Перейти до вмісту

Бінанс Ф’ючерси (Binance Futures) – демо-рахунок, реєстрація, огляд та відгуки

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 10.03.2022

  Бінанс Ф'ючерси

  З 2019 року криптобіржа Binance активно просуває свою платформу для торгівлі ф’ючерсними контрактами – Binance Futures, але що це таке які переваги у цієї платформи знає не багато користувачів. У цьому огляді розглянемо Binance Futures, як користуватися платформою (зареєструватися, отримати бонус і протестувати демо-рахунок), які вона надає можливості для трейдерів, розглянемо відгуки про Бінанс Ф’ючерс від трейдерів, які вже торгують на цій платформі.

  Що таке – Binance Futures? Огляд найбільшої біржі для торгівлі крипто деривативами

  Binance Futures (Бінанс Ф’ючерси) – це надійна платформа для досвідчених трейдерів, на якій можна торгувати криптовалютними ф’ючерсами з плечем до 125x.

  Торгувати на Binance Futures можна у парах: BTC/USDT, DOT/USDT, ETH/USDT, IOST/USDT, ETC/USDT, LTC/USDT, EOS/USDT, LTC /USDT, BCH/USDT, XRP/USDT, NEO/USDT, TRX/USDT, XLM/USDT, LINK/USDT, ADA/USDT, ZEC/USDT, BNB/USDT, XTZ/USDT , ATOM/USDT, BAT/USDT, ONT/USDT, IOTA/USDT, DASH/USDT, XMR/USDT, VET/USDT, QTUM/USDT, FIL/USD, EGLD/USD, DOGE/USD, UNI/USD, LUNA/USD, THETA/USD, SAND/USD, FTM/USD, MATIC/USD, GALA/USD, NEAR/USD, AAVE/USD, AXS/USD, CRV/USD, ROSE/USD та інші.

  Початківцям та непрофесійним трейдерам рекомендується використовувати спотову торгівлю на біржі Binance (докладніше читаємо в огляді біржі Binance).

  Реєстрація на Binance Futures та відкриття рахунку

  Щоб створити акаунт на Binance Futures необхідно мати особистий обліковий запис на біржі Binance. Для реєстрації на біржі радимо використовувати такий реферальний ID Binance (або реферальний код Binance Futures для реєстрації ф’ючерсного акаунта), які дають великі знижки на торгівельні комісії біржі).

  Якщо Ви вже зареєстровані на біржі, необхідно:

  • Увійти до свого особистого облікового запису на біржі Binance.
  • Перейти на сторінку торгівлі ф’ючерсами (можна перейти в меню «Деривативи» в особистому кабінеті).
  • У нижньому правому кутку у формі «Відкрити ф’ючерсний акаунт» вводимо промокод у поле «Реферальний код Futures»: lucky10bonus (дає знижку 10% на торгових комісіях біржі на перші 30 днів) та натискаємо на кнопку «Відкрити зараз».
  • Ф’ючерсний обліковий запис на біржі Binance створено! Далі можна поповнювати рахунок та розпочинати торгівлю.

  Важлива порада від ProBitcoin.com.ua: після відкриття рахунку всім новачкам потрібно пройти тест від Бінанс Ф’ючерс на знання простих основ торгівлі крипто ф’ючерсами на біржі у правилах біржі, щоб потім було легше єю користуватися та торгувати.

  Демо-рахунок Binance Futures

  Демо рахунок Binance Futures

  Перед початком торгів на реальні гроші рекомендуємо випробувати свої сили на демо-рахунку.

  Сторінка для переходу до демо-торгівлі – Binance Futures Testnet (для ознайомлення з платформою без ризику втрати своїх коштів). Також перейти на демо рахунок можна після реєстрації, обравши на сторінці торгівлі ф’ючерсами підменю під іконкою свого облікового запису “Торгівля на папері”.

  Демо-рахунок – реальна можливість не ризикувати своїми засобами при торгівлі, особливо для новачків, які планують розібратися у торгівлі криптовалютними ф’ючерсами.

  Порада від ProBitcoin.com.ua: на біржі Бінанс якісний блог та довідка для нових користувачів (Бінанс Академія), в яких можна знайти безліч інструкцій по роботі з біржею, у тому числі і про відкриття демо-рахунку, торгівлю криптовалютними контрактами з кредитним плечем та багато іншого.

  Як користуватися Binance Futures

  Поповнення балансу ф’ючерсного облікового запису

  Поповнити баланс на Binance Futures можна зі свого основного облікового запису на біржі Binance (який можна поповнити криптовалютою чи з банківською карти).

  Поповнення можно провести через торговий термінал Binance Futures та через «Ф’ючерсний акаунт».

  Поповнення через термінал проходить у такій послідовності:

  • На сторінці торгового терміналу Binance Futures у нижньому правому кутку (нижче форми виставлення ордерів) вибираємо «Переказ».
  • У спливаючому вікні по центру екрану вказуємо напрямок переказу «Фіат і спот» – «USD-M ф’ючерси», вказуємо суму USDT для переказу та натискаємо кнопку «Підтвердити».
  • Баланс ф’ючерсного гаманця поповнений, тепер можна приступити до торгів.

  Поповнення Binance Futures

  Порада від ProBitcoin.com.ua: виведення коштів з ф’ючерсного гаманця проходить у такій же послідовності, як і поповнення, тільки напрямок перекладу вибираємо “USD-M ф’ючерси ” – “Фіат і спот”.

  Нижче розглянемо, як використовувати «Ф’ючерсний акаунт» для поповнення.

  Ф’ючерсний акаунт (гаманець) на біржі

  Відслідковувати стан свого ф’ючерсного рахунку на біржі Binance можна через розділ «Ф’ючерсний акаунт» (в особистому кабінеті біржі в меню вибираємо «Гаманець» – «Ф’ючерсний гаманець»).

  На сторінці «Ф’ючерсний акаунт» можна керувати балансом ф’ючерсного облікового запису (відстежувати баланс, поповнювати та виводити кошти, відстежувати позиції та забезпечення).

  Binance Futures акаунт

  У нижній частини сторінки «Ф’ючерсний акаунт» є таблиця балансу (вкладка «Активи»), за допомогою якої можна поповнити баланс ф’ючерсного гаманця (кнопка «Переказ» навпроти кожного актива).

  Поповнювати рахунок можливо у BNB, USDT, BUSD, ADA, BTC, ETH, DOT, SOL, XRP.

  Також на сторінці ф’ючерсного облікового запису можна крос-забезпечення для торгівлі ф’ючерсами (форма праворуч на скріншоті вище). Завдяки кросу-забезпеченню можна торгувати ф’ючерсами без необхідності продавати криптовалюту, якою Ви володієте на поточний момент, але потрібно враховувати, що за цю послугу береться додаткова комісія біржі.

  Торгівля ф’ючерсами на Binance

  Торгівля на Binance Futures

  Почнемо огляд торгового терміналу Бінанс Ф’ючерсов із верхнього меню над графіком, в якому можна для початку вибирати торгову пару. Наприклад: BTC/USDT.

  Для торгівлі доступні безстрокові та квартальні ф’ючерси (USD-M, COIN-M).

  Нижче розташований графік, на якому відображається зміна курсу вибраної пари в реальному часі (можна вибирати оригінальний графік від Binance або графік від платформи TradingView).

  Праворуч від графіка розташовані книга ордерів, праворуч від яких є форма виставлення ордерів («Купівля/Лонг» та «Продаж/Шорт»). Над ними можна виставити:

  • Режим маржі (крос – для всіх позицій використовується весь маржинальний баланс облікового запису, або ізольована – маржа за позицією обмежена певним заданим значенням).
  • Кредитне плече (можна виставити від 1x до 125x).

  Розглянемо далі доступні типи ордерів, які можна використовувати.

  На Binance Futures є 3 види ордерів:

  • Ліміт. Самостійне зазначення ціни, за якою буде виконано ордер надалі.
  • Ринок. Миттєве виконання ордера за найкращою ціною на ринку.
  • Стоп-ліміт (стоп-ліміт, стоп-маркет, трейлінг-стоп, тільки розміщення, TWAP). «Захисний» лімітний ордер, завдяки якому можна убезпечити себе від різких змін на ринку.

  Щоб докладніше розібратися, як торгувати на Binance Futures рекомендується у верхньому меню перейти до розділу «Інформація» – «Посібник» та уважно вивчити всі доступні покрокові інструкції від Binance.

  Комісії для Maker та Taker

  Стандартна торгова комісія для звичайних облікових записів (VIP 0) на Binance Futures складає:

  • Taker=0.04%.
  • Maker = 0,02%.

  Також на криптовалютній біржі Binance діє система VIP статусів, які автоматично присвоюються за наявності високих торгових оборотів та за наявності на балансі Вашого акаунту токенів біржі Binance Coin (BNB).

  Нижче в таблиці вказані комісії для всіх типів облікових записів:

  Комісії Binance Futures

  Додаток Binance Futures для ПК та мобільних телефонів

  Додаток Binance Futures

  Криптобіржа Binance розробила і регулярно оновлює свої програми (додатки), які доступні для ПК та смартфонів (через програму також можна торгувати і ф’ючерсами):

  • Програми для ПК: macOS, Windows.
  • Програми для телефонів: iOS, Android.

  Порада від ProBitcoin.com.ua: завантажити додатки Binance краще через офіційний сайт біржі.

  Корисні поради щодо торгівлі ф’ючерсами на Binance

  Торгівля крипто ф’ючерсами на Binance відрізняється від класичної торгівлі на спот ринку та має свої базові правила, які краще не порушувати:

  • Дотримуйтесь своєї торгової стратегії.
  • Завжди слідкуйте за ціною Біткоїна, від якої часто залежить рух усього крипто ринку.
  • Слідкуйте за ліквідністю криптовалют, якими торгуєте.
  • Не поспішайте входити в угоду за різких рухів ціни криптовалют. Завжди використовуйте stop-loss (стоп-лосс).
  • Тестуйте нові стратегії та гіпотези при торгівлі ф’ючерсами.

  Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: знайдіть та пройдіть програму навчання для новачків та досвідчених трейдерів з торгівлі ф’ючерсними контрактами від Binance та інших найбільших криптовалютних бірж. Читайте тематичну літературу про торгівлю на біржах, проходьте семінари та навчальні відео уроки від професійних трейдерів, щоб розширити базу своїх знань та умінь у торгівлі.

  Переваги та недоліки торгівлі ф’ючерсами на Binance

  Переваги

  • Binance Futures (Бінанс Футурес) – найбільша платформа для торгівлі криптовалютними ф’ючерсами з високою ліквідністю (займає більш ніж 40% ринку), яка активно розвиваються на ринку.
  • Наявність великого торгового плеча (до 125x) та великий вибір криптовалютних пар для торгівлі на платформі.
  • Низькі торгівельні комісії.
  • Для новачків є демо-рахунок (демо-режим торгівлі без ризику).
  • Доступні для торгівлі квартальні та безстрокові ф’ючерси (на Біткоїн та інші криптовалюти).
  • Трейдерам доступна можливість підключення сторонніх торгових роботів через Binance Futures API.
  • Зручна в роботі професійна торгова платформа, яка доступна ще й українською мовою.
  • Цілодобова служба підтримки (працює 24/7).
  • Якісні партнери-брокери: Cryptorg, SafePal, Zignaly, TraderWagon.
  • Вигідна реферальна програма, за якою можна отримувати від 20% до 30% комісії біржі на угодах рефералів.
  • Постійно проводять ф’ючерсні турніри для трейдерів біржі.

  Недоліки

  • Торгівля ф’ючерсами не підходить для новачків та непрофесійних трейдерів, які з легкістю можуть “злити” на платформі весь депозит.
  • Для торгівлі на біржі необхідно пройти верифікацію.

  Важливо: при реєстрації не забуваємо про кешбек (бонус 10% на комісії), вказуємо промокод: lucky10bonus

  Висновок щодо огляду та відгуки про Binance Futures

  Для багатьох трейдерів торгівля ф’ючерсами на Binance стала гарною альтернативою звичайній маржинальній торгівлі, дуже багато трейдерів перейшло торгувати на Binance Futures. У цілому дана торгова платформа зручна у роботі (зрозумілий інтерфейс українською мовою, «не гальмує» у роботі, що дуже важливо під час торгівлі).

  З моменту запуску наприкінці 2019 року, відгуки про Binance Futures в основному лише позитивні (на криптовалютних форумах та сайтах відгуків, таких як TrustPilot), багатьом сподобалися нові торгові можливості від Binance.

  Свої відгуки про Ф’ючерси від Бінанс залишаємо в коментарях під цим оглядом та ділимося своїм досвідом, та порадами з торгівлі ф’ючерсними контрактами.

  Важливо: маржинальна торгівля при нестачі знань та вмінь, може призвести до втрати депозиту, тому з високою увагою поставтеся до торгівлі на Binance Futures, оцінюйте та розподіляйте ризики та не торгуйте на великі суми, щоб уникнути можливих втрат.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  1 коментар до “Бінанс Ф’ючерси (Binance Futures) – демо-рахунок, реєстрація, огляд та відгуки”

  1. При такому ринку дуже ризиковано зараз ф’ючерсами торгувати, але можливо гуру скальпінгу заробляють зараз))
   Дякую за промокод

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок