Перейти до вмісту

BNB Vault – що це таке на Binance та як працює, прибутковість та відгуки про заробіток у BNB

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 14.06.2022

  БНБ Ваулт Бінанс

  BNB Vault є одним із найпопулярніших продуктів для пасивного заробітку на криптовалюті BNB на біржі Binance, тому сьогодні докладно розглянемо, що таке – BNB Vault, як працює та як ним користуватися (внести та вивести BNB у стейкінг), яка дохідність та переваги, чи є ризики втрати власних коштів, а також звернемо увагу на відгуки про BNB Vault від реальних користувачів криптобіржі Binance в Україні та інших країнах світу.

  Що таке – BNB Vault на Binance?

  BNB Vault (БНБ Ваулт) – це інноваційний продукт від криптовалютної біржі Binance, завдяки якому користувачі біржі можуть отримати гарантований пасивний дохід від своїх токенів Binance Coin (BNB).

  BNB Vault включає прибуток від різних продуктів біржі Binance:

  • Пасивний дохід від депозитів у BNB із плаваючою процентною ставкою.
  • Додатковий дохід у токенах від Binance Launchpool за стейкінг BNB.
  • Дохід від активних пропозицій DeFi стейкінгу на Binance.
  • Додаткові переваги від участі у Binance Smart Chain (BSC).

  Серед ключових переваг BNB Vault можна виділити: високу безпеку роботи (немає ризику втрати коштів, як у деяких інших продуктах Binance Earn для пасивного заробітку), пасивний дохід із можливістю закрити депозит у будь-який момент, щоденне нарахування прибутку на баланс біржі.

  Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: якщо у Вас ще немає облікового запису на біржі Binance, Ви можете створити його, використовуючи цей реферальний ID Binance (за це Ви отримаєте максимальну знижку на торгівельні комісії біржі та бонус до 50 USDT за реєстрацію акаунту).

  Як користуватися BNB Vault

  Стейкінг BNB

  Розмістити свої токени BNB у стейкінг на BNB Vault можна всього за декілька простих дій (BNB повинні перебувати на балансі «Фіат і спот» Вашого облікового запису на криптобіржі):

  • В особистому кабінеті Binance переходимо в меню у розділ «Earn» – «BNB Vault».
  • На сторінці, що відкрилася, зліва у розділі «Мої долі» натискаємо на кнопку «Стейкінг». Тут же можна включити перемикач «Автоматичний переказ», щоб щодня BNB зі спотового балансу переводилися автоматично на депозит у BNB Vault.

  Стейкінг BNB у BNB Vault

  • Вказуємо кількість BNB для стейкінгу, ставимо галочку згоди з правилами платформи та натискаємо кнопку «Підтвердити».

  Сума BNB на стейкінг

  • Депозит у BNB Vault створено і наступного дня Ви почнете отримувати пасивний дохід.

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: на сторінці BNB Vault вказується поточна прибутковість стейкінгу у BNB Vault (у відсотках річних), а також праворуч є посилання «Історія розподілу», перейшовши по якому можна ознайомитись з детальною статистикою по щоденному заробітку у BNB Vault.

  Читаємо також про заробіток на Binance Staking.

  Виведення BNB

  Виведення BNB із BNB Vault проходить так само швидко, як і створення депозиту.

  Щоб вивести BNB із BNB Vault необхідно:

  • Перейти в особистому кабінеті біржі у розділ “Earn” – “BNB Vault”.
  • У формі “Мої долі” перейти по кнопці “Вихід зі стейкінгу BNB” (Анстейкінг).

  Вихід зі стейкінгу у BNB Vault

  • У спливаючій формі вказати суму BNB для виведення (все або частина), а також вибрати спосіб закриття депозиту («Швидкий викуп» – щоб миттєво закрити депозит та отримати BNB на баланс, або «Стандартний викуп» – депозит буде закрито протягом доби (щоб отримати відсоток винагороди за поточний день) та натискаємо кнопку «Підтвердити».

  Анстейкінг BNB у BNB Vault

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: прибуток за депозитом та всі BNB після закриття депозиту зараховують на баланс «Фіат і спот» на біржі.

  Чи безпечно використовувати BNB Vault?

  BNB Vault – надійний продукт від біржі Binance для пасивного заробітку з гарантованою прибутковістю, ризику розміщення коштів у ньому немає (за винятком злому самої біржі або Вашого облікового запису на біржі).

  Залежно від розміру Вашого депозиту у BNB Vault, щоденним доходом у ньому Ви можете частково або повністю перекривати торгову комісію біржі (якщо у Вас виставлена ​​оплата торгових комісій у BNB у налаштуваннях облікового запису).

  Чим відрізняється BNB Vault на Binance від Launchpool?

  Головна відмінність BNB Vault від Launchpool на біржі Binance у тому, що дохід у BNB Vault йде відразу від Launchpool та ще й у токенах BNB від депозитів із плаваючою ставкою.

  Також при стейкінгу BNB в BNB Vault, якщо в розділі Launchpool розміщено кілька активних проектів, Ваші BNB розміщуються в рівних частках між ними, а безпосередньо в розділі Launchpool кожен користувач може самостійно регулювати відсоткове співвідношення BNB для стейкінгу в кожному проекті (це може бути прибутковості, як у велику, так і в меншу сторону).

  Відповіді на поширені запитання про BNB Vault

  • Яка мінімальна сума стейкінгу BNB у BNB Vault? Мінімальна сума стейкінгу у BNB Vault = 0.001 BNB.
  • Яка максимальна сума стейкінгу у BNB Vault? Максимальної суми стейкінгу BNB немає, можна вносити необмежену кількість Binance Coin (BNB).
  • Яка прибутковість BNB Vault та де її подивитися? Прибутковість BNB Vault (APY) постійно змінюється та залежить від багатьох факторів, оскільки це депозит з плаваючою ставкою (заявлена ​​доходність до 20% річних, але за фактом декілька відсотків). Подивитися прибутковість BNB Vault можна в особистому кабінеті на біржі Бінанс у розділі “Earn” – “BNB Vault”.
  • Чи є комісія за використання BNB Vault? Ні, внесення депозиту та його зняття відбувається без комісії.
  • Куди нараховується прибуток від BNB Vault? Вся криптовалюта та токени, зароблені в BNB Vault, надходять на спотовий баланс Binance (на гаманець «Фіат і спот»).
  • Чи враховуються BNB на балансі BNB Vault при підрахунку середньодобового балансу? Так, BNB з BNB Vault враховуються при підрахунку середньодобового балансу для отримання Airdrop, VIP статусу, а також для участі в Launchpad на Binance.
  • Що таке BNB та де його взяти? Binance Coin (BNB) – це нативний токен криптобіржі Binance та її мережі Binance Chain, який можна купити на Binance (за фіатні валюти або інші криптовалюти прямо з банківської картки через P2P платформу від Binance за гривні або обміняти на спотовому ринку на біржі).

  Переваги та недоліки BNB Vault

  Переваги

  • BNB Vault поєднує у собі декілька продуктів для заробітку криптовалюти (вища прибутковість, APY = до 20% річних).
  • Пасивний дохід у BNB та інших токенах (які можна заробляти на Binance Launchpool за стейкінг BNB).
  • Прибуток нараховується щодня.
  • Створення депозиту та виведення доступні у будь-який момент (без додаткових обмежень та комісії).
  • Можна налаштувати автоматичний переказ BNB у стейкінг на BNB Vault.

  Недоліки

  • Дуже часто не висока доходність (% річних), порівняно з депозитами у BNB з фіксованим терміном роботи.

  Інші продукти Binance Earn

  Висновок щодо огляду та відгуки про BNB Vault (БНБ Ваулт)

  З моменту запуску BNB Vault багато користувачів криптовалютної біржі Binance оцінили простоту та зручність цього продукту для пасивного заробітку, а також всі його переваги (можна відкрити і закрити в будь-який момент, дохід нараховують кожен день, немає прихованих комісій).

  BNB Vault зручний для всіх: як для пасивних інвесторів, що заробляють на криптовалюті, так і для активних трейдерів на біржі (можна відправляти в стейкінг вільні BNB на балансі і в будь-який момент їх виводити).

  Якщо Ви маєте додакові запитання чи поради щодо БНБ Ваулт на Бінанс, залишаємо свої відгуки про BNB Vault нижче у розділі коментарів під оглядом.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  1 коментар до “BNB Vault – що це таке на Binance та як працює, прибутковість та відгуки про заробіток у BNB”

  1. Дякую, гарна інструкція з користування.
   Внесла частину бнб у бнбваулт, все просто, перший прибуток прийшов. Там зараз ще й токени GAL додатково нараховують!

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок