Перейти до вмісту

Binance Earn – що це таке, огляд, як працює та відгуки про заробіток на криптовалюті на Binance

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 14.06.2022

  Binance Earn

  Криптобіржа Binance є лідером серед криптовалютних торгових платформ та займає перші позиції по вибору продуктів для пасивного заробітку на криптовалюті. В огляді дізнаємося, що таке – Binance Earn, для чого потрібен та як працює цей розділ біржі, як можна заробляти на своїй криптовалюті у Binance Earn, а також розглянемо відгуки про Binance Earn від реальних користувачів криптовалютної біржі Binance.

  Що таке – Binance Earn?

  Binance Earn – це розділ для заробітку на криптовалюті на біржі Binance, у якому зібрані всі найбільш перспективні, вигідні та актуальні способи пасивного заробітку на криптовалюті для користувачів біржі.

  Розділ Binance Earn є справжньою знахідкою для криптовалютних інвесторів, трейдерів та звичайних користувачів біржі, які бажають збільшити свій капітал за рахунок інвестування в криптовалюту та отримання пасивного доходу від неї.

  Через Binance Earn можна заробляти на більш ніж 100 різноманітних криптовалютах, серед яких є: Bitcoin (BTC), Tether (USDT), Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB), Binance USD (BUSD), Polkadot (DOT) та інші.

  Читаємо також: повний огляд біржі Binance, як отримати бонус за реєстрацію на Binance та огляд про реферальний ID Binance.

  У Binance Earn є 2 основних типи заробітку:

  • Захищено (гарантований). Набір продуктів для гарантованого заробітку на криптовалюті без ризику втрати коштів (біржа гарантує повернення всієї суми депозиту з отриманим відсотком за вкладом). До розділу «Захищено» належать такі продукти, як: Заощадження, Launchpool, BNB Vault, Стейкінг криптовалюти (фіксований та стейкінг Ethereum 2.0).
  • Висока прибутковість. Підбірка продуктів для пасивного заробітку на криптовалюті з високою прибутковістю та підвищеним ризиком (є ризик втрати коштів). До продуктів заробітку з високою прибутковістю на Binance відносяться: DeFi-стейкінг, Фармінг Ліквідності та Подвійні інвестиції.

  Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: новачкам та інвесторам-початківцям краще віддати перевагу гарантованому заробітку, а більш просунуті та досвідчені інвестори можуть використовувати продукти з високою прибутковістю, щоб підвищити прибутковість свого криптовалютного портфоліо.

  Як працює Binance Earn

  Як працює Binance Earn

  Користуватися Binance Earn досить просто, адже для кожного користувачам біржі Binance доступний широкий вибір готових рішень для заробітку на криптовалюті.

  Щоб розібратися в роботі Binance Earn, необхідно:

  • Увійти до особистого кабінету на Binance.
  • Перейти до розділу меню “Earn” – “Binance Earnings”.
  • Ознайомитись з доступними пропозиціями із заробітку для кожної з доступних криптовалют.
  • Вибрати одну чи декілька пропозицій.
  • Підписатися (або внести криптовалюту у стейкінг).

  Далі залишається лише відслідковувати зміну свого доходу та періодично змінювати структуру свого інвестиційного портфоліо (закривати старі та відкривати нові депозити, змінювати баланс депозитів на різних продуктах, тощо).

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: щоб отримати доступ до деяких продуктів Binance Earn потрібна KYC верифікація облікового запису.

  Продукти Binance Earn

  Продукти Binance Earn

  У Binance Earn можна розглянути для інвестування криптовалюти такі готові продукти та рішення для заробітку:

  • Заощадження.
   • Заощадження (Binance Savings). Доступний аналог класичних банківських депозитів, тільки у криптовалюті з плаваючою ставкою (безстрокові заощадження) та фіксованою ставкою (фіксовані заощадження). Можна створювати депозити в різній криптовалюті та отримувати гарантований пасивний дохід (прибутковість може становити від кількох відсотків до понад сто відсотків річних). Докладніше про продукт в огляді: заощадження на Binance.
   • BNB Vault. Продукт для гарантованого пасивного заробітку на токені біржі Binance Coin (BNB). Можна внести свої BNB та отримувати щоденний пасивний дохід, а також виводити депозит (повністю або частково) у будь-який час. Докладніше про цей продукт в огляді: BNB Vault на Binance.
   • Автоматичне інвестування (Автом. Інвестування). Продукт для довгострокових інвесторів, за допомогою якого можна створити свій автоматичний план інвестування у вибрану криптовалюту (автоматична купівля криптовалюти) та поступово поповнювати свій криптовалютний портфель (з можливістю отримання додаткових відсотків по ньому). Докладніше в огляді: автоматичне інвестування на Binance.
  • Стейкінг.
   • Фіксований стейкінг. Продукт для пасивного заробітку на криптовалюті,. Достатньо внести криптовалюту у стейкінг на вибраний період (наприклад: 7 днів) та почати отримувати гарантований пасивний дохід від неї. Докладніше в огляді: стейкінг на Binance.
   • DeFi-стейкінг. Високоприбутковий варіант стейкінгу (є ризики втрати коштів), при якому можна вносити свою криптовалюту в стейкінг з гнучким або фіксованим блокуванням та отримувати високий прибуток.
   • Стейкінг ETH 2.0. Заробіток на стейкінгу криптовалюти Ethereum.
   • Слот-аукціон DOT. Варіант заробітку на підтримці проектів DOT, за моделлю аукціону.
  • Фармінг (фарм).
   • Фармінг ліквідності (фарм ліквідності). Високоприбутковий варіант заробітку на наданні ліквідності в пули, у якому можна отримувати як високий дохід, ще й непостійні збитки.
   • Своп-фармінг (Binance Liquid Swap). Високоприбутковий та ризикований спосіб заробітку на миттєвому обміні криптовалют в пулі.
   • Launchpool. Binance Launchpool – платформа для гарантованого пасивного заробітку на запуску нових криптовалютніх проектів на Binance. Під час активної підписки на нові проекти можна вносити свої кошти та отримувати пасивний дохід у нових токенах.
  • Подвійні інвестиції.
   • Подвійні інвестиції. Високоприбутковий продукт для інвесторів на біржі Binance, за допомогою якого можна вносити криптовалюту на підписку з підвищеною прибутковістю (є ризик втрати коштів, а також повернення депозиту в іншій криптовалюті).

  Також до розділу Binance Earn відноситься Binance Launchpad (перейти в розділ можна через основне меню біржі, обравши «Earn» – «Launchpad»).

  Binance Launchpad – це платформа для запуску нових токенів на біржі, на якій можна купувати нові токени перед розміщенням їх на біржі за зниженою ціною та заробляти на їхньому продажу після лістингу на біржі (продаж токенів проходить у форматі підписки за токени BNB).

  Як почати заробляти у Binance Earn на криптовалюті

  Розглянемо найпростіший варіант, як почати заробляти на Binance Earn новачкові (наприклад з депозитом 1 000 USDT) без ризику втрати коштів та з можливістю гарантовано отримувати прибуток у криптовалюті.

  Спосіб №1 «Інвестування лише у стейблкоїні (USDT)»

  Найпростіший та найбільш безпечний варіант інвестування – у стейблкоінах, оскільки немає ризику зниження їх ціни надалі (прив’язка до долара, ризик зниження ціни мінімальний).

  Для заробітку на стейблкоіні USDT у Binance Earn необхідно:

  • Перейти до розділу меню “Earn” – “Binance Earnings” в особистому кабінеті біржі Binance.
  • Над таблицею з готовими пропозиціями із заробітку у пошуку ввести «USDT».
  • Серед усіх пропозицій із заробітку на USDT вибираємо найкраще (для прикладу, вибираємо «Безстрокові заощадження» у USDT, дохідність за якими 10% річних та сам депозит можна виводити будь-якої миті), натискаємо кнопку «Підписатися».

  Безстрокові заощадження USDT Binance

  • У спливаючому вікні вказуємо суму інвестування у USDT (у нашому прикладі 1 000 USDT, дана сума повинна бути на балансі гаманця «Фіат і спот» на біржі), дивимося умови депозиту та погоджуємося з ними, після чого натискаємо кнопку «Підтвердити».

  Підписка на заощадження Binance

  Вже через добу прибуток від депозиту почне надходити на гаманець «Фіат і спот» USDT, при цьому сам депозит можна закрити та вивести будь-якої миті через розділ меню «Гаманець» – «Earn».

  Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: у депозитів «Безстрокові заощадження»  з часом може змінюватися прибутковість, тому не зайвим буде періодично відслідковувати умови роботи депозиту (при необхідності можна закрити поточний та відкрити новий за більш вигідною процентною ставкою та умовами).

  Спосіб №2 «Інвестування у декількох криптовалютах»

  Залежно від ситуації на ринку криптовалют (якщо зараз не «ведмежий» ринок та вартість криптовалют не знижується), можна скласти більш прибутковий інвестиційний портфель на Binance Earn.

  Для прикладу будемо використовувати розділи «Заощадження» та «Стейкінг», тому що в них немає ризику втрати коштів та прибутковість гарантована (за фіксованих умов).

  Вибираємо декілька надійних криптовалют, які мають позитивну динаміку зростання з часом, а також високу прибутковість (APY, % річних), після чого за наші 1 000 USDT взятих для прикладу формуємо портфель (у рівних частках, вибрані криптовалюти купуємо відразу на біржі за USDT):

  • USDT, прибутковість 10% (у депозитах із плаваючою ставкою), частка 25% або 250 USDT.
  • AXS, доходність 75.28% (у стейкінгу, фіксація на 30 днів), частка 25% або 250 USDT.
  • BSW, доходність 39.38% (у стейкінгу, фіксація на 30 днів), частка 25% або 250 USDT.
  • CAKE, прибутковість 42.25% (у стейкінгу, фіксація на 30 днів), частка 25% або 250 USDT.

  Заробіток на Binance Staking

  При даному способі інвестування у нас є гарантія від біржі щодо повернення всього нашого депозиту, а також зазначеної прибутковості (прибутковість буде на порядок вище за місяць, ніж при попередньому варіанті інвестування одного стейблкоїну USDT), але разом із підвищеною прибутковістю також з’являється ризик втрати частини коштів (у перерахунку до USDT) у разі зниження вартості вибраних криптовалют під час роботи депозитів.

  Як відстежувати заробіток на Binance Earn

  Вся криптовалюта, розміщена під відсоток у Binance Earn, відображається в розділі «Гаманець» – «Earn» (в даному розділі достатньо вибрати, в який продукт інвестовані кошти).

  Гаманець Binance Earn

  Відслідковувати свій заробіток у Binance Earn досить зручно через цей розділ, при цьому відображається поточна доходність, процентна ставка, сума депозитів, а також є можливість закривати деякі види депозитів (у яких є така функція).

  Як вивести криптовалюту з Binance Earn

  Багато продуктів для заробітку у Binance Earn закриваються автоматично після закінчення терміну своєї роботи (кошти автоматично надходять на баланс гаманця «Фіат та спот» на біржі).

  Безстрокові заощадження та вклади у BNB Vault можна закривати будь-коли через розділ «Гаманець» – «Earn» (після закриття депозиту кошти надходять також на гаманець «Фіат і спот»).

  Відповіді на поширені запитання про Binance Earn

  • Чи є ризики при заробітку на Binance Earn? Так, ризики є, тому потрібно уважно вибирати, який продукт Binance Earn інвестувати (для інвестування без ризику потрібно вибирати категорію «Захищені» продукти).
  • Чи є мінімальна сума інвестування у Binance Earn? Так, для кожної криптовалюти та кожного продукту є мінімальна сума інвестування (зазначена на сторінці інвестування у вибраний продукт).
  • Яку криптовалюту вигідно інвестувати через Binance Earn? Найвигідніше інвестувати стейблкоїни (прибутковість не завжди найвища, але немає ризику зниження ціни з часом), а також можна інвестувати в найпопулярніші криптовалюти (багато років на ринку, в перспективі завжди зростають у ціні, мають велику лояльну аудиторію, розвиваються, наприклад: BTC, BNB, ETH, тощо).
  • За якими продуктами у Binance Earn вища прибутковість? У більшості випадків прибутковість вища за високо ризиковими продуктами (наприклад: подвійні інвестиції), але також можна знайти прибуткові пропозиції у розділі «Стейкінг» на Binance Earn.
  • Який найбезпечніший варіант заробітку на Binance Earn? Найбезпечніший варіант заробітку на Binance Earn – інвестування стейблкоінів у «Захищені» продукти (депозити в USDT, BUSD, USDC, тощо), оскільки є гарантія від біржі за доходом та поверненням депозиту, самі стейблкоіни не втрачають в ціні з часом.

  Переваги та недоліки Binance Earn

  Переваги

  • Великий вибір продуктів для гарантованого заробітку та високоприбуткового заробітку з розумним ризиком.
  • Для заробітку на багатьох продуктах не потрібні додаткові знання та вміння (порівняно з трейдингом криптовалютою).
  • Кожен може почати отримувати пасивний дохід у криптовалюті.
  • Заробляти можна на різній криптовалюті (більше 100 криптовалют на вибір).
  • Можна одночасно заробляти у декількох продуктах Binance Earn.
  • У багатьох продуктах немає ліміту на розмір інвестицій (а також немає комісії за внесення депозиту та виведення прибутку).

  Недоліки

  • Деякі продукти Binance Earn мають ризиковані (можна не лише не заробити, а й втратити свої кошти).
  • Доступ до деяких продуктів Binance Earn відкривається лише після верифікації облікового запису.

  Висновок щодо огляду та відгуки про Binance Earn

  Binance Earn заслужено займає перші позиції щодо пасивного заробітку на криптовалюті (порівняно з багатьма іншими пропозиціями від криптовалютних бірж та інвестиційних платформ), так як на вибір користувачам доступний багато готових продуктів та рішень для отримання доходу від криптовалюти, при цьому багато продуктів мають високу прибутковість та гарантію безпеки коштів (можна заробляти без ризику).

  Якщо у Вас виникли додаткові запитання про Binance Earn (Бінанс Йорн, Бінанс Єрн) в Україні, або є досвід заробітку на криптовалюті на Binance у цьому розділі, залишаємо свої відгуки про Binance Earn під цим оглядом.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок