Перейти до вмісту

Кращі Біткоїн крани, які платять (рейтинг надійних)

Біткоін крани

Щомісяця на просторах інтернету можна побачити десятки нових Біткоін кранів, які обіцяють тисячі і мільйони сатоші (частки Біткоіна) мало не кожні 5 хвилин. Серед цього різноманіття проектів-лохотронів не так легко знайти кращі крани, які роздають Біткоіни та платять без обману, тому для Вас був зроблений список Біткоін кранів, які стабільно працюють вже не перший рік і приносять непоганий заробіток.

Що таке Біткоїн кран і як в ньому можна заробляти?

Біткоін крани (Bitcoin Faucets) – це спеціальні рекламні сайти, які заробляють за рахунок реклами і високої відвідуваності, при цьому роздаючи всім відвідувачам безкоштовні сатоші (дрібні частки Біткоїна).

Роздача сатоші проходить в певний інтервал часу від 5 хвилин до 24 годин, а також бувають крани і без таймера (довго такі не живуть або такі проекти не виплачують користувачам зароблені сатоші).

Кращі Біткоїн крани, які платять:

Важливо: повний список кранів розглянено нижче у цьому огляді.

Перед початком збору сатоші необхідно створити біткоін гаманець (якщо його немає), на який в підсумку будуть виводитися зароблені сатоші (Біткоїни) та іншу криптовалюту. Також може знадобитися Біткоін мікрогаманець FaucetPay (багато популярних кранів платять на нього).

На замітку від ProBitcoin.com.ua: 1 Біткоїн = 1 BTC, 1 сатоші = 0,00000001 BTC.

Пропонуємо ознайомитися з рекомендаціями, як постійно заробляти багато сатоші в bitcoin кранах:

 • Найчастіше краще використовувати накопичувальні біткоін крани (заробіток виплачується автоматично раз на тиждень на Ваш біткоін гаманець при досягненні мінімальної суми виплати), так як такі крани завжди є більш стабільними, при цьому раз на тиждень Ви отримуєте більш відчутну суму на свій гаманець. Біткоін крани з моментальним виведенням грошей здавалося б кращі, але останній час довго не працюють.
 • Багато Біткоїн кранів мають додаткові бонуси для постійних учасників (більше отримуєте сатоші за 1 клік, отримуєте заохочення, призи і т.д.), використовуючи які Ви зможете збільшувати свій заробіток в кілька разів.
 • Залежно від того, з якої країни Ви заробляєте в Біткоін кранах, Ви отримуєте різний дохід (в багатших країнах реклама дорожче і крани заробляють більше на відвідувачах), тому багато користувачів використовують зміну IP на американські і європейські, щоб при тій же роботі отримувати дохід в кілька разів вище (АЛЕ потрібно знати, що це обман цих сервісів і якщо Вас вирахують, можуть заблокувати акаунти в кранах).
 • Як і в багатьох інших проектах для заробітку в інтернеті, в bitcoin кранах завжди вигідно брати участь у партнерській програмі і отримувати пасивний дохід від залучених виконавців.

Також важливо знати, які бувають види Біткоїн кранів, адже багато хто з них працюють за одним принципом, завдяки чому можна істотно прискорити збір безкоштовних сатоші і в рази збільшити свій дохід:

 • За швидкістю збору сатоші. Існує 2 основних види кріптовалютних кранів: збір сатоші проходить в будь-який момент (чим рідше збір, тим більша сума), збір сатоші проходить через певний проміжок часу (раз в 5 хвилин, в 30 хвилин, раз в 1 годину і т.д.).
 • За кількістю виданих сатоші за раз. Біткоін крани за раз можуть видавати фіксовану суму сатоші або “рандомних” (кількість безкоштовних сатоші залежить від частоти їх збору та додаткових бонусів: лояльності, партнерського і т.д.).
 • За способом виведення зароблених Біткоінів. Всього виділяють 3 типи Біткоін кранів за способом виведення: на будь-який Bitcoin гаманець, на спеціальні мікрогаманці (Coinpot, FaucetHub) і на онлайн Біткоін гаманці партнерів (наприклад, Xapo).
 • Мова сайту. Більшість топових Біткоін кранів мають російськомовну версію сайту і розібратися в принципі їх роботи просто, але також бувають варіанти тільки англійською мовою, які краще використовувати вже більш досвідченим користувачам або тим, хто добре розуміє англійську.

Насамперед, рекомендується віддавати перевагу Біткоїн кранам, які стабільно платять без затримок і миттєво виводять зароблені сатоші на особистий біткоін гаманець або на мікрогаманці (особливо, якщо кілька кранів виводять в один мікрогаманець і мінімальна сума на виведення з нього набирається в кілька разів швидше).

Найкращі Біткоїн крани, які платять та довго працюють

 • Freebitcoin (огляд Фрібіткоін) – кращий Біткоін кран. Один з найстаріших і перевірених часом біткоін кранів, без зайвої нав’язливої ​​реклами (збір біткоінів кожні 60 хвилин). Є лотерея, додаткові бонуси. Виплати автоматичні по понеділках на Ваш Біткоін гаманець.
 • adBTC (огляд AdBTC) – простий заробіток сатоші за перегляд сайтів (серфінг сайтів за Біткоіни). Переходь на сайти рекламодавців і заробляй відразу ж сатоші на свій баланс, які потім можна вивести на свій Біткоін гаманець.
 • SatoshiHero – накопичувальний Біткоін кран, що має приємний дизайн, простий в роботі, сатоші можна збирати кожні 10 хвилин по 3 рази. Користувачам також доступні платні завдання і Біткоін ігри.
 • SatoshiMonster – біткоїн кран, аналогічний SatoshiHero (від цих же розробників), має такий же зручний інтерфейс та має загальний баланс і дані для входу в свій особистий кабінет, як і у Satoshi Hero (не потрібно створювати окремий акаунт).
 • Exchange Assets – біржа криптовалют, на якій є кріптовалютний кран і серфінг сайтів для заробітку без вкладень.
 • CoinPayU – зарубіжний аналог сервісу AdBTC (перегляд сайтів за Біткоіни, в особистому кабінеті розділ “View Ads” або “Перегляд реклами”). Такий же простий і зручний в роботі інтерфейс). Виводити зароблені кошти можна на свій Біткоін гаманець при досягненні мінімальної суми.
 • Біткоін кран КурсЕксперт – прибутковий Біткоін кран від моніторингу обмінників Курс Експерт, в якому кожну годину безкоштовно роздають реальні гроші. Щогодини роздають від 0.0001 USD до 1 USD, поріг виплат = 0.3 USD, виводити можна на свій Bitcoin гаманець, або на електронні гаманці AdvCash, Perfect Money, Webmoney, Payeer (в доларах).
 • BTCmaker – якісний накопичувальний Біткоін кран з хорошою репутацією, в якому можна швидко збирати сатоші щогодини.
 • BitKing – новий кран для заробітку Біткоінів. Можна збирати сатоші щогодини. При реєстрації в подарунок дають 1 000 сатоші (після підтвердження E-mail).
 • FaucetCrypto – англомовний популярний Bitcoin кран, в якому окрім роздачі безкоштовних сатоші є серфінг сайтів і оплачувані різні завдання.
 • Cointiply – популярний зарубіжний Біткоін кран, в якому крім стандартного збору сатоші щогодини є безліч різних оплачуваних завдань та інших варіантів заробітку криптовалюта без вкладень.

На початку 2021 року припинили роботи популярні крани від мікрогаманця Coinpot (Бонус Біткоін, Мун Біткоін та Bit Fun).

Короткі огляди Bitcoin кранів (ТОП-3 кращих)

Freebitcoin – найкращий Біткоїн кран

Біткоін кран Freebitcoin

FreeBitcoin (офіційний сайт / огляд ФріБіткоін) – найкращий кран для заробітку Біткоінів без будь-яких вкладень. Один з найстаріших і перевірених часом Біткоін кранів, без зайвої нав’язливої ​​реклами (збір біткоінів кожні 60 хвилин). Є лотерея, додаткові бонуси, вигідні конкурси. Виплати автоматичні по понеділках на Ваш Біткоін гаманець (вказується в налаштуваннях в особистому кабінеті крана).

