Перейти до вмісту

Binance Auto-Invest (автоматичне інвестування в криптовалюту) – огляд, як користуватися та відгуки

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 20.01.2022

  Бінанс автоматичне інвестування

  Автоматизація у процесі інвестування грошей у криптовалюти дійшла і до криптовалютної біржі Binance, яка запустила 24 листопада 2021 року свій новий продукт Auto-Invest (Автоматичне інвестування). В огляді дізнаємося, що таке – автоінвестування на Binance, як користуватись даним продуктом та пасивно заробляти на криптовалюті, а також розглянемо відгуки про автоматичне інвестування на Binance від користувачів біржі.

  Автоматичне інвестування на Binance – що це таке та для чого потрібно?

  Автоматичене інвестування на Binance (Auto-Invest) – це новий продукт на Binance Earn для отримання пасивного доходу, завдяки якому можна автоматизувати купівлю криптовалюти на біржі (зручне рішення для довгострокових криптовлаютних інвесторів).

  Автоінвестування на біржі доступне для таких криптовалют:

  • Bitcoin (BTC).
  • Ethereum (ETH).
  • Binance Coin (BNB).
  • Near Protocol (NEAR).

  Зазначені криптовалютні активи можна купувати за стейблкоіни Binance USD (BUSD) та Tether USD (USDT).

  Кожен інвестор та зареєстрований на біржі користувач може створити свій індивідуальний план автоматичного інвестування у криптовалюту та відслідковувати зростання свого криптовалютного портфеля на біржі.

  ProBitcoin.com.ua рекомендує: огляд криптовалютної біржі Binance та інструкція, який використовувати реферальний ID при реєстрації на Binance, щоб отримати постійну знижку на комісії біржі при торгівлі.

  Як використовувати автоматичне інвестування на біржі Binance

  Перед початком використання Binance Auto-Invest необхідно пройти реєстрацію на біржі та верифікацію свого облікового запису.

  Щоб почати пасивно інвестувати в криптовалюту через Автоматичне інвестування на Binance потрібно:

  • Поповнити баланс на біржі в одному з цих стейблкоїнів: BUSD або USDT (або купити ці стейблкоіни з банківської картки на біржі, доступно у всіх країнах, включаючи Україну).
  • Перейти в розділ меню «Фінанси» – «Binance Earn» і на сторінці, що відкрилася по центру вибрати «Автом. інвестування».

  Перехід на автоматичне інвестування на Binance

  • Нижче на цій же сторінці з доступних для інвестування криптовалют вибираємо необхідну, наприклад – BTC, вибираємо термін інвестування і натискаємо кнопку з нею в рядку “Створити план”.

  Вибір криптовалюти для інвестування на Binance

  • Заповнюємо свій план інвестування (вказуємо суму покупки та як часто купувати обрану криптовалюту).

  План івнестування в BTC на Binance

  • Підтверджуємо створення автоматичного інвестиційного плану.

  Лайфхак від ProBitcoin.com.ua: при створенні плану інвестування можна використовувати кошти не тільки зі спотового балансу на біржі, але й активувати можливість використання коштів з депозитів на біржі, що мають плаваючу прибутковість (у BUSD та USDT).

  Після створення плану з автоматичним інестуванням (можна створити кілька для різних криптовалют) в майбутньому не доведеться стежити постійно за курсом криптовалют і витрачати час на їх покупку, все проходитиме в автоматичному режимі (куплена автоматично криптовалюта автоматично переводитиметься на депозит з плаваючим терміном роботи, щоб отримувати ще додатковий відсоток прибутковості, при цьому вивести криптовалюту з «плаваючих» депозитів можна будь-коли без будь-яких комісій).

  Контролювати кожен план авто інвестування на Бінанс можна в розділі меню «Гаманець» – «Earn», вибравши на сторінці «Автом. інвестування» по центру (тут можна редагувати кожен план інвестування, включати або відключати його, або видалити).

  FAQ по Автоматичному інвестуванню на Бінанс

  • Чим відрізняється автоматичне інвестування на Binance від звичайної регулярної купівлі криптовалюти? Відмінності мінімальні, але досить відчутні для інвесторів: економія часу (все проходить на автопілоті), купівля криптовалют проходить за стейблкоіни, додатково отримуєте дохід від депозиту з плаваючою ставкою за купленою криптовалютою.
  • Скільки планів можна створити у Binance Auto-Invest? Обмежень немає, можна створити скільки завгодно інвестиційних планів та редагувати їх у будь-який момент (змінювати, доповнювати, закривати та видаляти).
  • Як вивести криптовалюту, куплену при автоматичному інвестуванні? Потрібно перейти в особистому кабінеті біржі в розділ меню «Гаманець» – «Earn», вибрати депозит з потрібною криповалютою (з плаваючою ставкою) і навпаки натиснути на кнопку «Забрати» (криптовалюта відразу надійде на спотовий баланс на біржі, звідки її відразу можна вивести на будь-який гаманець).
  • Що буде, якщо на балансі біржі закінчаться кошти? Якщо на балансі вашого облікового запису не буде достатньо коштів для купівлі криптовалюти за складеним планом, нічого не станеться, система спробує купити куриптовалюту на наступну дату інвестування (згідно з виставленим вами планом).

  Переваги та недоліки Binance Auto-Invest

  Переваги

  • Автоматична покупка вибраної криптовалюти на перспективу.
  • Можна купувати криптовалюти за різні стейблкоїни.
  • Куплена криптовалюта автоматично надходить на депозити з плаваючою ставкою (можна отримувати додатковий пасивний дохід та виводити криптовалюту у будь-який час).
  • Можна створити необмежену кількість планів інвестування.

  Недоліки

  • Не можна вказувати максимальний курс покупки.
  • Невеликий вибір криптовалют для інвестування (найближчим часом буде розширено).

  Висновок щодо огляду та відгуки про автоінвестування на Binance

  Автоматичне інвестування в криптовалюти на Binance – зручна функція для довгострокових інвесторів, які не мають зайвого часу на регулярне поповнення свого криптовалютного портфеля, тепер все можна робити на повному автоматі, лише зрідка відстежуючи зростання вартості свого портфеля на біржі.

  Якщо у Вас залишилися додаткові питання або є досвід використання автоматичного інвестування на біржі Binance, залишаємо свої відгуки нижче в коментарях до цього огляду.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  1 коментар до “Binance Auto-Invest (автоматичне інвестування в криптовалюту) – огляд, як користуватися та відгуки”

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок