.in (ФріБіткоін)

  Проект FreeBitcoin працює тривалий час, відгуків про нього вже не мало на багатьох криптовалютних сайтах та форумах. Нижче під цим оглядом Ви зможе знайти безліч відгуків і думок про цей кран від постійних гравців, які вже встигли добре заробити в ньому. Виходячи з коментарів інших користувачів всім рекомендується не лінуватись і постійно збирати безкоштовні Сатоші в крані, брати участь в реферальній програмі та багато не захоплюватися ставками і лотереями, в яких досить високі ризики програшу.

  Більшість відгуків про FreeBitcoin позитивні, кран стабільно працює, виплачує зароблені Біткоіни, тисячі людей по всьому світу постійно проходять в ньому реєстрації і заробляють без вкладень. Свої думки та відгуки про ФріБіткоін Ви можете залишити в коментарях під цією статтею та за бажанням маєте можливість поділитись статтею в соціальних мережах.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  6 коментарів до “FreeBitcoin (ФріБіткоін) – реєстрація, заробіток Bitcoin, відгуки користувачів про кран”

  1. Швидка авто виплата з самого ранку з Фрібітко ін:

   Фрибитко ин продолжает выплачивать сатоши на автомате:

   (1.911 sat/B – 0.482 sat/WU – 8543 bytes)
   (1.929 sat/vByte – 8462 virtual bytes)
   +0.00044746 BTC
   Хэш 52ed6aed9ef1f9a…
   2022-03-21 06:06

   1. Добрий вечір ❤️. Скажіть, будь ласка, чи можна видалити свій аккаунт з сайту. Або ще такий варіант. Чи можна з одного пристрою створити другий аккаунт на цьому сайті? І як тоді бути з рахунком для виведення, створювати новий гаманець?

    1. Видалити акаунт на фрібіткоін не знаю як, а створити новий можна, тільки краще це зробити з нового пристрою, чи працювати через другий браузер. Під новий акаунт обов’язково потрібен новий бітоїн гаманець

   2. Безумовно найкращий кран з існуючих. Заробляю у вільний час по вечорам, та іноді на роботі з телефону. Найвищий заробіток через колесо фортуни, можна раз на добу його крутити і виходить більше, ніж клікати кожну годину!

    1. Дякуємо, Андрій, за Ваш вігдук про Фрібіткоін! З Вам згоден, цей кран найкращий серед існуючих, працює дуже довго, добре платить та дозволяє зарабобляти сатоші без вкладень будь-кому за пару кліків мишкою

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок