Перейти до вмісту

Binance Savings (Заощадження) – що це таке, види, як використовувати, відгуки про депозити у криптовалюті (безстрокові та фіксовані)

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 14.06.2022

  Binance Savings заощадження у криптовалюті

  Одним із найбільш використовуваних способів пасивного заробітку на криптобіржі Binance є Binance Savings – депозити в криптовалюті, тому в даному огляді докладно розглянемо, що таке – Binance Savings та які є види криптовалютних депозитів на Binance, яка у них прибутковість та особливості використання, як створювати депозити та закривати, а також розглянемо, які є відгуки про Binance Savings від реальних користувачів біржі.

  Що таке – Binance Savings? Огляд на заощадження у криптовалюті від Binance

  Binance Savings (Бінанс Заощадження чи Депозити) – це один із найпростіших та найбільш надійних способів заробітку на криптовалюті, доступних на криптобіржі Binance, аналог звичайних банківських депозитів (тільки у криптовалюті).

  Користувачі біржі Binance можуть у будь-який час вносити свою криптовалюту на депозит та отримувати пасивний дохід із високою процентною ставкою.

  Серед важливих переваг заощаджень на Бінанс можна виділити: простота створення депозитів, висока прибутковість від вкладів, великий вибір криптовалют для створення депозиту (більше 50 криптовалют), доступні депозити з фіксованою та плаваючою процентною ставкою.

  Види криптовалютних заощаджень на Binance Savings

  Безстрокові заощадження (з плаваючою ставкою)

  Безстрокові заощадження Binance

  Безстрокові заощадження (депозити з плаваючою ставкою) – це різновид депозитів на біржі Binance, які мають «плаваючу» ставку доходності (змінюється щодня), при цьому депозит можна закривати будь-коли та без проблем виводити свої кошти.

  На сьогоднішній день у безстрокових заощадженнях доступно близько 200 варіантів депозитів з плаваючою ставкою для різних криптовалют та стейблкоїнів з прибутковістю до 20% річних.

  Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: найбільш безпечно відкривати депозити у безстрокових заощадженнях в стейблкоінах – Binance USD (BUSD), Tether USD (USDT), оскільки вони менш схильні до волатильності.

  При створенні депозиту з плаваючою ставкою рекомендується звертати увагу на рівень ставки (рівень APY заощаджень), яка залежить від суми інвестування (що більша сума, тим менша доходність у відсотках).

  Фіксовані заощадження

  Фіксовані заощадження Binance

  Фіксовані заощадження (депозити з фіксованою ставкою) – це різновид депозитів на Binance, у яких фіксована прибутковість та термін роботи самого депозиту (наприклад: 7, 15, 30, 60, 90 днів).

  Фіксовані заощадження на Binance мають більш високу прибутковість, ніж безстрокові заощадження, але їх не можна закривати достроково (кошти з депозиту з відсотком повертаються на баланс акаунту наприкінці терміну роботи депозиту).

  Активності

  Активності на заощадженнях – це спеціальні, обмежені за часом депозитні пропозиції від біржі Binance з більш вигідними умовами для інвесторів (депозити мають підвищену прибутковість та більш лояльні умови для користувачів).

  Активності на заощадженнях на Binance проводяться регулярно та за різними криптовалютами, анонси акцій завжди можна знайти в блозі біржі, соціальних мережах і в E-mail розсилці від біржі.

  Автоматичне інвестування

  Автоматичне інвестування на Binance Savings

  Автоматичне інвестування (Автом. інвестування) – одним з нових продуктів біржі Binance, завдяки якому користувачі біржі можуть автоматично примножувати свій капітал на автоматичному інвестуванні в криптовалюту, при цьому мати можливість налаштувати автоматичне переведення купленої криптовалюти в депозити з плаваючою ставкою для отримання додаткового пасивного доходу.

  Докладніше про автоматичне інвестування можна дізнатися у нашому огляді: автоматичне інвестування на Binance.

  Як створити депозит у криптовалюті на Binance

  Створити криптовалютний депозит на Binance Savings може кожен користувач біржі, при цьому процедура досить проста (розглянемо на прикладі підписки на депозити з плаваючою ставкою):

  • Входимо до свого облікового запису на біржі Binance.
  • У меню переходимо до розділу «Earn» – «Заощадження».
  • На сторінці, що відкрилася, вибираємо «Безстрокові заощадження» та знаходимо в таблиці потрібну криптовалюту для створення депозиту, в нашому прикладі – стейблкоїн біржі BUSD.
  • Біля обраної криптовалюти натискаємо кнопку «Підписатися».

  Підписка на безстроковий депозит

  • У формі, що випливає, уважно вивчаємо умови створення депозиту (ставка прибутковості залежно від суми депозиту, доступна сума інвестування), вказуємо суму інвестування, ставимо галочку на згоду з правилами платформи і натискаємо кнопку «Підтвердити».

  Безстроковий депозит на Binance

  • Депозит створено, за добу він почне приносити перший прибуток (у безстрокових депозитах прибуток нараховують щодня на спотовий баланс «Фіат та спот»).

  Відстежувати прибутковість заощаджень та вносити по них зміни можна на сторінці гаманця заощаджень, обравши в меню «Гаманець» – «Earn», після чого на сторінці, що відкрилася, вибираємо по центру підрозділ «Заощадження».

  Як закрити депозит у безстрокових заощадженнях

  Достроково закрити можна лише депозити у безстрокових заощадженнях, криптовалюта розміщена на депозити у фіксованих заощадженнях повертається автоматично на баланс гаманця «Фіат та спот» на біржі разом із заробленими відсотками за вкладом наприкінці терміну роботи депозиту.

  Закрити депозит у безстрокових заощадженнях на Binance можна у такій послідовності:

  • Переходимо в гаманець депозитів, обравши меню «Гаманець» – «Earn».
  • По центру на сторінці, що відкрилася, вибираємо «Заощадження» і далі над таблицею вибираємо “Безстроково” (для нашого прикладу, щоб закрити депозит у безстрокових заощадженнях).

  Викупити депозит на Binance

  • Натискаємо навпроти потрібного депозиту у таблиці «Викупити».
  • У спливаючому вікні вказуємо суму для виведення з депозиту (частина або весь депозит), а також вибираємо спосіб викупу – швидкий викуп (кошти відразу надійдуть на баланс) або стандартний викуп (депозит буде закрито протягом доби, при цьому будуть нараховані відсотки за останню добу), приймаємо умови та натискаємо кнопку «Підтвердити».

  Закриття депозиту у безстрокових заощадженнях

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: у такій самій послідовності відбувається закриття інших депозитів, а також зміна суми депозиту.

  Відповіді на поширені запитання про Депозити на Бінанс

  • Чи безпечно використовувати депозити на Binance? Фіксовані та безстрокові заощадження на Binance Savings – одні з найбезпечніших варіантів для пасивного заробітку на своїй криптовалюті, оскільки біржа виступає гарантом їх збереження та гарантує зазначену при створенні прибутковість.
  • Які ризики інвестування та заробітку на Binance Savings? Основний ризик створення депозитів у криптовалюті на Binance Savings – ризик великого зниження вартості розміщеної на депозиті криптовалюти (ціна криптовалюти може знизитися на багато відсотків за період роботи депозиту).
  • Яка відмінність депозитів у безстрокових заощадженнях від фіксованих? Депозити у безстрокових заощадженнях можна закрити будь-якої миті, але прибутковість за ними нижче.
  • Яка річна прибутковість (APY) у депозитів? Прибутковість за депозитами на Бінанс постійно змінюється і може сягати більше 100% річних (особливо за акційними пропозиціями).

  Переваги та недоліки криптовалютних депозитів на Binance

  Переваги

  • Binance Savings – один із найбезпечніших та найнадійніших способів пасивного заробітку на криптовалюті.
  • На крипто біржі Binance один із найбільших виборів за криптовалютними депозитами (різні види, терміни, прибутковість).
  • На депозит можна розмістити понад 50 різних криптовалют та «стабільних» монет (USDT, BUSD).
  • Висока прибутковість.
  • Доступні безстрокові та фіксовані заощадження (депозити) на вибір.
  • Є автоматичне інвестування та створення депозитів.
  • Постійно проходять акції на створення депозитів із підвищеною процентною ставкою.

  Недоліки

  • Дохідність за депозитами може бути нижчою, ніж у інших продуктах Binance Earn.
  • Деякі види депозитів швидко розкуповують (можна не встигнути інвестувати).

  Інші продукти Binance Earn

  Висновок щодо огляду та відгуки про Binance Savings

  Заощадження в криптовалюті на Binance Savings з моменту їх запуску стали одним з найпопулярніших та найнадійніших способів для пасивного заробітку на своїх криптовалютних активах, яким регулярно користуються більшість користувачів біржі Binance.

  Завдяки постійному розвитку та розширенню доступних пропозицій щодо депозитів, фіксовані та безстрокові депозити на Binance дозволяють отримувати високий пасивний дохід навіть новачкам у криптовалюті, а також дані продукти заощаджень популярні серед довгострокових інвесторів.

  Якщо у Вас є додаткові запитання або є поради щодо використання Binance Savings (Бінанс Сейвінгс) в Україні та не тільки, пишемо свої відгуки про заощадженя на Бінанс у розділі коментарів нижче.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок