Перейти до вмісту

Binance для новачків – керівницвто, з чого почати користуватись біржею (створити акаунт, торгувати та заробляти на криптовалюті)

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 06.07.2022

  Binance для новачків

  Для новачків Binance – це справжня знахідка, якщо потрібно почати торгувати криптовалютою та заробляти на цифрових активах, при цьому не маючи якихось знань чи вмінь у цій сфері. Цей огляд стане однією з найкорисніших стартових інструкцій з Binance для кожного трейдера-початківця та інвестора, яким потрібно швидко розібратися, з чого потрібно почати новачкові вивчення біржі Binance, що зробити в першу чергу, а з чим можна розібратися з часом.

  Binance є провідною у світі та однією з найбільш функціональних криптовалютних бірж, які пропонують повний спектр можливостей для новачків у світі криптовалют.

  Офіційний сайт криптобіржі: https://www.binance.com (реєстрація за цим посиланням дає максимально можливу знижку на торгові комісії біржі та можливість отримати привітальний бонус від Binance для новачків).

  З одного боку, наявність великого вибору можливостей стимулює використання цієї біржі, але з іншого – лякає новачків, які думають, що не зможуть розібратися, як правильно користуватися біржею Binance та чи потрібні їм усі ці можливості надалі.

  Щоб зруйнувати всі страхи та сумніви, нижче підготовлений покрокова інструкція, як почати користуватися біржею Binance (керівництво розділене на декілька найважливіших кроків, які має пройти кожен при першому використанні біржі та допоможуть розібратися в базових основах використання Binance).

  Як створити акаунт на Binance

  Перший та найбільш простий крок – створення особистого облікового запису на Binance:

  • Відкриваємо офіційний сайт біржі: https://www.binance.com
  • У меню вибираємо українську мову (якщо вона не була виставлена автоматично) та переходимо по кнопці «Реєстрація» у меню.

  Binance реєстрація акаунту

  • Вибираємо «Зареєструйтесь за допомогою мобільного телефону чи електронної пошти».
  • Вибираємо свою країну проживання (Україну чи іншу країну).
  • Вибираємо «Створити особистий обліковий запис».
  • Вказуємо свій E-mail, вигадуємо складний пароль до облікового запису та вказуємо реферальний ID (необов’язково): R0R0Z5ZF (щоб отримати максимальну знижку на торгові комісії та вітальний бонус до 50 USD за реєстрацію облікового запису).

  Створити акаунт на Binance

  • Підтверджуємо свій E-mail (потрібно ввести код із електронного листа від Binance).
  • Вказуємо свій номер мобільного телефону та також підтверджуємо його (кодом із SMS повідомлення).

  На цьому реєстрацію облікового запису на Binance завершено та можна перейти до наступного важливого етапу – верифікації облікового запису та налаштування його безпеки.

  Верифікація та захист акаунту

  Верифікація на Binance – обов’язкова процедура для нових користувачів, яка необхідна для підвищення безпеки самого облікового запису та захисту коштів у ньому, а також для дотримання біржою поточного законодавства більшості країн світу (у тому числі – України).

  Верифікувати акаунт на Binance (пройти KYC) досить просто:

  • В особистому кабінеті вибираємо “Центр користувача” (значок користувача в меню) – “Верифікація”.
  • Вибираємо “Почати”.
  • Вибираємо країну проживання.
  • Заповнюємо у формі особисті дані.
  • Завантажуємо фото документа (паспорт або посвідчення водія).
  • Завантажуємо своє селфі.
  • Проходимо перевірку особи (через веб-камеру).

  Після завершення всієї процедури верифікації необхідно почекати (від декількох хвилин до декількох годин), поки вказані дані та документи будуть перевірені, після чого Ви одразу отримаєте листа на свій E-mail (з поміткою – верифікацію пройдено) та зможете почати повноцінно користуватися біржею.

  Як тільки обліковий запис буде верифікований, можна відразу налаштувати його безпеку (в налаштуваннях облікового запису підключити 2FA авторизацію на вхід до особистого кабінету та проведення фінансових операцій в обліковому записі через Google чи Binance Authenticator, або через SMS-коди).

  Купівля криптовалюти

  Купити криптовалюту на Binance після реєстрації та верифікації свого облікового запису новачкові можливо декількома способами:

  • З банківської картки. Купівля криптовалюти зі своєї банківської картки (Visa чи Mastercard) за фіатні гроші (гривні), яка проходить через розділ меню «Купити криптовалюту» – «Кредитна/дебетова картка». Вибираємо, яку криптовалюту купуємо та за яку валюту, вводимо дані банківської картки та підтверджуємо покупку. Куплена криптовалюта відразу надходить на баланс біржового гаманця.

  Покупка криптовалюти з картки на Binance

  • Через P2P-платформу біржі Binance. P2P-платформа на Binance дозволяє швидко та без додаткової комісії проводити покупку різної криптовалюти у інших користувачів біржі (оплату можна проводити з банківських карток, сервісів грошових переказів та з рахунку гаманців електронних платіжних систем).

  Купити криптовалюту на Binance P2P

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: обидва способи покупки криптовалюти на Binance досить зручні та прості у використанні для новачків, тому кожен може вибрати для себе найбільш зручний варіант.

  Торгівля криптовалютою

  На біржі Binance новачкам рекомендується торгувати криптовалютою (або обмінювати її) тільки такими способами:

  • Binance Convert (Конвертація). Швидка конвертація криптовалют (обмін) за поточним ринковим курсом (розділ меню «Торгівля» – «Binance Convert»). Необхідно вибрати напрямок обміну та підтвердити операцію, після чого миттєво пройде обмін криптовалют на балансі біржі.

  Binance Convert обмін криптовалют

  • Binance Спот (спотова торгівля власними коштами). Найпопулярніший варіант для торгівлі криптовалютою на Binance, при якому можна виставляти ордери на купівлю та продаж криптовалют, проводити угоди та торгувати власними коштами на біржі. Перейти до торгового терміналу «Binance Спот» можна через розділ меню «Торгівля» – «Спот».

  Binance Спот торгівля

  Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: купувати та обмінювати криптовалюту на Бінанс швидше та простіше через розділ конвертації, але рекомендується вивчити та використовувати термінал Binance Спот, так він дає більше можливостей для торгівлі та контролю ризиків (можна виставляти стоп-ордери та не втрачати гроші у у разі різкого зниження ціни куплених криптовалют).

  Binance Earn – заробіток на криптовалюті для початківців

  Binance Earn заробіток на криптовалюті

  Binance Earn – корисний розділ біржі Binance, у якому доступний великий вибір способів для пасивного заробітку на криптовалюті (простими словами – різні варіації депозитів, як у банках, але у криптовалютних активах).

  Читаємо повний огляд Binance Earn.

  Новачкам та інвесторам-початківцям слід зосередити увагу на продуктах з позначкою «Захищено», до яких входять крипто депозити, стейкінг криптовалют, BNB Vault, Binance Launchpool (можна отримувати відсотки на свою криптовалюту та стейблкоіни без ризику).

  Binance NFT Маркетплейс

  Binance NFT

  NFT стали трендом останнім часом і мають високий попит у інвесторів, перекупників та звичайних користувачів, тому біржа Binance створила власний NFT Маркетплейс (розділ меню «NFT» в особистому кабінеті Binance).

  Через NFT Маркетплейс на біржі можна купувати та збирати колекції різних ексклюзивних та найбільш унікальних NFT токенів, а також містері-боксів, які потім можна продати за вищою ціною.

  Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: новачкам не слід без попереднього аналізу купувати NFT, краще спробувати вигравати їх у конкурсах на Binance (безкоштовно) або створювати власні NFT та продавати їх на маркетплейсі.

  Читаємо також повний огляд Binance NFT Маркетплейс.

  Навчання у Binance Academy

  Binance Академія

  Binance Academy (Бінанс Академія) – покрокове керівництво про криптовалюту, блокчейну та саму біржу Binance, доступне для всіх потенційних, нових та активних користувачів біржі Binance.

  Binance Академія є одним з найкорисніших сайтів для новачків, які хочуть дізнатися основи блокчейну, про криптовалюту (у тому числі про Біткоїн та інші альткоїни), навчиться торгувати криптовалютою на Binance, освоїти технічний аналіз та багато іншої корисної інформації.

  Докладніше про освітню платформу біржі читаємо в огляді: Binance Академія.

  Відповіді на поширені запитання новачків на Бінанс

  • Чи підійде біржа Binance для повних «чайників» у криптовалюті? Так. Біржа має простий та зрозумілий у роботі інтерфейс, проста у використанні, на сайті Binance є безліч якісних інструкцій з відео, як користуватися біржею і можна поглиблювати свої знання про криптовалюту через Binance Академію абсолютно безкоштовно.
  • Як заробити новачкові на Binance? Найпростіший спосіб заробітку на Binance для новачків – довгострокові інвестиції в криптовалюту, заробіток через Binance Earn та участь у реферальній програмі біржі.
  • Чи можна використовувати Binance з мобільного телефону? Так, з офіційного сайту Binance можна скачати та встановити офіційні мобільні додатки під Android та iOS, які практично не поступаються можливостям офіційному сайту біржі.
  • Як почати торгувати криптовалютою на Binance? Найпростіший спосіб спочатку вивчити Binance FAQ (інструкції з використання біржі) та розділ Binance Академія, після чого самостійно почати проводити перші угоди на Binance Спот на невеликі суми, використовуючи стоп-лосс.

  Читаємо також огляд: як вивести гроші з Binance.

  Висновок – з чого почати на Binance з нуля

  Розібратися в основах роботи біржі Binance можна за декілька годин, якщо проявити терпіння та бажання навчитися чомусь новому, тому що ця криптовалютна біржа орієнтована на роботу з новачками і активно допомагає їм розібратися в роботі біржі та використанні криптовалют.

  Найпростіший набір кроків, з чого почати користуватись Binance є:

  • Вивчення розділу Binance Академія та Binance FAQ (інструкції та відповіді на популярні запитання користувачів).
  • Реєстрація акаунту.
  • Верифікація акаунту.
  • Поповнення балансу біржі.
  • Торгівля криптовалютою або інвестування у криптовалюту.
  • Виведення прибутку з біржі.

  Якщо у Вас виникли додаткові запитання, а також, якщо у Вас є корисні поради та ідеї, як почати користуватись Binance новачкові, вказуємо нижче під оглядом.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.