Перейти до вмісту

Реферальний код Binance Futures (Бінанс Ф’ючерс Referral ID) – промокод на знижку 10% при реєстрації

Binance Futures реферальний код

Торгова платформа Binance Futures (на українській мові – Бінанс Ф’ючерс) швидко набрала популярність у трейдерів по всьому світу і займає перші позиції серед бірж для торгівлі кріптовалютними ф’ючерсами. У цьому огляді Ви зможете дізнатися реферальний код Binance Futures (промокод), який потрібно вказувати при реєстрації, щоб отримати знижку (Кешбек) на торгові комісії біржі.

Що таке – Binance Futures Referral ID (реферальний код Бінанс Ф’ючерс) і навіщо він потрібен?

Binance Futures реферальний код (Referral ID) – це унікальний промокод (з цифр та букв), який можуть генерувати партнери біржі Binance і ділиться ним зі своїми друзями та іншими потенційними користувачами, і партнерами біржі (завдяки введенню промокода при реєстрації користувачі отримують знижку – Кешбек на торгівлю ф’ючерсами в розмірі 10% на термін 30 днів).

При реєстрації на Binance Futures необхідно вказувати промокод у графі Futures Referral ID в реєстраційній формі: lucky10bonus (дає вигідну знижку 10% на торговельні комісії біржі на 30 днів для торгівлі ф’ючерсами).

Вас такой зацікавить огляд, як економити на спотовій торгівлі на Бінанс: Реферальний ID Binance

Новачкам також корисно буде вивчити блог і інформаційний розділ криптобіржі Бінанс, в яких докладно описано, як користуватися біржею, торгувати на спотовому та ф’ючерсному ринках криптовалютою, контролювати ризики і заробляти на біржі. Використовуйте наш промо код (реферальний код – айді), отримуйте знижки і торгуйте ф’ючерсами на біржі Бінанс максимально вигідно!

Зберегти в соціальних мережах:

1 коментар до “Реферальний код Binance Futures (Бінанс Ф’ючерс Referral ID) – промокод на знижку 10% при реєстрації”

  1. Дуже дякую за реф код, знижку активував)
    Більше неділі намагаюсь торгувати ф’ючерсами на бінансі, складно, але прогрес є) більше 20% плечі ще не використовував, не ризикую)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
Ок