Сайт крана ФріБіткоін доступний тільки англійською мовою, але цю проблему з легкістю можна вирішити, працюючи через браузер Google Chrome, в налаштуваннях якого можна активувати автоматичний переклад сайту на українську мову (кожна сторінка крана ФріБіткоін автоматично в реальному часі буде переводитися на українську мову при роботі в крані).

Збір безкоштовних біткоінів проходить в розділі “Free BTC”, на цій сторінці по центру досить вирішити капчу від Google і натиснути на кнопку “ROLL”, після чого певна кількість cатошsи відразу надійде на баланс вашого облікового запису в ФріБіткоін.

Переваги крана: надійна репутація, високий дохід, вивід заробітку безпосередньо на свій Біткоін гаманець, немає проблем з виплатами, є безліч бонусів і конкурсів, в яких реального вигравати + в крані діє вигідна партнерська програма.

Недоліки крана: збір сатоші можна проводити тільки раз в 1 годину (60 хвилин), відносно висока мінімальна сума на вивід (не так швидко накопичується), сайт працює тільки на англійській мові.

Виплати: на Bitcoin гаманець.

AdBTC – сайт для заробітку сатоші за перегляд сайтів

Біткоін кран AdBTC top

AdBTC (офіційний сайт / огляд AdBTC) – простий заробіток сатоші за перегляд сайтів (серфінг сайтів за біткоіни). Переходь на сайти рекламодавців і заробляй відразу ж сатоші на свій баланс, які потім можна вивести на свій Біткоін гаманець.

У AdBTC досить пройти швидку реєстрацію та в розділі серфінг почати переглядати сайти рекламодавців (по кілька секунд), за що на баланс відразу почнуть нараховуватися сатоші (виводити можна на будь-який біткоін гаманець при досягненні мінімальної суми для виплати).

Переваги крана: кращий сервіс для заробітку криптовалюта за перегляд звичайних сайтів мовою, безліч завдань, вигідна реферальная програма.

Недоліки крана: -.

Виплати: на Bitcoin гаманець, мікрогаманець FaucetPay та на Payeer гаманець.

Satoshi Hero – якісний Біткоін кран

Біткоін кран SatoshiHero

Satoshi Hero (офіційний сайт) – накопичувальний Біткоін кран, що має приємний дизайн і простий в роботі, в якому щодня можна збирати сатоші безкоштовно, а також виконувати різні завдання, за які даються великі суми в сатоші.

Переваги крана: якісно зроблений і зручний в роботі сайт, є збір сатоші і платні завдання, вигідна партнерська програма.

Недоліки крана: плаваюча дохідність, періодично можуть бути збої в роботі.

Виплати: на Bitcoin гаманець.

Як вибрати надійний Біткоїн кран для заробітку

Масове поширення криптовалюти веде до активного розвитку криптовалютних і біткоін кранів, при цьому більша половина з них створюється шахраями, охочими швидко заробити на довірливих користувачів.

Схема обману зазвичай досить проста: користувач реєструється в крані, активно починає заробляти в ньому (витрачаючи свій час і сили), а коли на рахунку береться необхідна мінімальна сума для виведення зароблених сатоші, його рахунок блокується або просто починаються проблеми з виведенням заробленої криптовалюти (на насправді проблем ніяких немає, просто адміністратор або власник крана не бажає виплачувати користувачеві яку він здобув криптовалюту).

Щоб не стати жертвою подібного шахрайства необхідний навчиться правильно вибирати не тільки вигідні, а й платять Біткоін крани, з яких без проблем можна виводити зароблені безкоштовні сатоши:

 • Відгуки реальних користувачів. Перед реєстрацією в кожному з кранів важливо уважно вивчити відгуки про нього мінімум на 5-10 різних сайтах, щоб переконається в його надійності, відсутності проблем з виплатами і т.д. Почитати відгуки про кожного з кранів, зазначених в цьому огляді можна в коментарях до цього огляду або в коментарях в огляді кожного з кранів.
 • Наявність крана в цьому рейтингу. Як би зухвало це не звучало, але це правда, так як всі крани, представлені в рейтинг активно використовуємо самі та при появі проблем в будь-якому крані користувачі відразу починають про це писати (в коментарях або через форму зворотного зв’язку) і такий кран відразу видаляється зі списку (або на ньому робиться відповідна позначка, виділена червоним кольором). У рейтингу ви бачитиме лише робочі Біткоін крани.
 • Якість сайту крана і наявність реклами на ньому. По-перше, кожен нормально працюючий кран має якісний, приємний зовні, простий і зручний в роботі сайт, при цьому в 95% сайт біткоін крана надмірно завішаний рекламою (різними банерами, спливаючими рекламними вікнами і т.д.) – явна ознака, що кран працює (є попит з боку рекламодавців і власник крана заробляє на ньому, відповідно є кошти на виплати заробітку звичайним користувачам).
 • Вік крана. Завжди краще вибирати крани, що працюють більше 1 року, так як 90% “молодих” кранів зазвичай швидко “зникають» не виплачуючи заробіток користувачам. Дізнатися, скільки працює кран можна в огляді кожного з кранів або перевіривши домен крана через спеціальні онлайн сервіси для аналізу сайтів (в більшості з них вказується дата реєстрації домена).
 • Спосіб виведення зароблених сатоші. Багато надійн их Bitcoin кранів – накопичувальні і в них є кілька способів виведення Біткоінів, безпосередньо на Біткоін гаманець або на рахунок мікрогаманців, з яких краще віддавати перевагу тільки надійним (наприклад: FaucetPay, а ось з мікрогаманцем FaucetHub, який часто використовують власники Біткоін кранів, часто виникають проблеми).

Зазначені вище критерії відбору кранів не дадуть 100% гарантії для правильного вибору, але допоможуть істотно відсіяти десятки неробочих або шахрайських сайтів, на які не потрібно витрачати свій час.

Краще завжди проводити аналіз перед початком заробітку в кранах, щоб заощадити свій час і сили в подальшому (при наявності найменших підозр, що обраний кран – проблемний, краще відразу не проходити реєстрацію в ньому і не витрачати свій особистий час).

Важливі поради по заробітку на Bitcoin кранах

 • Завжди використовуйте для заробітку максимально велику кількість кранів, так як на збір сатоші в кожному йде всього кілька секунд, а в випадком проблем в одному крані, можна вивести заробіток в інших. До того ж, більше кранів – вищий дохід.
 • Завжди стежте за мінімальною сумою виведення, як тільки вона набереться, відразу виводите зароблені сатоші на свій гаманець, щоб знизити ризики.
 • Вивчайте “фішки” по заробітку в кожному з кранів (наявність бонусів, неочевидних схем по збільшенню доходу, але без обману самого крана, щоб не отримає бан аккаунта), завдяки яким можна істотно підвищувати свій заробіток в біткоін кранах.
 • Не грайте в лотереї та інші азартні ігри в кранах, так як в них швидко і безповоротно можна втратити всі зароблені сатоші (як і в класичному казино).
 • Заробляйте з телефону на iOS (айфон, Айпад) і Android (Андроїд), коли ПК немає під рукою або по дорозі на роботу, в школу або університет.
 • Не лінуйтеся залучати рефералів в крани (друзів, знайомих, родичів і просто сторонніх користувачів, що бажають отримувати додатковий заробіток в Біткоінах). Саме реферальні програми Біткоін кранів дозволяють отримувати пасивний дохід.
 • Не поспішайте відразу продавати зароблені сатоші (Біткоіни), стежте за курсом на ринку криптовалют (продавати потрібно, коли курс активно зростає, а коли йде зниження, краще перечекати пару місяців, але в подальшому продати сатоші в кілька разів дорожче).

За рахунок чого працюють Біткоїн крани?

Власники Біткоін кранів мають кілька джерел доходу, за рахунок якого вони можуть містити ці сайти і безкоштовно роздавати криптовалюту відвідувачам. До таких джерел належить:

 • Реклама на сайті Біткоїн крана. У цю категорію можна віднести банерну рекламу, різні промоакції від партнерів і рекламодавців, заробіток на партнерських посиланнях (отримання реферальних комісій).
 • Лотереї та ігри. Практично кожен сучасний робочий Bitcoin кран пропонує пограти в різні ігри, робити ставки і заробляти на лотереях, на яких і заробляють власники цих кранів.
 • Платні E-mail розсилки. За включення будь-якої реклами в E-mail розсилки по базі користувачів крана, його власники можуть отримувати високі комісійні від рекламодавців.
 • Наявність великої постійної аудиторії користувачів. При наявності великої аудиторії постійних відвідувачів по всьому світу, адміністратори Біткоін кранів можуть дуже вигідно продавати крани.

FAQ по роботі Біткоїн кранів

 • Що таке – Біткоїн кран? Біткоїн кран – це сайт, на якому можна безкоштовно і без вкладень отримувати Біткоїни за виконання простих дій, перегляд реклами та щоденного відвідування сайту крана.
 • Чи потрібна верифікація в Біткоїн кранах? Ні, якщо Ви знайшли якийсь Біткоїн кран, у якому вимагають верифікацію та надання документів, значить це сайт шахраїв.
 • Де знайти реальні відгуки про Біткоїн крани? Всі нові відгуки про Біткоїн крани від реальних користувачів публікуються під нашим оглядом, а також в розділах коментарів в огляді кожного з кранів в блогу ProBitcoin.com.ua.
 • Чи бувають Біткоїн крани на українській мові? Нажаль, поки що надійних Біткоїн кранів на українській мові не має (сайти усіх кранів можна автоматично перекладати при вході в них з браузера Google Chrome).
 • Що робити, якщо на сайті Біткоїн крана просять відключити AdBlock? Якщо Ви використовуєте AdBlock та інші сервіси блокування реклами, їх потрібно відключити на час роботи в Біткоїн кранах (усі крани працюють за рахунок реклами, тому їм невигідно роздавати криптовалюту користувачам, які блокують рекламу в браузері).
 • Чи безпечні Біткоїн крани? Багато перевірених Біткоїн крани безпечні для використання, але завжди потрібно перевіряти реальні відгуки про кожен кран перед його використанням.
 • Чи є Біткоїн крани без реєстрації? Так, такі крани є, але 99% таких сайтів – не платять.
 • Чи можна заробляти в Біткоїн кранах з телефону? Так, всі Біткоїн крани мають адаптивний дизайн сайту, яким зручно користуватися з телефону на різних ОС, таких як: Android та iOS. 

Загальні висновки та відгуки про Біткоїн крани

Короткі тези по даному рейтингу і огляду Біткоін кранів:

 • Крани, які реально плятять є, але їх мало.
 • Заробіток не великий, але стабільний.
 • Заробив мінімальну суму для виведення – відразу виводь сатоші на свій гаманець.
 • Заробіток на Біткоін кранах – найпростіший підробіток, який підходить кожному.
 • Диверсифікація працює і в цій сфері (більше кранів використовуєш – більше заробляєш, при цьому істотно знижуються ризики).
 • Потрібно збільшити дохід – працюй активно і постійно та розвивай базу своїх активних рефералів.

Також відмітимо, що даний список Біткоін кранів складено на особистому досвіді, тому ви можете сміливо їм користуватися і отримувати хоча б і не високий, але все ж стабільний додатковий заробіток найбільш швидкозростаючою і популярної криптовалюти Біткоїн.

Свої відгуки і приклади, які найкращі Біткоїн крани на Вашу думку, залишаємо в коментарях під цим оглядом.

Зберегти в соціальних мережах:

2 коментарі до “Кращі Біткоїн крани, які платять (рейтинг надійних)”

 1. Дякую, знайшла для себе декілька нових сайтів для заробітку.
  Раніше знала тільки про фрібіткоїн, постійно там заробляю.
  Уважно вивчила усі поради та схеми заробітку, тепер заробляю більше, але впевнена, що зможу ще більше!

  1. Дякую за відгук! Дуже приємно чути, що стаття про біткоїн крани корисна для Вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
Ок