Перейти до вмісту

AdBTC.top – реєстрація, огляд, відгуки про сервіс для заробітку Біткоїна та замовлення реклами за Bitcoin

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 05.08.2022

  Adbtc top

  Даний огляд буде присвячений якісному і відомому сервісу (буксу) AdBTC, в якому можна заробляти Біткоіни за перегляд сайтів і замовляти рекламу своїх сайтів за Біткоіни, розглянемо особливості даного сервісу, як пройти реєстрацію, як заробити сатоші або замовити рекламу, та основні відгуки про AdBTC top від користувачів сервісу.

  Що таке AdBTC top?

  AdBTC top (офіційний сайт https://adbtc.top) – це сервіс розкрутки сайтів, в якому рекламодавці можуть замовити недорого рекламу своїх проектів та сайтів за Біткоіни, а звичайні користувачі можуть просто і швидко заробляти Біткоіни (Сатоші) за перегляд сайтів рекламодавців.

  AdBTC працює вже тривалий час і користується надійною репутацією, як у користувачів бажаючих заробити (щодня є завдання для виконання), так і для рекламодавців (тематична аудиторія, дешева ціна за клік, захист від накруток, мінімальні рекламні бюджети).

  Реєстрація в AdBTC top

  Для того, щоб пройти реєстрацію в AdBTC, необхідно:

  • Перейти на офіційний сайт https://adbtc.top і по центру екрану натиснути на кнопку «Зареєструватися», після чого Ви відразу потрапите на сторінку реєстрації, на якій потрібно вказати адресу своєї електронної пошти (Email), пароль і номер свого Біткоїн гаманця, і натиснути на кнопку «Зареєструватися!». Сайт працює на россійській та англійській мовах.

  Adbtc top реєстрація

  AdBtc реєстраційна форма

  • Відразу ж після реєстрації необхідно підтвердити свій Email, перейшовши за посиланням в листі, який прийде від даного сервісу, після чого відразу можна увійти в свій особистий кабінет в AdBTC top і приступати до роботи (натиснувши на головній сторінці жовту кнопку «Увійти», вказавши свій емейл, пароль і вирішивши нескладну капчу – захист від ботів).

  Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: зазначеним вище чином необхідно проходити реєстрацію в AdBTC top і рекламодавцям, і звичайним користувачам, що бажають почати заробляти Біткоїни в цьому рекламному сервісі.

  Вхід в особистий кабінет AdBTC та огляд меню особистого кабінету

  Щоб увійти в особистий кабінет AdBTC, необхідно виконати такі дії:

  • Переходимо на офіційний сайт AdBTC.
  • На головному екрані по центру вибираємо кнопку «Увійти».
  • Заповнюємо форму для входу (Email, пароль, вибираємо тип захисної капчи і розгадує її), натискаємо кнопку під формою «Увійти».

  AdBTC вхід в аккаунт

  Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: якщо забули пароль від аккаунта AdBTC, під формою входу натискаємо по «Забули пароль», вказуємо свій Email, розгадуємо капчу і натискаємо кнопку «Відновлення пароля» (на зазначену електронну адресу буде вислано посилання для зміни і установки нового пароля до аккаунту).

  Після першого відвідування особистого кабінету рекомендується ознайомитися з основним меню сайту, яке розташоване по лівій стороні:

  • Реферальна програма. Розділ для залучення нових рефералів в сервіс (тут можна скопіювати і використовувати свою унікальну реферальне посилання, скачати рекламні банери, а також відстежувати статистику по запрошеним рефералам).
  • Зміна гаманця. Розділ для настройки (вказівки) гаманців для виведення заробітку з AdBTC. Щоб перейти до заповнення або зміни гаманців необхідно підтвердити операцію через Email.
  • Безпека. Розділ для зміни пароля від аккаунта, а також статистики по входах до свого облікового запису.
  • Заробити (серфінг в активному вікні, серфінг сайтів (за рублі), серфінг сайтів, автосерфінг, короткі посилання). Розділ для заробітку, в якому надано великий вибір способів заробити Сатошиі чи рублі (в основному за рахунок серфінгу сайтів – перегляду рекламних посилань рекламодавців).
  • Рекламодавцям (серфінг сайтів за рублі, серфінг сайтів, серфінг в активному вікні, автосерфінг). Розділ сайту для рекламодавців, через який вони можуть швидко замовити один з доступних видів реклами.
  • Ринок рефералів. Розділ пошуку і покупки рефералів у інших користувачів (можна вибрати і купити активних рефералів, які потенційно зможуть приносити пасивний дохід для Вас за рахунок своєї роботи в AdBTC).
  • Допомога. Розділ FAQ (відповідей на популярні питання, які виникають при роботі з AdBTC top).
  • Чат. Чат для спілкування з іншими користувачами сервісу. ТОП працівників. Таблиця з рейтингом працівників AdBTC, які найбільше заробили Сатоши за поточний день.
  • Вийти. Вихід з облікового запису.

  Меню adBTC top

  Після вивчення меню сайту можна відразу перейти до заробітку або до налаштування своєї першої рекламної кампанії в AdBTC.

  Як заробити Біткоіни за перегляд сайтів в AdBTC

  Заробіток в AdBTC top

  Після входу в особистий кабінет AdBTC top переходимо в меню зліва в розділ «Заробити» – «Серфінг сайтів» і на сторінці вирішуємо капчу, і натискаємо синю кнопку «Почати», після чого в новій вкладці відкриється рекламований сайт (вкладу з відкрилися сайтом не закриваємо, поки в основній вкладці не пройде таймер, після чого можна переглядати наступний сайт і отримувати Біткоіни на свій баланс).

  Після кожного переглянутого сайту в серфінгу на Ваш баланс будуть нараховуватися Сатоші (баланс відображається в лівому верхньому кутку, 100 000 000 Сатоши = 1 Біткоїн).

  Також для заробітку можна використовувати в сервісі AdBTC Автосерфінг (в меню зліва “Заробити – Автосерфінг”), переходимо на цю сторінку і натискаємо відкрити, після чого будуть проглядатися рекламовані сайти (також з таймером, до закінчення якого, вкладки закривати не потрібно).

  Зароблені кошти можна перевести на рекламний баланс і рекламуватися свої сайти або реферальні посилання, або вивести на свій Біткоін гаманець (мінімальна сума на висновок = 50 000 Сатоші = 0.0005 Біткоіна).

  Виведення коштів з сервісу AdBTC top проходить протягом 3 днів з моменту замовлення виплати (при замовленні виплати потрібно вводити свій пароль від аккаунта AdBTC і підтверджувати висновок, перейшовши за посиланням, яка прийде на Email після замовлення виплати).

  Як заробляти більше

  Збільшити свій заробіток в сервісі AdBTC можна за рахунок залучення нових користувачів (нових партнерів по своїй реферального посиланням). За кожну активність рефералів (заробіток або витрати на рекламу) в АдБТЦ можна отримувати відсоток від доходу сервісу.

  Також рефералів можна купувати прямо в AdBTC у інших користувачів (в меню зліва розділ “Ринок рефералів”), але важливо відбирати для покупки тільки активних користувачів, які працюють стабільно вже довгий час і за розумну ціну (вартість рефералів виставляють продавці і досить часто вона завищена).

  Перейти в AdBTC.top

  Як вивести зароблені кошти з AdBTC (Біткоїни, сатоші)

  Перед першою подачею заявки на виплату в AdBTC необхідно перейти в розділ «Зміна гаманця» і вказати гаманці для виплат (наприклад, Біткоін гаманець або будь-який з підтримуваних мікрогаманців для криптовалют).

  Виводити кошти можна в таких напрямках:

  • На Біткоін гаманець (на будь-який Bitcoin гаманець або безпосередньо на рахунки кріптобірж на рахунку BTC). Мінімальна сума на висновок = 50 000 Сатоші.
  • На гаманець FaucetPay. Мінімальна сума на висновок = 2 000 Сатоші.
  • На гаманець ExpressCrypto.
  • На Payeer гаманець. На виводити Payeer можна Сатоші (мінімальна сума на висновок = 100 000 Сатоши) та рублі.
  • На рекламний баланс. Зароблені кошти можна перевести на рекламний баланс і замовити за них рекламу.

  Важливо: всі заявки на виплату обробляються протягом 3х робочих днів + деякий час може зайняти сам переклад (якщо висновок на Bitcoin гаманець).

  Щоб вивести кошти з AdBTC необхідно в особистому кабінеті в лівому верхньому кутку клікнути по значку зеленого гаманця біля балансу, після чого на сторінці подачі заявки вибрати потрібний гаманець (вказаний раніше в налаштуваннях), вказати суму виведення і підтвердити заявку (указу пароль від свого облікового запису). Виплати в BTC в рублях замовляються окремо. Приклад на скріншоті нижче:

  Вивід сатоші з AdBTC top

  AdBTC top – недорога Біткоін реклама для рекламодавців

  Всім бажаючим замовити рекламу сайту в AdBTC після входу в особистий кабінет необхідно поповнити рекламний баланс, після чого перейти в меню зліва в розділ «Рекламодавцям» і вибрати «Серфінг сайтів», «Автосерфінг» або «Серфінг в активному вікні», створити своє рекламне оголошення (короткий опис, посилання на сайт, виставити ціну за клік, час перегляду і таргетинг по цільовій аудиторії) і натиснути «Почати компанію».

  Мінімальна ціна за клік від 3 Сатоші і чим вище вона виставлена, тим вище в списку рекламних оголошень для виконавців буде Ваше рекламне оголошення (за принципом аукціону).

  Служба підтримки AdBTC top

  Якщо у Вас виникли проблеми при роботі з сервісом AdBTC (проблема з реєстрацією або авторизацією на сайті, з поповненням балансу або виплатами, і т.д.), то Ви можете відразу написати в службу підтримки користувачів:

  • Email: support@adbtc.top

  Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: в підтримку користувачів краще писати з Email адреси, на яку зареєстрований акаунт в AdBTC, при цьому відразу потрібно максимально докладно описати, яка у Вас проблема чи питання.

  Основні переваги і недоліки сервісу AdBTC top

  Переваги

  • Надійний і перевірений часом сервіс для заробітку Біткоінів без вкладень і замовлення реклами за криптовалюту Bitcoin за низькою ціною за кліки та переходи.
  • Зручний і зрозумілий в роботі сайт (за кілька хвилин можна розібратися в роботі навіть новачкові).
  • Високий заробіток (в порівнянні з багатьма іншими буксами і Біткоін кранами). Щодня доступний широкий вибір завдань для заробітку (для бажаючих швидко заробити), а також постійна активна аудиторія для рекламодавців.
  • Невисокий поріг виплат, при цьому виводити зароблені кошти можна на будь-який Bitcoin гаманець або кріптовалютний мікрогаманець FaucetPay або ExpressCrypto.
  • У AdBTC є партнерська програма, завдяки якій можна збільшити свій дохід.
  • Рекламодавці при замовленні реклами можуть її налаштовувати по аудиторії (по мовам, пристроїв, рейтингу користувачів).

  Недоліки

  • При невисокому рейтингу не завжди багато сайтів в серфінгу.
  • Через високий курс Біткоіна високий поріг для виплат (без урахування мікрогаманців).
  • Через велику кількість постійних користувачів підтримка часто відповідає довго на запити.
  • Немає перекладу сайту на українську мову.

  Аналоги AdBTC

  • CoinPayU – дуже схожий зарубіжний сервіс для заработітку Біткоїна та замовлення реклами за криптовалюту, працює и платить вже декілька років.
  • Огляд про кращі Bitcoin крани.

  FAQ (питання та відповідв) по AdBTC

  • AdBTC – платить чи ні? AdBTC працює і регулярно платить вже не перший рік, переконається в цьому можна за відгуками користувачів крана, а також за статистикою виплат на сайті AdBTC (в нижньому меню розділ «Останні виплати»), в якій в реальному часі відображаються виплати користувачам на їхні гаманці. Кран AdBTC – ТОПовий кран в багатьох рейтингах сайтів для заробітку біткоіни.
  • Що таке рекламний баланс в AdBTC і для чого він потрібен? Рекламний баланс необхідний для замовлення реклами в AdBTC top і для покупки рефералів на внутрішній біржі сервісу. Виводити гроші з рекламного балансу на свій гаманець не можна.
  • Що таке рейтинг і навіщо потрібен ТОП працівників? Рейтинг користувачів на AdBTC введений для зручності рекламодавців (можуть виставляти при замовленні реклами, яким користувачам по рейтингу буде відображатися їх реклама) і для підвищення заробітку користувачів (чим вище рейтинг, тим рідше буде відображатися захисна капча при серфінгу сайтів, а також буде показуватися більше реклами).
  • Чи допомагає заробляти AdBTC top бот (який просувають на деяких сайтах)? Не варто намагатися обманювати сервіс AdBTC за допомогою різних спамерських та інших роботів, так як вони заборонені в системі і через них можуть безповоротно заблокувати аккаунт (без виплати зароблених раніше коштів).

  Перейти в AdBTC.top

  Відгуки про AdBTC.top – чи варто довіряти цьому сайту

  За весь час роботи відгуки про AdBTC top тільки позитивні, так як цей сервіс працює без збоїв, зручний у використанні, а також вигідний для користувачів (простий заробіток Біткоінів онлайн за перегляд сайтів) і для рекламодавців (доступна реклама серед цільової аудиторії).

  За останні кілька років можна знайти в більшій мірі тільки позитивні відгуки користувачів про AdBTC (наприклад, під цим оглядом, на тематичних форумах і трастовому сервісі відгуків TrustPilot). Свої відгуки про AdBTC top залишаємо в коментарях до огляду, та по можливості, ділимся їм в соціальних мережах.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  3 коментарі до “AdBTC.top – реєстрація, огляд, відгуки про сервіс для заробітку Біткоїна та замовлення реклами за Bitcoin”

  1. Нова виплата на Payeer:

   Payment Received
   + 67.00 RUB
   Date: 23.12.2021 13:29:13 (UTC+3)
   ID: 1565..
   Details: anonim →…
   Comment: Amount: 67.00 RUB
   adBTC withdrawal #4…..

  2. Гарний сервіс для набору рефералів! Вже більше місяця замовляю рекламу, дуже активна аудиторія, тим більш тематична!
   Не знаю, як тут заробляти, але рекламу замовляти через AdBTC рекомендую, у мене був толк від неї

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок