Перейти до вмісту

Binance Academy – огляд, навчання, заробіток та відгуки про освітню платформу Бінанс Академія

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 06.07.2022

  Бінанс Академія

  Щоб докладніше дізнатися про блокчейн та криптовалюту, багатьом новачкам буде корисно дізнатися про освітню платформу від криптобіржі Binance – Binance Academy (Бінанс Академія). У цьому огляді дізнаємось, що таке – Binance Academy та як користуватися цією навчальною платформою, що на ній можна дізнатися, як почати заробляти криптовалюту за програмою «Вивчай та заробляй» від Binance Academy на своїх знаннях, а також розглянемо відгуки про Бінанс Академію від користувачів з України та з країн по всьому світу.

  Що таке – Binance Academy?

  Binance Academy (Бінанс Академія, офіційний сайт https://academy.binance.com) – це безкоштовна освітня платформа від криптовалютної біржі Binance, за допомогою якої кожен бажаючий може дізнатися безліч корисної інформації про блокчейн, криптовалюту, торгівлю цифровими активами та правила використання біржі Binance.

  Вся інформація, доступна на платформі Бінанс Академія, проходить ретельний відбір, перевіряється експертами та розміщується у простій для розуміння формі (доступний навчальні статті, інструкції та відео), максимально корисні для новачків у криптовалюті.

  Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: при переході на офіційний сайт Binance Academy, якщо він не відкрився українською мовою, необхідно в меню праворуч натиснути на іконку глобуса та обрати українську мову.

  Чи потрібна реєстрація на Binance для навчання у Бінанс Академії?

  Для використання Binance Academy реєстрація акаунту на біржі Binance не обов’язкова, але, якщо створити акаунт на біржі, можна після навчання проходити тести в розділі «Вивчай та заробляй» та безкоштовно отримувати криптовалюту на баланс біржі за свої знання.

  Рекомендуємо вивчити огляд про бонуси за реєстрацію на Binance, в якому є інформація, як швидко пройти реєстрацію на біржі та отримати за це привітальний бонус від біржі (до 50 USDT), а також максимально можливі знижки на торгові комісії.

  Як почати навчання в Бінанс Академії

  Почати своє навчання на сайті Академії Binance можна у будь-який момент і це абсолютно безкоштовно, але щоб легше було орієнтуватися на даній навчальній платформі, пропонуємо вивчити основні розділи та меню, в яких зібрані всі навчальні матеріали та курси.

  Теми

  Теми в Binance Academy

  На освітній платформі Binance Academy зібрано сотні навчальних статей про криптовалюту, які розділені на такі підрозділи (теми):

  • Блокчейн.
  • Альткоїни.
  • Біткоїн.
  • Криптографія.
  • Торгівля.
  • Технічний аналіз.
  • Безпека.
  • Metaverse (Метавсесвіт).
  • NFT.
  • Майнінг.
  • Економіка.
  • DeFi, тощо.

  Ознайомитись з усіма темами Бінанс Академії та вибрати відповідну можна перейшовши в меню Binance Academy «Теми» – «Дивитись усі» (доступний фільтр з усіх тем, за обсягом статей та з їх складності – від початківця до просунутого).

  Одні з найпопулярніших тем статей у читачів Академії є статті про халвінг Біткоїна, індикатори для технічного аналізу, основи торгівлі криптовалютою, майнінгу Біткоїна, підключення різних мереж до крипто гаманця MetaMask та т.п.

  Глосарій

  Глосарій криптословник Binance Academy

  Глосарій – це криптовалютний словник від Binance, у якому зібрані найпопулярніші криптовалютні терміни з описом, що вони означають простими словами.

  Перейти в глосарій можна через розділ меню «Вивчайте» – «Глосарій» на сайті Бінанс Академії.

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: розділ глосарій на платформі Binance Academy поки що доступний тільки англійською мовою.

  Тести

  Тести від Binance Academy

  Розділ «Тести» на платформі Binance Academy створений для перевірки учнів (можна проходити за бажанням, щоб дізнатися, наскільки добре Ви засвоїли отриману інформацію).

  Відлік до халвінгу Біткоїна

  Відлік до халвінгу Bitcoin

  Популярним розділом Binance Academy є сторінка «Халвінг Біткоїна» (можна перейти через меню у футері сайту Binance Academy).

  На цій сторінці доступний таймер зі зворотним відліком до наступного халвінгу Біткоїна та повним описом, що це таке.

  Програма «Вивчай та заробляй» від Binance

  Вивчай та заробляй Binance Academy

  Програма «Вивчай та заробляй» від Binance – це унікальна серія навчальних матеріалів від біржі Binance про блокчейн та криптовалюту, а також про можливості даної біржі, вивчивши які можна проходити спеціальні тести та заробляти криптовалюту за правильні відповіді.

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: для участі у програмі «Вивчай та заробляй», у Вас має бути створений обліковий запис на біржі та пройдено його верифікацію.

  Практично щомісяця у розділі «Вивчай та заробляй» (Learn and Earn) на Binance з’являються нові навчальні курси. Достатньо вибрати любий курс, натиснути на ньому «Почати курс» (попередньо потрібно увійти до свого облікового запису на біржі Binance), вивчити навчальні статті та відео, після чого пройти просту вікторину (тест).

  За успішне проходження тесту після курсу протягом 48 годин Ви отримаєте ваучер на безкоштовну криптовалюту (знайти та активувати ваучер можна через розділ меню біржі «Профіль» – «Центр нагород»).

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: кількість винагород для кожної країни за кожним курсом обмежена, тому рекомендується постійно стежити за даним розділом та не втрачати можливість швидко заробити криптовалюту.

  Читаємо також огляд про: Binance для новачків, в якому розказано, як краще почати користуватися біржею Binance

  Мобільний додаток платформи Binance Academy

  Для зручності користувачів розроблені офіційні мобільні додатки Binance Academy, які можна скачати та встановити на свій мобільний телефон під:

  • Android.
  • iOS.

  Додаток називається «Binance Academy – Blockchain & Crypto Education», посилання для скачування є в нижній частині офіційного сайту Binance Academy.

  Переваги та недоліки навчальної платформи Бінанс Академія

  Переваги

  • Корисна та зручна в роботі навчальна платформа про криптовалюту та блокчейн.
  • Платформу Бінанс Академію перекладено на безліч мов (у тому числі на українську мову).
  • Використання Binance Academy – безкоштовне.
  • Пройти навчання в Binance Academy буде корисно як новачкам, так і досвідченим користувачам, які бажають поглибити свої знання.
  • На платформі є розділ для заробітку криптовалют на своїх знаннях про неї (можна заробляти безкоштовно та без вкладень).

  Недоліки

  • Деякі розділи Binance Academy доступні лише англійською мовою.
  • Платформа на стадії розвитку та в ній ще немає статей з відповідями на багато питань, які цікавлять користувачів біржі Binance.

  Висновок з огляду та відгуки про Binance Academy

  Навчальна платформа Binance Academy – дуже корисне рішення від біржі Binance абсолютно для всіх, тому що на ній зібрано та викладено у відкритий доступ дуже багато корисної інформації про криптовалюту та блокчейн.

  Ця платформа створена з досить простою метою – кожен повинен знати, що таке криптовалюта та блокчейн, де і як вони використовуються, як змінюють світ на краще та можуть допомогти кожному бажаючому.

  Якщо у Вас залишилися додаткові запитання про Бінанс Академію, є поради, як єю краще користуватися, що вивчати в першу чергу, як швидко проходити тести та заробляти на цьому криптовалюту, залишаємо свої відгуки про Binance Academy (Байненс Академію) нижче у розділі коментарів.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок