Перейти до вмісту

FaucetPay – реєстрація, огляд та відгуки про мікроплатіжний криптогаманець, платформу для заробітку та реклами

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 05.08.2022

  FaucetPay io

  Сучасні криптовалютні гаманці для мікроплатежів дуже зручні у використанні, особливо при заробітку в крипто кранах, не винятком є ​​і гаманець FaucetPay. В цьому огляді дізнаємося, що также FaucetPay та для чого потрібен мікрогаманець для криптовалюти, як у ньому зареєструватися та заробляти, замовляти рекламу, поповнювати рахунок та виводити зароблену криптовалюту, а також розглянемо відгуки про FaucetPay від користувачів в Україні та інших країн.

  Що таке – FaucetPay?

  FaucetPay (ФаусетПей, офіційний сайт https://faucetpay.io) – це криптовалютний гаманець для мікро транзакцій (підтримує транзакції на дуже маленькі суми в криптовалюті), в якому можна зберігати та заробляти різну криптовалюту, а також вигідно рекламувати сайти та реферальні посилання всередині самого гаманця.

  Криптогаманець ФаусетПей – мультивалютний, підтримує багато популярних криптовалют:

  • Bitcoin (BTC.
  • Litecoin (LTC).
  • Dogecoin (DOGE).
  • Ethereum (ETH).
  • Dash (DASH).
  • Bitcoin Cash (BCH).
  • Tron (TRX).
  • Digibyte (DGB).
  • Tether USDT (TRC20).
  • ZCash (ZEC).
  • Feyorra (FEY).
  • Solana (SOL).
  • Binance Coin (BNB, BEP20).

  Серед важливих переваг гаманця FaucetPay можна виділити: надійну репутацію та стабільну роботу, позитивні відгуки від користувачів, працює з безліччю популярних криптовалютних кранів, без проблем виводить зароблену криптовалюту.

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: сайт гаманця FaucetPay працює тільки англійською мовою, тому ним можна користуватися через браузер Google Chrome, в якому є вбудований перекладач будь-яких сайтів на українську мову.

  Читаємо також огляд про: найкращі Біткоін крани.

  Реєстрація у FaucetPay та вхід до особистого кабінету

  Реєстрація акаунту в FaucetPay проходить у такій послідовності:

  • Переходим на офіційний сайт гаманця: https://faucetpay.io
  • У верхньому меню праворуч вибираємо “Sign Up”.

  FaucetPay реєстрація

  • Уважно заповнюємо реєстраційну форму, вказуємо логін, E-mail, пароль, ставимо галочку на згоду з правилами сайту, розгадуємо захисну капчу та натискаємо кнопку «Sign Up» під реєстраційною формою.

  FaucetPay реєстраційна форма

  • Відкриваємо свою електронну поштову скриньку, відкриваємо лист від FaucetPay та переходимо по посиланню для підтвердження реєстрації.
  • На цьому реєстрація гаманця завершена, можна увійти в особистий кабінет (вибравши в меню «Sign In», вказавши свій логін або E-mail та пароль).

  Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: після першого входу в особистий кабінет мікро гаманця ФаусетПей, рекомендується ознайомитися з його меню, а також в налаштуваннях «Account Settings» відразу підключити 2FA авторизацію для захисту свого акаунту.

  Як заробляти у FaucetPay?

  Все, що пов’язано із заробітком криптовалюти без вкладень у гаманці Faucet Pay, знаходиться в розділі меню «Earn», в якому доступні додаткові підрозділи:

  • Faucet List (Список Кранів). Список кранів, які працюють з FaucetPay (доступна функція виведення заробленої криптовалюти на цей гаманець). У цьому списку можна вказувати рейтинг кранам та дивитися рейтинг від інших користувачів, а також вибирати крани з різних категорій (для заробітку криптовалюти): Біткоїн, Ефірум, Бінанс Коїн, ЮСДТ та інші.

  Список кранів FaucetPay

  • Offerwall. Різні оплачувані завдання від партнерів гаманця FaucetPay (наприклад, встановлення програм або ігор на мобільний телефон, проходження опитувань, тощо).
  • Paid to Click (Оплата за кліки). Популярний розділ для швидкого заробітку на перегляді рекламних посилань (потрібно просто натискати на запропоновані посилання від рекламодавців, за що відразу отримуватимете на баланс сатоші). На кожному посиланні вказується, скільки сатоші можна отримати за перехід по ньому, також вказується скільки секунд потрібно провести сайті після переходу по посиланню (зазвичай від 7 до 60 секунд).
  • Surveys (Платні опитування). Проходимо різні тести та опитування, за це отримуємо криптовалюту на свій баланс гаманця FaucetPay.
  • FEY Staking. Пасивний заробіток на стейкінгу криптовалюти Feyorra (FEY) – вносимо на депозит та отримуємо пасивний дохід.

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: перед початком заробітку в кранах потрібно відразу вказати адреси своїх криптовалютних гаманців для виводу у FaucetPay. Зробити це можна, перейшовши в розділ «Dashboard» – «User Dashboard», вибравши під меню праворуч «Linked Adresses» (відобразиться форма введення гаманців, наприклад: вибираємо «Bitcoin» та вказуємо адресу свого Біткоїн гаманця, який надалі буде вказуватися в Біткоїн кранах, які працюють з Faucet Pay.

  Для азартних користувачів FaucetPay є розділ «Multiply BTC» (миттєва лотерея, в якій можна робити ставки в криптовалюті), але краще не заграватися з даним розділом, так як з високою ймовірністю всі зароблені або заведені в гаманець кошти швидко програєте.

  Що таке – Reward Points у FaucetPay?

  Reward Points FaucetPay

  Reward Points – це система винагород від гаманця FaucetPay для найбільш активних та цілеспрямованих користувачів.

  Заробити Reward Points можна такими способами:

  • За щоденне відвідування гаманця можна отримувати від 1 до 100 RP (що більше днів поспіль Ви заходите в гаманець, то більше бонус).
  • За кожну ставку на 500 та більше сатоші в Multiply BTC (або еквівалентну суму в іншій криптоватолюті).
  • За кожні 0.25 USD зароблені на рефералах у гаманці FaucetPay.
  • За кожні зароблені 200 USDP у розділі «Offerwall.
  • За кожний 1 USD обміняний у внутрішньому обміннику цього гаманця.
  • За кожне замовлення реклами у розділах «Sponsored Listing» та «PTC Ad» можна отримати різну кількість RP (залежно від суми замовлення).

  Зароблені Reward Points (RP) можна використовувати для збільшення прибутковості різних оплачуваних завдань у гаманці або обмінювати на Біткоїн за курсом: 10 RP = 1 Satoshi.

  Як вивести криптовалюту з Faucet Pay

  Виводити зароблену криптовалюту з гаманця FaucetPay можна через розділ “Withdrawal” (знайти можна на головній сторінці свого акаунту “Dashboard” – “User Dashboard”, або клікнувши праворуч у верхньому меню по іконці свого логіна та обравши у меню “Withdrawal”).

  Вивід криптовалюти з FaucetPay

  Щоб замовити виплату та вивести криптовалюту з гаманця, необхідно заповнити форму виведення (вказати, яку криптовалюту потрібно виводити та в якій кількості, підтвердити заявку).

  Для всіх користувачів гаманця доступно 2 режими виплат:

  • Normal Withdrawal (Звичайний вивід протягом 4 годин).
  • Priority Withdrawal (Пріоритетний вивід протягом 5 хвилин).

  При замовленні виплати краще віддавати перевагу звичайному виведенню, тому що в такому режимі набагато менша комісія гаманця за виведення криптовалюти.

  Обмін криптовалют у гаманці FaucetPay та торгівля на біржі

  У FaucetPay всім користувачам доступні декілька видів торгівлі криптовалютою у розділі «Trade»:

  • Coin Swap (Exchange). Внутрішній обмінник гаманця FaucetPay, через який можна миттєво проводити обмін усіх доступних у гаманці криптовалют.

  Coin Swap FaucetPay

  • Leverage Trading. Торгівля криптовалютою із кредитним плечем.

  Leverage Trading FaucetPay

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: найбільш безпечно та вигідно використовувати обмінник Coin Swap.

  Як замовити рекламу у Faucet Pay

  У гаманці Faucet Pay кожному рекламодавцю на вибір доступно декілька видів реклами (розділ меню «Advertise»), кожна з яких має свої особливості та переваги.

  Розглянемо далі окремо кожен вид реклами у ФаусетПей.

  Sponsored Listing реклама FaucetPay

  Sponsored Listing – спонсорське розміщення рекламного оголошення у розділі зі списком криптокранів, які працюють із FaucetPay.

  Можна купувати один із 4 доступних рядків у списку кранів (чим вище рядок, тим дорожча вартість розміщення).

  Вартість розміщення такого формату реклами коштує 20 USD на тиждень.

  Проводити оплату можна у будь-якій криптовалют, що підтримуються в гаманці.

  PTC реклама FaucetPay

  Замовлення реклами у розділі заробітку “Paid to Click” у гаманці FaucetPay (у цьому розділі користувачі гаманця активно заробляють на переходах по рекламних посиланнях від рекламодавців).

  Вартість розміщення рекламного посилання (наприклад, реферального від будь-якого іншого проекту), коштує від декілької сатоші за один клік (мінімальне замовлення 1000 кліків).
  Чим більше ставка за клік, тим довше користувач повинен буде переглядати сайт, що рекламується за посиланням.

  Поповнення рахунку у гаманці

  Поповнювати рахунок у FaucetPay можна в будь-якій криптовалюті, при цьому для замовлення реклами можна використовувати кошти з балансу свого акаунту (зароблені раніше кошти).

  Для поповнення балансу в гаманці потрібно перейти в розділ «Deposit» (клікнувши по іконці свого логіна у правому верхньому кутку та обравши у меню «Deposit»).

  На сторінці відобразяться унікальні номери Ваших криптовалютних гаманців, які можна поповнити.

  Після надсилання криптовалюти та підтвердження її мережі, кошти відразу відобразяться на балансі Вашого облікового запису в ФаусетПей.

  Реферальна програма гаманця FaucetPay

  Партнерська або реферальна програма FaucetPay – вигідна можливість для додаткового заробітку для всіх користувачів цього криптовалютного гаманця, адже вона дозволяє заробляти у кількох напрямках:

  • Exchange: 50% доходу гаманця на обмінах рефералів.
  • Multiply BTC: 0.27% від кожної ставки рефералу.
  • Offerwall: 25% доходу гаманця на виконаних завданнях рефералами.
  • PTC: 50% від заробленої криптовалюти на кліках.

  Знайти своє реферальне посилання можна у розділі меню «Affiliate» (на цій же сторінці описані умови реферальної програми та доступна статистика за запрошеними рефералами).

  Переваги та недоліки гаманця FaucetPay

  Переваги

  • Якісний мікрогаманець для криптовалют із гарною репутацією.
  • Цей гаманець підтримують сотні різноманітних криптовалютних кранів, у яких можна заробляти без вкладень.
  • FaucetPay підтримує багато видів криптовалют.
  • Є щоденні бонуси та бонуси за активність.
  • У гаманці є вигідна реферальна програма.
  • Низькі комісії на виведення та швидкі виплати заробленої криптовалюти.
  • У гаманці є обмінник та різні лотереї.
  • Користувачам доступно декілька видів заробітку та реклами для просування своїх або сторонніх проектів.

  Недоліки

  • Сайт FaucetPay працює лише англійською мовою.

  Висновок щодо огляду та відгуки про FaucetPay io (ФаусетПей іо)

  За декілька років свої роботи крипто гаманець FaucetPay став одним з найпопулярніших гаманців для мікроплатежів у криптовалюті по всьому світу, так одночасно підтримує багато криптовалют, працює з багатьма кранами для заробітку криптовалют, а також має безліч внутрішніх корисних функцій.

  Якщо у Вас був досвід використання гаманця ФаусетПей, а також є додаткові запитання щодо його використання, залишаємо свої відгуки про FaucetPay у розділі коментарів під оглядом.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  1 коментар до “FaucetPay – реєстрація, огляд та відгуки про мікроплатіжний криптогаманець, платформу для заробітку та реклами”

  1. Цікавий гаманець, хоча тільки для заробітку можна використовувати. Не вистачає огляду, які крани під фаусет пей краще використовувати, щоб постійно заробляти….

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.